• cannibal

    Jeli jste někdo lonskou tour v Lošticích?

    0 0
    • Nikolka  

      já já já :)

      0 0
    • vlk  

      Byli jsme tu trať s Grafikem projet před závodem-předvoj 20 min před startujícími.Není to špatná trať, místy i technicky zábavná. Je otázka jestli letos bude stejná. Dají se v té oblasti ale najít i zábavnější terény. Nicméně co by mě štvalo, že se dlouhá jela jako 2 okruhy.

      0 0
      • Nikolka  

        a jede se letos vůbec??? na jejich stránkách jsem nenašla žádné propozice ani nic podobného na letošní rok…

        0 0
        • vlk  

          Teď jsem se tam díval a také jsem nic nenašel. No loni mi jeden organizátor říkal, že příští rok bude trasa trochu jiná.Tak snad to bude.No možná by něco měli vědět v té prodejně.

          0 0
          • cannibal  

            Jestli se pojede i letos se ještě neví!Jelikož jsem z Loštic a mám info z první ruky.Organizační tým včetně mě je připraven,čekáme co šéf:-).Až budu vědět na tutovku,tak se ozvu.Lonský ročník,jakožto první měl řadu nedostatků,které jsme na letošek odstranili,nicméně trasa byla O.K.

            0 0
            • Nikolka  

              Já teda můžu jen chválit, z méhlo pohledu perfektní závod, skvělá trať v pěkném prostředí, zajištění supr, fajn občerstvovačky (ty tvarůžky neměly chybu :D ) a po závodě i vynikající jídlo… Jeden z nejhezčích závodů co jsem jela, doufám, že to letos nějak dáte dohromady :)

              0 0
    • WRC  

      Jel sem, ale jak sem zjistil po prvním kole, že jedu eště jednou to samý tak sem šel radši na hambáče a pivo…prostě cyklokros pro MTB…o ničem…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.