Test ALL MOUNTAINS kolem 3000€

10 nepřečtených
  • jirka89
    • z německého časopisu Bike, ofoceno
    • můžete stahovat zde
    0 0
    • Kamikaze 591  

      Překlad, překlad by nebyl? :D

      0 0
    • goofy  

      Zajimavy rozptyl: Na jedne strane Cube Stereo na 29, na druhe strane Reign X… A taky tomu hovno rozumim :-D

      0 0
    • MlokCZ  

      Stereo ve 29 pěkná bída v tuhosti (i přes pevnou osu), i když zase excelentní hmotnost rámu (a to o hodně oproti ostatním).

      0 0
      • Kamikaze 591  

        Na to jsem docela taky hleděl, že je to hodně dobrá hmotnost. Myslíš, že v 26 bude tuhost lepší?

        0 0
        • MlokCZ  

          To nebude určitě. Sice jsem zatím neviděl žádný jiný test ani nové přepracované Stereo nezkoušel v reálu.

          Nové Stereo ale vůbec ve 26" neexistuje. Je pouze 140mm ve 29" a 160mm v 650B.

          Starší Stereo v tuhosti ale také nijak zrovna neexcelovalo, i když po přidání pevné osy už to bylo lepší (a výsledky měření lepší o něco než 2013 ve 29" z toho testu).

          0 0
          • Kamikaze 591  

            Aha, díky. To jsem zvědavý jak to těm firmám, co valí biky 140/140 jen ve 29 půjde…

            0 0
            • MlokCZ  

              U Cubu mají v 26" jiné modely (AMS 130 a AMS 150), takže mají na výběr všechny varianty.

              0 0
    • Chiron  

      Pochopil jsem správně, že ten Scott Genius 730 dopadl z celého testu nejhůř? Co sem pochopil, tak mu vytýkají vysokou hmotnost a jinak se v té němčině trochu ztrácím. Nenapsal by tu někdo nějaké stručné shrnutí? Díky.

      Zrovna totiž řeším nového fulla a ten Genius 730 byl můj favorit. A ještě uvažuju nad 720 s karbon rámem.

      0 0
      • MlokCZ  

        V těhle testech vůbec nekoukej na celkové hodnocení. Koukni se po jednotlivých položkách a srovnej ty co jsou pro tebe důležité. Do celkového hodnocení tam počítají např. i pláště (kde zrovna Scott ztratil hned 1,5 bodu na většinu ostatních).

        Nejdůležitější mají zase v hodnocení vlivu geometrie, což je individuální záležitost.

        Scott je tam jedna z nejlépe hodnocených zadních staveb ve výjezdu a naopak skoro nejhůře hodnocená zadní stavba ve sjezdu (ale pořád žádný propadák).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.