• HadVoe

    Ahoj,

    vybíral jsem na jaře 2021 XC/Trail full univerzala a z mých předvybraných (orbea, trek, YT…) na mě zbyl díky stavu na trhu jen SUP XF979 TR 2020. a vcelku fajn kolo – moje výtky jsem sepsal do profilu. Ale proč píšu:

    můžete mi okem odborným potvrdit mojí doměnku, že mi nepraská barva, ale rám? chtěl bych si být před reklamací 100% jistej..

    1. zadní stavba
    2. uchycení stavby v horní rámové trubce – ložiska. to jedno mi připadá, že i cestuje ven.
    3. uchycení stavby u středu – to nepraská, ale od výroby je to také nedomrlé..

    za +100k mě vcelku štve, i kdyby to byla jen barva, zejmena když kolem mě kluci jezdí stejný srandy (žádný DH, ale na to co jsou tyto kola určený) a vypadaj furt jak nový…

    díky

    0 0
    • Smazaný účet  

      Nevypadá to dobře, taky jsem ho měl v hledáčku, ale působí to jako XC s nepřiměřenými zdvihy.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Kellys SLANGER 30 rám Skladem 1 kus

      Výprodej Kellys SLANGER 30 rám

      25 699 Kč -35% MOC 40 799 Kč

      Cannondale F-Si Carbon RRD rám Do 3 dní

      Cannondale F-Si Carbon RRD rám

      24 599 Kč MOC 30 299 Kč

      Cannondale F-Si Hi-Mod CPR rám Do 3 dní

      Cannondale F-Si Hi-Mod CPR rám

      36 399 Kč MOC 47 899 Kč

    • popokatepetl  

      určitě bych reklamoval, je to celé rozeschlé.

      0 0
    • Tomcat  

      Ano praská a rozlepuje se rám.

      Reklamace > vyhodit

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ale zas si umím představit, že při absenci čepu ten karbon pracuje mnohem víc než lak.

      0 0
    • HadVoe  

      Bohužel díky chlapi za potvrzení.

      bez toho zadního čepu pracuje opravdu jen karbon, ale tím se ale chlubí jako výhodou – a měli na to i barvy dimenzovat :).. mno je to jen XC rám naboostovaný zdvihama. yep a asi tomu klucí moc věřili…

      podám info o výsledku…

      0 0
    • HadVoe  

      BTW FYI update FAQ :) – ten kdo má SUPa 2020+ → zajeďte si každý rok na kontrolu rámu. 5 let záruky na rám platí pouze při potvrzené každoroční prohlídce. to jsem při koupi přehlédl – https://superiorbikes.com/cz/warranty

      0 0
      • Vilém  

        Takze u modelu 2020+ uz úplinula zakonna dvouleta zaruka?

        0 0
        • HadVoe  

          zaruka se bere vždy 2 roky od koupě. SUP ma u modelů 2020+ rozšířenou záruku rámu na 5 let – ale jen při každoroční potvrzené prohlídce. jestli první rok potvrzenou prohlídku neuděláš, tak ti záruka 5 let padá a máš standardní 2 roky. viz. https://superiorbikes.com/cz/warranty

          jen jsem chtěl SUPistům připomenout, že je potřeba dělat prohlídky. předpokládám, že nejsem sám, co si přečetl 5 let záruky – hurá. A dodatkové světle šedé písmo velikost 4,7 na bílém pozadí na straně 74 vpravo dole v manuálu o ročních prohlídkách už nečetl :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.