Suntour olejová patrona nerozebíratelná

5 nepřečtených
 • Lavelocipedos

  Ahoj, prosím vás mám raidona xc lo 2016 z tuning testu. Dostal se mi olej z nohou do te cartridge. Víte prosím někdo jak ho upustit? Přes regulaci odskoku to nejde,jako u epixonu.. tady vyndám celou tyčku a ani kapka.. potrebuju to nějak potunit. Bojím se že nebudu moci jezdit, když jí pošlu na servis. A 1600 za nouvou se mi nechce dát. Napadlo mě neco vrznout pod těsnění, treba nejakej drátek nebo tak neco.. nebo jsem cetl že tu patronu nekdo navrtal,ale žádný popis jsem nenašel.Prosím o radu děkuju pěkně

  • raschi  

   Někde jsem narazil na informaci, že se dá přebytečný olej z tlumící patrony vypustit pomocí tenké spárové měrky zasunuté kolem gufera.

   • Lavelocipedos  

    Aha děkuju. Normálně to tam narvu jo a dej se vůle boží.. děsí mě ta nálepka o tom že je tam plyn a tlak a jiní bubáci..

  • Foose  

   Jak jsi spokojen s chodem vidle z TT?

   • Lavelocipedos  

    Jsem spokojen. Hlavně je supr že podporují domácí servis. Příště beru zase od TT ale šetřím na něco většího. Jinak i komunikace je super. Napsal jsem co mam za problém a hned mi odpověděl,že to mám poslat a že my to opraví. Ale ja potrebuju na trejly, takže to musím nejak vyřešit sám. Kámoš měl teď úplně stejnej problém, ale na auronu a tam se to rozebralo a pohodo no..

   • Lavelocipedos  

    Jo a teda doporučuju si zjistit, jaká tam je patrona. Protože ta nerozebíratelná je na prd… Jak uděláš olejové mazání,tak se ti tam dostane olej a vidle nejde na doraz.. já mám ze 120zdvihu jen 60

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.