• poki.z

  Od 1.4 (není to apríl) je uzavřena silnice od Dlouhé vsi do Radešova. Je to silnice při Otavě směrem na Kvildu, Srní Modravu… Opravuje se komplet povrch a hotovo má být do září. Další uzavírka bude přes Hartmanice. Objížďky jsou, ale dost krkolomné.

  Je to mezi body na mapě 1 a 2, 3 a 4.

  • UHU  

   Hartmanice se asi dají objet přes bytovky, při Otavě byl povrch mizerný až do Rejštejna a potom k Č. Pile taky nic moc. Spíše to bude v sezóně asi částečně průjezdné, přes Bohdašice pochybuji

  • Slavik  

   Dopravní uzavírky a omezení

   01.04.2019 07:00 – 28.06.2019 23:59

   silnice II/169, silnice II/145, Dlouhá Ves – Radešov, okr. Klatovy

   uzavřeno stavební práce, Úplná uzavírka sil. II/169 a II/145 v úseku Dlouhá Ves – Radešov za účelem provedení stavebních prací z důvodu rekonstrukce komunikace včetně mostních objektů; Objížďka – bez rozlišení: místní komunikace, Dlouhá Ves – silnice II/169, Kašperské Hory, část obce Opolenec, okr. Klatovy, přes: silnice II/171 (Dražovice), Vydal: Městský úřad Sušice

  • cubas  

   To je blbý, ale pak to bude hezky valit po novém. Ta silnice do Hartmanic se mi ale zdála OK. Přímo v Hartmanicích se kope už přes rok (jestli si to dobře vybavuju).

   • UHU  

    Hartmanice už na podzim dodělali (směr Dobrá Voda) , chybí ten kousek od „náměstí“ dolů na Dl. Ves a na Chlum

  • cubas  

   Můžu mít dotaz? dá se ta cesta ještě s opatrností projet na silničním kole, nebo už je uplně rozvrtaná? Jeslti tam už nejsou navezený bagry a podobná technika.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.