tchibo-pulsmetr (akce od 3.3 2008)

20 nepřečtených
  • filo01

    Zdarec, díval jsem se do aktuálního letáku Tchiba www.tchibo.cz/…/default.asp a mají tam za 899,– pulsmetr (bližší info tady www.tchibo.co.uk/…mation-Start?…) Byla by to hodně velká haluz, ale zkusím to: Není tu mezi vámi někdo, kdo už ho vyzkoušel ?

    0 0
    • Schumi  

      Jo kupoval jsem loni 2 ks, a už jsem je oba v záruční době vrátil. S jedním byly problémy pořád, druhý mně fungoval celou sezónu, a letos ne a ne naskočit, tak jsem jej vrátil. Naštěstí mám peníze zpět (Globus).

      0 0
      • filo01  

        Díky moc za info, už jsem byl natěšený pro něj zajet, ale ta tvoje zkušenost mě docela zchladila. Můžu se zeptat, jakého typu byly ty problémy ?

        0 0
        • Schumi  

          Nefungoval ukazatel tepu, měnil jsem baterie, vlhčil hrudní pás apod. Odmítal jsem jej vozit jako hodinky, tak jsem je vrátil.

          0 0
    • jonti  

      To je drahe, v lidli bolo nieco podobne za 400Kc. Za toto radsej Sigmu.

      0 0
      • ivaneck  

        souhlas. Mam Lidl a funguje stale. I kdyz prvni jsem reklamoval, ze nepipal :)

        0 0
        • Martin  

          tepák z lidlu jsem vozil rok, až na občasný výpadek bez problémů. nyní ho používá přítelka a taky si nestěžuje. za ty prachy byl vynikající

          0 0
      • filo01  

        Sigmu PC14, která by tak finančně odpovídala, jsem měl včera na spinningu a nic moc. První kus ukazoval úplné bludy a u druhého lítala občas tepovka +/-15 tepů nahoru dolů. V pulsmetrech se nevyznám, ale normální mi to nepřipadá.

        0 0
        • jonti  

          Ak mas blbo nasadeny pas, tak to zvykne robit. Tiez ak mas velmi chlaty hrudnik, tak kym nie si plne spoteny tak to nefunguje spolahlivo.

          0 0
          • filo01  

            Možná to tím pásem mohlo být, netuším. Utažený jsem ho měl dost, poloha těsně pod prsníma svalama na žebrech. Zpocený jsem byl až za ušima, ty nepřesnosti začaly okolo 160–170 tpm, před tím jsem si nevšiml, že by to nějak ustřelovalo.

            0 0
        • Luka  

          mam pc taky, a problemy ma kdyz dochazi jedna nebo druha baterie, musi se to menit najednou, jinak to blbne…

          0 0
    • kycis  

      Hm, v prepoctu z dolaru stoji u nas skoro 2× tolik…

      0 0
    • filo01  

      Koukám, že Tchibo má lhůtu 3 měsíce na vrácení peněz bez udání důvodu. Škoda toho Lidlu, ale nechce se mi čekat, až a jestli vůbec zas nějaký dají v akci.

      0 0
    • rasto  

      zakladni sigma onyx easy Te vyjde na kc 1,1 tis. mas v nem nastaveni zon, podsviceni, digi prenos. a navic zarucenou nemeckou kvalitu. doporucuji.

      0 0
      • filo01  

        Vypadá hezky, ale v e-shopech nikde nevidím, že by měla akustický hlásič překročení spodní a horní hranice nastaveného tepového pásma. Zrovna tahle fičůrka by se mi hodila.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Za 900 je moc drahej. Byl snad za 500 dřív. Koupil jsem ho, ale reklamoval, hrozně žral baterky. Pak jsem koupil Lidl. Radši bych TCM, páč měl měření jednotlivých kol. Lidl má místo toho paměť na víc měření.

      0 0
      • filo01  

        Tak jsem ho omrknul přímo v Tchibu, má jen jednoduché stopky, bez možnosti měření mezičasů. Nakonec jsem se hecnul, přidal 600,– a jdu do Sigmy Onyx Fit, snad nezklame.

        0 0
        • baltazarek  

          onyx Fit koupím také, vypadá vážně vpohodě.

          0 0
          • rasto  

            a je v pohode, doporucuji. po 5letem uzivani skoropredchodkyne PC-14 jsem se opet do sigmy. koupil jsem taky fit. funkce dostatecne, ovladani intuitivni.

            0 0
          • rasto  

            a je v pohode, doporucuji. po 5letem uzivani skoropredchodkyne PC-14 jsem se opet do sigmy. koupil jsem taky fit. funkce dostatecne, ovladani intuitivni.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.