TREK Prague Night MTB Series 2012

86 nepřečtených
  • Smazaný účet

    http://www.omexym.cz/…ropozice.php

    Přemlouvám ženu zda by mě pustila, aspoň v Hostivaři, trať vypadá docela pohodově = mohl bych to i ujet. :-)

    Anketa: Pojedete?

    Ano
    7x
    58%
    Ne
    1x
    8%
    2x
    17%
    2x
    17%
    0 0
    • McBlacky  

      asi jako loni, když nebude pršet proč ne

      0 0
    • JakeF  

      Když mně už se nechce jezdit rychle, Aurora mi nevydrží hodinu na plnej a mám tu jen zimáka :D

      0 0
      • karliner  

        Pojedeš za někým na low-mode a na konci ho přespurtuješ..

        0 0
        • JakeF  

          Jenže to bych tam potřeboval nějakej kopec nebo alespoň sehnat novej velkej převodník, z tohodle mi lítá řetěz, když zaberu… Ale tak na ty druhý dva by se nechal přivýzt závoďák, ale asi jsem už takhle v říjnu na závodění línej :D.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Za chvíli vyrazim projet si trať. Snad mne gps nezavede do přehrady. :-)

      0 0
      • Medunka  

        no loni se jelo po dně přehrady :-)

        0 0
        • JakeF  

          Chudák, jestli má loňskej gpx soubor, tak se zrovna teď možná koupe :D.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jsem zdráv doma, bez plavecké vložky… :-)

            gpx, resp. plt mam oklikaný z webu pořadatele . Ale nevim, kudy se teda pojede, vyznačenej okruh má 5,6 km a v novinkách píše PP o 4 km a 17 minutách. Já tam s asi 10–20 zakufrováníma na singlech strávil skoro hodinu. Takže hádám že dám dvě kola a pak se prohlásím za ženu, či tak něco, a pudu na párek v rohlíku a číst domů pohádky. :-) Jestli teda stihnu start, no.

            Jetelný docela dobře, poslední padák ze singlu nad přehradou trochu sype a číhá tam kořen, na druhý straně podle břehu jsem párkrát sesednul, 30 cm široká stezka nad břehem je nad muj morál. :-)

            0 0
            • McBlacky  

              pěkný no, já to budu stíhat, pokud vůbec, bez projetí trasy :)

              zábava zaručena koukám.

              moc to tam neznám, tak ani netuším kudy to vede – respektive znám tak třetinu

              0 0
              • Medunka  

                No loni odstartovala jedna žena a během závodu se dva závodníci na ženy transformovali :-)

                letos teda beze mne

                0 0
                • McBlacky  

                  letos pro změnu neprší, ale zase bude po západu slunce tak 6 stupňů.

                  do vody se nebude chtít nikomu :)

                  0 0
              • Smazaný účet  

                snad to bude dobře vymlíkovaný. :-)

                jediný trochu obtížný jsou ty dva sjezdy ze singlu nad přehradou dolů a jeden výjezd nahoru a pak úsek u Petrovic po břehu přehrady. ale bůchví jestli jsem jel správně a kudy to nakonec povede. :-)

                0 0
                • black.horse  

                  nechci plašit, ale koukám, že Tvoje verze a verze comají na webu se více než liší :-D

                  0 0
                  • lusk  

                    jestli me pamet neklame, tak pred par dny byla na webu poradatele verze velice podobna te midlanderove. Tak ma Alesek alespon natrenovano ;-)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    bylo dnes změněno. ;-)

                    gratulace Blackymu k druhýmu fleku a sobě k přežití, jdu se nažrat a spát. :-)

                    0 0
                    • JakeF  

                      Kdo dal Blackyho?

                      0 0
                      • Medunka  

                        Tatíček

                        0 0
                      • jonti  

                        Taticek prvni, Blacky druhy, Robert Vrkoc treti

                        0 0
                        • JakeF  

                          Nojo, tak taťuldu chápu… Ještěže jsem nejel, to by zas bolelo. Stejně jsem nachcípanej a nasvijanovanej :D.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            bylo to fakt zábavný. V závěru prvního kola v tom extra prudkým asfaltu se rozdaly karty a pak si jel každej svoje.

                            Já jsem nechal Taťku jet, on je do prudký stojky fakt vrah. Možná bych mu jedno/dvě kola stihnul ale nedal bych ho samozřejmě ani omylem.

                            čas jsem najížděl ve sjezdech -přeci jen roky ježdění terénu po tmě jsou znát- a jezdivějších pasážích, naopak do prudších kopců jsem to vyloženě tlumil, dneska chci běžet další závod a v sobotu velký závod, tak jsem si nechtěl zlomit nohy.

                            škoda, že jsi nemohl dorazit, bavilo by tě to určitě, i když technicky to nebylo nic extra. Nicméně jak je tma, tam dělá chyby každej a optimální stopa se rozhodně netrefí vždy. Vtipný je, že tě něco pošle mimo trať kde jsi měl do tý doby tmu a absolutně netušíš kam to hrneš :)

                            0 0
    • deekay  

      Pojedete nekdo ten Krcak? Prijel bych se na vas podivat :D

      Akorat sem uplne nepochopil tu mapu.

      Chapu ze po modry turisticky po miniskalce dolu ale uz me nenapada, jak to chtej vzit zpet nahoru .)

      0 0
      • Raada  

        Ono to nakonec povede uplne jinudy :-). Byl jsem hodne prekvapenej, ze to v HOstivari vedlo z ty panelky doleva a ne doprava jak to bylo zakresleny na mape.

        0 0
        • tonik666  

          Koukám na ty mapy, přijde mi zajímavý, jak malej kousek parku stačí pro trasu. Třeba v Hostivaři se vůbec nejede podel přehrady, v Krčáku se jede jen malá část svahů okolo Hrádku.

          0 0
          • McBlacky  

            tak v hostíku to bylo místy i tažený mimo cesty. Prostě vymlíkovaný prostor mezi stromy, jako když děláš XC na louce. Určitě to dalo dost práce.

            0 0
          • capo  

            Přesně tohle mě taky překvapilo. Tím spíš že jsem měl v hlavě tu mapku co sem dával Midlander. Naštěstí zbyl po registraci ještě čas si projet zkušební kolo…

            0 0
      • McBlacky  

        když nebude pršet, tak pojedu.

        s mapou si nelámej hlavu. Hostík byl nakonec z 80% jinak :)

        0 0
    • capo  

      Petr už se dneska probudil a „výsledky“=http://w­ww.omexym.cz/xc-night/vysledky.php jsou na webu :)

      No jsem rád že mi vítěz nenadělil celý kolo, jak koukám tak zas tak moc nechybělo…

      0 0
    • McBlacky  

      něco málo postřehů ze závodu

      http://www.mtb-blog.cz/…zhlednu-2012

      kdo nebyl, doražte do Krče, je to sranda

      0 0
      • deekay  

        Pekne :)

        Dorazim aspon jako divak, mam to kousek, zavodeni pro me neni :)

        0 0
      • Elwing  

        Jsi neuvěřitelnej nezmar. Druhý místo v běhu? Fakt smekám.

        0 0
      • Raada  

        Super! Moc dobre si pamatuju jak jsi mi dal kolo v HOstivari v tom brutal kopci. Pripadal jsem si, ze asi stojim, kdyz jsi se kolem me prehnal :-).

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tak jak dneska? Povidejte a přehánějte.

      0 0
      • Smazaný účet  

        myslím, že Blacky bude ještě vědět o tom sobotním běhání…mě teda nohy ještě bolí

        0 0
      • deekay  

        Ja se byl podivat na cumendu, je to masakr videt ten osvetleny had, letet lesem, nez se to definitivne roztrha.

        Zajimavy byl vyjezd na hradek po singliku, jeden jezdec tam zahucel ze svahu par metru dolu a zastavil ho az strom, dalsiho zastavil strom rovnou nahore, tak pohoda. Pak pokus o vyhybaci manevr pri predjizdeni jedne ze zavodnic na tom samem singliku atd :) V mezicase jsme menili dusi, pac kamos, co tam se mnou byl taky na cumendu pichnul.

        Bylo hodne videt, jakej benefit je druhe svetlo na hlave do ostrych zatacek.

        Holt jezdeni v noci ma neco do sebe a zavodeni musi bejt fakt zajimavy :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          k humornejm okamžikum – mně se povedlo v hostivaři málem lehnout, páč borec předemnou ve sjezdu slítnul, já viděl světýlko a myslel jsem že mam odbočit, tak jsem to zalomil za nim… :-)

          0 0
      • McBlacky  

        větší řežba už to být nemohla. Proti Hostivaři kde jsem si v klidu jel svoje, to včera bylo XC jak ve dne.

        V prvním kole 4ka na čele, v závěru tam borec z café defektil. Takže zbytek závodu ve třech a bitka o metry. Podjíždění v zatáčkách, sprinty na delší singly, přetlačovaná, prostě bitka o metry a nic zadarmo. Jakmile někdo udělal chybu musel tvrdě platit. Plnej kotel celou dobu, sjezdy a singly na hraně.

        Silově jsme byli naprosto vyrovnaný, technicky jsem ztrácel hodně na přeskoku dvou kmenů ale zase jsem měl navrch v singlu za Hrádkem, ve 3 a 4tým kole jsem si tam vybudoval náskok, vždycky mě u klád sjeli, ale v posledním kole to stačilo a do spurta jsem měl tak 5 metrů náskok, pak už byl jen asfalt cca 30metrů do utahujícího kopce. pásku jsem dal první o cca 15–20cm. Druhej flek dělenej (Anciáš a Petr Tomek), nebyla kamera na foto finiš a jak jeli každý z jiné mojí strany, tak to nešlo určit.

        Bylo to zábavný a napínavý. Dost mě bolely nohy po sobotě, teprve ve středu ráno jsem mohl pořádně chodit, ale na kole to jsou trochu jiný svaly, tak to šlo.

        Tanková plzeň u rum u Václava pak byly za odměnu :)

        0 0
        • karliner  

          No, hezký :-). My si dali s teepeexem taky night session, ale road, do Chýně, na ejlíka.

          0 0
        • Barberry.pha  

          Tak to velka gratulace ;)

          0 0
        • Smazaný účet  

          ste pekelníci, hlavně valit dolů ty sjezdy ± po paměti, to chce mít na to mentálně. :-)

          0 0
        • deekay  

          gratulace :) kdyz sem videl jakou cocku letite v noci, nechtel bych videt co predvadite ve dne :))

          0 0
    • McBlacky  

      středeční náhled na kudlu ve stínech zde http://www.mtb-blog.cz/…night-xc-krc

      0 0
      • deekay  

        Paradni report jako vzdy :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        pěknej report, musel to bejt mazec…

        co nohy po tom Rubenczalu?

        0 0
        • McBlacky  

          nohy noooo… bolely, ale ono to jsou trochu jiné svaly naštěstí. nicméně flexe ani ne 70% v kotnících a dřep jen s velkým sebezapřením a bolestí (paty ve vzduchu). ještě to chvíli bude trvat než to odezní.

          příští rok pokud Rubenzcal tak s větším tréninkem, tohle už zažít nechci

          být závod o den dřív, nevyjel bych kopec, v pondělí bych nevylez na kolo a v neděli jsme nevylez z postele.

          0 0
          • Smazaný účet  

            no, já dřep v pohodě udělal až včera, dneska je to relativně ok, ale v mezních polohách to furt tahá…uvidíme, buď se to zítra uvolní, nebo zatáhne :-)

            0 0
    • McBlacky  

      v lesích kvalitně slizko, dneska to bude velká legrace :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        jdu běhat, na cyklostezce to snad klouzat nebude :-)

        0 0
      • Yann  

        Nevi nekdo kudy dnes to +/- povede? Uvazuju, ze bych se sel podivat nekam na trat. Diky.

        0 0
        • McBlacky  

          podle mapky start asfalt ulice Palmetová, kraj lesa levá kus traverz na žlutou, po žluté stoupání k letišti, pravá a cesta jako když jedeš k lávkám po zarostlé násypce v lese nejedeš mírně vlevo, ale pravá přes dva dolíky, dojezd na křižovatku s velkou cestou (zelená značka tuším), přes tu rovně pěšinkou až k památnému stromu a druhá půlka včetně sjezdu netuším.

          teda tohle si myslím podle toho co dával Petr Polívka na web.

          0 0
          • Yann  

            Diky, pro predstavu to staci.

            Uvidim jak mi to vyjde, na foceni by mohly byt zajimave ty doliky a nebo klopenky u pamatneho stromu.

            Jo a hodne stesti!

            0 0
      • SNAIL  

        Gratulace k druhému místu. Nějaké dost nekvalitní fotky ze závodu jsem uložil zde

        0 0
        • Smazaný účet  

          já potkal u řeky Sharku, byvše ana valivší Blackymu podporu svou vyjádřiti :-)

          0 0
          • indoorajn  

            Nebezel jsi po modransky peklostezce cca v 19:45? Jsme se asi potkali.

            0 0
            • Smazaný účet  

              běžel…ty jsi byl ten co mě oslnil tak, že jsem neviděl na krok, za což jsem chtěl dotyčného počastovat pár fackama? :-)

              BTW já čelovka na nejslabší režim + blikačka vzadu na hlavě

              0 0
              • indoorajn  

                no nevylucuju :) ale mel jsem jenom UF2100 a jeste to daval na Mid aby to vydrzelo. Mozna to byl kolega. Nicmene od urcity doby, kdy ma auroru kazdej Lojza :) musis mit adekvatni svetlo a tmavy brejle i v noci :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  když já mám pořádný světlo přidělaný jen na brokovnici :-)

                  ono není problém, že máš šajnovku, ale tak to chce do ní na stezce trochu strčit, aby svítila víc k zemi a ne rovnoběžně, to je pak vážně na zabití :-(

                  jinak já jak to jen jde svítím jen na nejslabší režim, jen abych byl vidět…běžet se dá prakticky po tmě (na asfaltu)

                  0 0
              • Medunka  

                když běžíš, člověk tě pozná hnedle podle čepice, sem si včera říkala, když jsem šla pěšky, zda tě nepotám

                0 0
                • Smazaný účet  

                  včera jsem kolem Kraba běžel trochu později, ty chodíš tak v 19h, ne?

                  BTW nosím šátek ;-)

                  0 0
                  • Medunka  

                    normálně jo, ale včera sme měli párty na sokolovně a šli sme pozdějc.

                    prostě máš na hlavě většinou něco žlutého :-)

                    0 0
      • Smazaný účet  

        Taky gratulace k druhýmu fleku i celkový výhře. Podle časů se to koukám roztrhalo, žádnej fotofiniš?

        72 lidí na startu už je dost slušný číslo na takovejhle podnik. Doufám že se to na jaře zopákne.

        0 0
        • JakeF  

          Já bych to zopáknul tak v červnu, to bych asi i jel :D.

          0 0
      • McBlacky  

        dobrý to bylo. Paní v hospodě trochu překvapilo, že jsme se tam kousli a i něco vypili :)

        0 0
    • pepad  

      Nejake fotky z posledniho zavodu nocni serie. Snad se nekdo najde a bude se libit. Pokud se chce nekdo oznacit, musi nejspise lajknout stranku, neprisel sem na zpusob jak to jde jinak.

      http://www.facebook.com/media/set/…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.