• hlimi

    zdravim…rad bych se zeptal co si o tomto kole myslite…cena vykon, mel bych ho kolem 50 tis. je to dobra koupe? budu rad za jakykoli nazor, pripominku atd..diky

    http://www.trek-bikes.cz/…uperfly-2011

    0 0
    • Hynas  

      29 NEBRAT!

      0 0
      • borda  

        myslim, ze nebudu prvni, kdo ti rekne,ze uz to prehanis… pred par lety to bylosnad i vtipny. ted a po 100000000uz je totrosku trapny…

        0 0
    • RacerX  

      No nevim, pokud pominu, ze je to carbon, tak je nechutne drahe- predrazene…

      0 0
    • RacerX  

      No nevim, pokud pominu, ze je to carbon, tak je nechutne drahe- predrazene…

      0 0
    • hlimi  

      i za 50 je to predrazene myslite? tak tam bude ten ram nejdrahsi no asi…vseobecne mi prijde trek drahy..

      0 0
      • kubad  

        za 50 už by to ušlo

        0 0
        • hlimi  

          muzu se te zeptat proc ti to prijde predrazene? nejsem nejaky znalec tak bych rad vedel co a jak..dik

          0 0
          • kubad  

            osazení ani náhodou neodpovídá celkové ceně,

            0 0
            • hlimi  

              ani tem 50 myslis?

              0 0
              • kubad  

                odpověď máš kousek víš, už sem, ti psal že za 50 by to šlo, za tu cenu klidně nakup

                0 0
            • Azmir  

              No já ti nevím ale když si na netu projdu carbonové ht 29 i včetně bike-discount tak obvykle tam je reba/sid/fox a X.9/XT kola většinou na podobné úrovni, tak zkus nahodit něco mnohem lepšího, celkem by mě to zajímalo.

              0 0
              • kubad  

                já nepíšu že je to špatné!!!

                píšu že je to za 92 je k smíchu, za 72předražená a za 50 by to ušlo

                0 0
            • hlimi  

              taky by me zajimalo jestli se da sehnat neco lip..zaujal me superior 29 team…ale ten uz je za 80…

              http://www.superior.cz/…team-29.html

              0 0
              • kubad  

                ten Sup je výbavou úplně na jiné úrovni to se vůbec nedá srovnat,

                0 0
                • hlimi  

                  no jo jenze je to o 30 litru drahsi..a trek by mel mit kvalitni ramy a geometrii ne??

                  0 0
                  • kubad  

                    sorry ale nechápu o jakých cenách mluvíš nějak se v tom ztrácím

                    0 0
                    • hlimi  

                      trek by vysel na 50…ale sup stoji 80…coz je rozdil..

                      0 0
                    • Azmir  

                      Vůbec ti nerozumím v čem se jako ztracíš? Napsal že treka může mít za 50 tis. hned vúvodním příspěvku a ten superior stojí 80k.

                      0 0
                      • weekend warrior  

                        = rozpočet je tedy asi těch 50t

                        0 0
                      • kubad  

                        pokud může mít Treka za 50 tak ať ho bere, zatím to tu nepadlo, jen úváha

                        0 0
                        • Azmir  

                          Ty se mi snad jenom zdáš, přečti si úplně úvodní příspěvek: zdravim…rad bych se zeptal co si o tomto kole myslite…cena vykon, mel bych ho kolem 50 tis. je to dobra koupe? budu rad za jakykoli nazor, pripominku atd..diky

                          0 0
                  • weekend warrior  

                    jestli muzes koupit toho treka za 50, muzes do toho jit, mas fakt echt znackovy bike/rám, ktery má ale v puvodni, 90t cene, jiste a az silne nepochopitelne nedostatky…

                    kdybys sehnal toho supa za 50t, neni co resit, je to, alespon osazenim, jina trida…sezenes? jestli ne, tak:

                    kup treka za 50, posli do nej dalsich az tricet, a budes mit ultra pecku…fakt lepsi nez ten sup za 80t:)

                    teoreticky, chce to propocitat:))) sem ti pomoh vid…

                    mylim se?

                    0 0
                    • hlimi  

                      on je fakt ze treka bych mel za 50 + vysokou fakturu takze by me vysel da se rict 20–25, protoze bych si odecetl dph..

                      supa nevim za kolik,ale nebojim se rict ze za 50 bych ho mohl mit protoze znamy je nejaky vyse postaveny v superioru a bylo mi receno ze bych dostal nejlepsi cenu jaka jen jde..takze primo asi z tovarny – bikefunu..ale zase bych asi nemel fakturu.. nebyl cas to s nim probrat.. ale s tim trekem to je uz takhle dane..

                      0 0
                      • Azmir  

                        No to tím dané není pokud můžeš mít supa za podobnou cenu jako toho treka tak by nebylo co řešit.

                        0 0
                        • hlimi  

                          no je dane ze treka muzu mit za 50 + faktruru = 20–25tis

                          ale supa zatim nevim za kolik a nevim jestli by mi dal fakturu protoze to je uplne nekdo jiny..

                          0 0
                        • weekend warrior  

                          přesně no, za 50t TREK a za 50t SUP = jasně SUP, ale pokud bys už uvažoval nad tím, že máš za 50t TREKa a SUPa jen za původní cenu (80t) a i tu si ochotný zaplatit (ROZPOČET TĚCH 80???), šel bych do treka a při upgrade nákupu dílů na treka v rozmezí rozdílu cen mezi oběma koly toho SUPa rozsekal…

                          s účetnictvím ti tu ale nepomůžeme…:)

                          ufff…

                          0 0
                      • weekend warrior  

                        no tak i když umíš nakupovat takto pěkně, počty stále platí:) Ale jestli to tak opravdu a skutečně je, to ať definitivně posoudí jiní, místní komponentoví guru porovnávači…

                        0 0
      • Necris  

        Ale prd, za 50 to ani náhodou není předražené. Naprosto naopak. Podívej se co jiného ti ostatní navrhnou za 50 a pak si to porovnej, zasměj se a kup si ho ;)

        0 0
      • Vilém  

        A rec je o novem kole se zarukou, nebo o tom co je na cyklobazaru? Prenosnosti zaruky bych si nebyl zcela jist.

        0 0
    • marYn  

      za 50 je to dobrá cena, katalogovka za 92 je podle mě naopak úlet :) ale asi si cení rámu, no. těžko posoudit.

      0 0
      • hlimi  

        tak puvodni plan padl jelikoz znamy nedodrzel slovo, takze beru supa team..prece jen znami z vychodu jsou jini nez z prahy, nemachrujou a dodrzi to co muzou nabidnout…sko­da no..

        0 0
    • Mirman  

      ahoj

      přidám taky jeden inzerát k posouzení…

      co vy nato…:)

      http://cyklobazar.cz/…9-super-fly/

      Díky

      0 0
      • Azmir  

        Poradím: první ho umyj, bude se prodávat líp.

        0 0
        • Mirman  

          to Azmir:

          než začneš něco psát,tak si přečti titulek „nakupování“z čeho je zřejmé,že asi to kolo není moje …

          0 0
          • Azmir  

            tak toho jsem si nevšim, takže moje omluva, ale na druhou stranu to svědčí o majiteli, pokud takhle kolo vyfotí, jak se k němu asi choval předtím.

            0 0
      • Hynas  

        Pěkné. Nechtít však karbon, vzal bych ho hned.

        A všiml sis, že jsou to 29tky?

        0 0
      • Barberry.pha  

        Akorat to neny superfly ale hifi plus

        http://www.trek-bikes.cz/…lus-29–2011/

        Ale za tu cenu docela zajimave, zajimal by me duvod prodeje.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.