Stavba Cube Stereo 160 Super HPC Race

127 nepřečtených
  • Tyserie

    Zdravim,

    Chci poprosit o radu ohledne stavby kola na ramu z linku https://www.bike-discount.de/…shred-640823

    Chtel bych vedet jestli je nekdo ochotny mi poradit jako pressfit stredove slozeni pouzit pro Shimano XT FC-M8000, jakou zadni osu a jake hlavove slozeni (bude tam vydlice Manitou Mattoc PRO). Pokud by jste mi mohli dat linky primo na to kde je koupit, byly byste navzdy zapsani v mem seznamu polobohu!

    Dik moc Tomas

    0 0
    • Tyserie  

      Nevi nekdo, jestli nacpu https://www.bike-discount.de/…shock-740563 do ramu https://www.bike-discount.de/…shred-633104 Jedna se mi chlavne o to jestli se ten tlumic bude vejit do ramu ve spodni casti. Koupil jsem tam RockShox Vivid Air R2C a ten se tam nevesel protoze ta spodni nadoba je velka jak krava a v tom spodni V to nesedelo pak na diru. Vis ze je to otazka zaludna, ale mozna nekdo ma ten ram a ten tlumic v tom. Ten fox-racing-k-float-x2-factory ma ten spodek uzsi tak by tam mohl jit. Nevim poradne co tam dat a nechci tam cpat zadnej srot. Dik za info!

      0 0
      • Hroch Peťas  

        Tady je specifikace kola, tak zkus dohledat

        https://www.chainreactioncycles.com/…p-prod127764

        0 0
        • Tyserie  

          No to delam posledni asi 3 tydny uz :) On ten ram je dost starej a ty tlumice uz nejsou ke koupi novy. Rozmerama oko x oko ten tlumic sedi, ale spis mi jde o tu spodni nadobu jestli se mi vleze do toho ramu protoze ten RockShox Vivid Air R2C co jsem tam zkousel dat na ty fotce se dotykal spodkem o ram a tim padem nesel pak nasadit presne do diry spodni. Kdyby nebyl ten spodek tak sirokej tak by tam sel.

          0 0
          • Tyserie  

            ale kdyz na to koukam na eshopu, tak by to tam teoreticky mohlo jit, protoze ten RockShox Vivid Air R2C je o dost sirsi dole.

            0 0
            • goofy  

              Ono jak se dívám na ten rám, tak by mohlo i hrozit, že by šla při propružení expanzka do rámu…

              0 0
      • embi  

        Vykasli se na to.

        Kup tohle a budes veselej. Ten ram IMHO neni staveny na to, abys jezdil takovy granaty, kde vyuzijes X2.

        https://www.ebay-kleinanzeigen.de/…230-217-8080

        0 0
        • TJK  

          proc by na 160 enduro nemohl dat X2? nahodou co se nastaveni tyce tak je to vyborny tlumic… samozrejme ten DPX2 je taky dobry, bude lehci a fungovat bude taky dobre

          0 0
          • embi  

            Protoze to neni jen o zdvizich. Ten ram svoji geomterii a subtilnosti (predevsim zadni stavba) neni urceny na tak tezke sjezdy.

            Proste X2 by IMHO nebyl ten ‚performance gain‘.

            0 0
        • Goob  

          Taky by tam, myslím, šel nový SR TriAir , který je hodně podobný DVO Topaz, jen stojí polovic:

          0 0
          • Tyserie  

            dik za typ! :)

            0 0
          • hrota  

            Jezdil ho už reálně někdo, kdo by k němu měl co říct?

            0 0
            • embi  

              Svezl jsem se. Je to dobrý, špičková citlivost. Ještě lepší bude SR Jurni. Ale o těch suntourech nikde není pořádný info…

              0 0
              • goofy  

                Hele a o tom Jurni víš něco víc? Pro katalog 219 ještě není, takže to je asi dost daleká budoucnost, co?

                0 0
                • embi  

                  Malinko, byl vidět jen na nějakým expu a na světáku. Je možný, že se do prodeje třeba nikdy nedostane.

                  Suntouru se nedaří prorazit do high-endu, triair není vidět vůbec nikde. Stejně tak Durolux.

                  0 0
                  • hrota  

                    Já si právě říkám, jestli je na takové to domácí žvýkání ten high-end potřeba. Na XC jsem byl sice s Foxem strašně spokojený, nicméně mi ten Suntour nějak přirostl k srdci…

                    Tak uvažuju, že bych Aurona časem doplnil i o SR tlumák, popřípadě vyměnil za kombo nový Durolux + Triair. Ale nevím, jestli chci být průkopník :))

                    0 0
                    • Tyserie  

                      No pocitam ze v pondeli mi ho DPD preda, takze to odprukopnicim pokud mi tam sedne ;)

                      0 0
                      • Tyserie  

                        No tak je to tu, otazka je, bude mu tak malo mist mezi ramem stacit?

                        0 0
                        • hrota  

                          To zkus propruzit s vyfouklym tlumakem ;) jinak to nezjistis.

                          Btw kdyby si s tím tlumákem nebyl spokojený a chtěl zkusit Monarch plus, tak máme stejný rozměr :D tak by se dalo něco vymyslet.

                          0 0
                          • Tyserie  

                            Diky za radu ;) Kdyz jsem ho vypustil tak tak v uplne dolni pozici uz by sel do ramu fest. Tak jak je na ty 1 fotce z leva tak jeste o skoro 2 cm muze jit dolu kdyz je uplne prazdnej. Tak nevim :):):) Na ty druhy fotce je videt o kolik byl zastrcenej. Max ma 300psi, kdyz tam dam 140psi tak cejtim ze bych ho pri skoku dal na ram jak nic. Mozna kdybych tam mel nekde kolem 250psi ze by to mohlo byt ok ale kdo vi. Ja mam kolem 100kg :) Jinak ja chtel Monarch a Suncycle mi rekli ze ty 216/63 jsou jen na Specialized delany a na Bike-discount je to u toho rozmeru taky napsany.

                            0 0
                            • Goob  

                              Jestli ti v plném zdvihu chodí do rámu, tak se tam zkrátka nevejde. Fakt bych neriskoval spoléhat se na nějakou progresivitu (navíc samozřejmě přijdeš o plný zdvih rámu).

                              0 0
                              • Tyserie  

                                no vypada to ze tam asi zadnej co ma dve komory proste nedam protoze ten ram ma tak desne ostrej uhel :/ To jsem zas neco koupil :):):):) boha

                                0 0
                            • pavlik6022  

                              Měl jsem to stejně na Radon slide ED, dával jsem pružinovýho vivida r2c a expanzka šla do rámu. Podařilo se mi to vyřešit excentrickýma vložkama tlumiče. Nevím jestli to pomůže tobě, , mně vadil poslední cca cm zdvihu

                              0 0
                              • Tyserie  

                                Tak to jsi mel stesti ze jsi to poresil ;) Ja bych to videl na poslani tlumice zpet a nebo ho dat tady na bazar :):):)

                                0 0
                            • TJK  

                              neni mozne ze by se zacal uz zaklapet zpet do ramu? zkusil si hondat na doraz ze se opravdunte teubky ta expanzka dotkne?

                              0 0
                              • Tyserie  

                                jj jasny zkusil jsem to, na ty fotce nahore jak je tak blizko u trubky, tak jeste furt muze tak 2cm niz, takze by sel do ni fakt fest.

                                0 0
                                • TJK  

                                  na to se pram jestli si to domackl az na trubku a dotklo se to nebo jen myslis ze by se to dotklo… jinak pokud plati varianta jedna pak tlumic posli do sveta… zkusil bych pak monarch+ nebo DVO Topaz, to ma expanzku kratsi

                                  0 0
                                  • Tyserie  

                                    jj dotklo by se to 100%. Monarch jsem chtel ale jak rika, Suncycle.sk mi rekli ze ten 216/63 Monarch debonair je v tyhle velikosti je pro Specialized, takze jedine ten Topaz asi ale uz zacinam byt unavenej z tech dvoukomorovejch, to uz je druhej co budu vracet :):)

                                    0 0
                                    • Goob  

                                      Zkus to. Z těch fotek se nedá odhadnout kinematika stavby, ale je možné, že se začne vracet zpátky, jak říká TJK.

                                      0 0
                                    • TJK  

                                      216/63 je standardni rozmer spis si myslim ze meli skladem sundane ze speslu mozna s nejakym internim ladenim… a nutne potrebujes toumic s expanzkou? nestacil by Monarch rt3 nebo treba tenhle duair?

                                      0 0
                                      • Tyserie  

                                        Jako v podstate asi stacil ale, myslel jsem at to muzu poradne ohulit na tom a ty bez expanzky uz me prijdou v dnesni dobe ze jsou jen na takovy skoro vikendovy jezdeni :):):):)

                                        0 0
                                        • JMT  

                                          Jo. Treba CC inline coil. Nic lepsiho na vikendovy jezdeni neni. A mozna ani na pojezd v tydnu ;-)

                                          0 0
                                      • Tyserie  

                                        tohle by tam asi mohli jit, to ma hodne kratnou tu expanzku, sem myslel ze uz se to neda sehnat https://bikemarkt.mtb-news.de/…er-in-216x63

                                        0 0
                                        • Tyserie  

                                          neni na to uz service, tak to radsi ruce pryc od toho :):)

                                          0 0
                                          • goofy  

                                            Servis je pořád.

                                            0 0
                                          • TJK  

                                            shock therapy v praze napr

                                            0 0
                                            • embi  

                                              shock therapy silne nedoporucuji.

                                              0 0
                                            • goofy  

                                              Raději KGBike, ale dělá ho ještě i Bartoníček…

                                              0 0
                                              • Tyserie  

                                                Tak to je super ze je service. Ja cetl na netu jak anglani vyplakavaj ze na to neni service :)

                                                0 0
                                                • goofy  

                                                  To je otázkou… Možná že do Anglie neexistoval oficiální dovoz.

                                                  0 0
                                                  • Tyserie  

                                                    no neco ze ten puvodni service to predal na jinou firmu a ta rekla ze uz nejsou dily nahradni a ze dal uz to neni servicovatelny :)

                                                    Co jeste premyslim je jestli bych na to sehnal ty vymezovaci podlozky pak abych to mohl nasadit. Buh vi.

                                                    0 0
                                                  • goofy  

                                                    Servis a ne service…

                                                    Jaké vymezovací podložky? Vložky do ok? Sedí tam Fox. Ale pokud si nejsi jistý, tak kup něco standardního.

                                                    0 0
                                                  • Tyserie  

                                                    jo ja vim ze tam mam service, ja jsem hodne prepnutej na eng tak uz nektery veci ani neopravuju. Vy tomu kluci stejne rozumite ;) Jinak resim s tim typkem ten Marzocchi. On mi to zitra pomeri a posle mi cisla at to muzu tak nejak pokoukat jestli by to tam slo. Ten Marzocchi se mi hodne libil uz pred tim, ale myslel jsem ze uz je to takova rarita ze nemam sanci ho sehnat.

                                                    Kazdopadne dik za rady a typy, vazim si toho hosi ;)

                                                    Jo a dostal jsem typ na https://huber-bushings.com/produkte/ ze prej v nemecku se nic jinyho nejede. Tak kdyby se to nekomu siklo ;)

                                                    0 0
                                                  • TJK  

                                                    vcelku zbtecny… tonuz bych dal endurobearings jehly nebo bezny 5dilny fox

                                                    0 0
                                                  • mr.antik  

                                                    jo, jen bacha na rozměr, mám teda o kus novější rám a tam dole nějaký „divný“ rozměr 22.0mm což jsem u foxe nesehnal.

                                                    0 0
                                                  • Tyserie  

                                                    jj ja mam 22mm dole a nahore 30mm. Ale kdyz mam bejt umprimnej tak sem z toho jelen, protoze na ten Santour jsem objednal presne tyhle rozmery a kdyz to prislo tak ty 30mm byly 35 po nasazeni na tlumic a 22mm byly 25 takze jsem cumel jak puk. Takze pocitam ze kdyz vezmu ten Marzocchi tak to zas bude boj s tim vlozkama :):):)

                                                    0 0
                                                  • Tyserie  

                                                    Nemas na to nejakej link Draku? Nebo neco z ceho to Čenda jako ja pochopi co presne?

                                                    0 0
                                                  • Tyserie  

                                                    Myslim na tohle „endurobearings jehly nebo bezny 5dilny fox“

                                                    0 0
                                                  • mr.antik  

                                                    Běžný pěti-dílný fox je tohle:

                                                    https://www.cycology.cz/…vy-p1047320/

                                                    akorát dělají těch 22.0, já jsem vzal 21.85mm a dám tam nějakou tenký podložky (vyseknu třeba z plechovky od piva)

                                                    0 0
                                                  • goofy  

                                                    A 22,20 tam nenarveš? :-)

                                                    0 0
                                                  • mr.antik  

                                                    bohužel…nechápu co to je za rozměr, prostě němci no.

                                                    0 0
                                                  • Tyserie  

                                                    DIky!! ;)

                                                    0 0
                                        • wilda81  

                                          Na cyklobazaru je nový za 5tis. Za ty prachy velmi slušný tlumič, lehký, ale je třeba počítat, že se mu pravděpodobně časem vyleští pistnice.

                                          0 0
                            • 2. Bóďa  

                              U Foxe mi přijde ta expanzka výš.

                              Tenhle člověk prodává rámy a komponenty z Cube kol, třeba by mohl mít přímo na Tvůj rám – https://www.ebay.de/…362506897666?…

                              0 0
                            • hrota  

                              Odkud si? Jestli chceš zkusit, jak sedne RS, tak v Praze nebo eventuálně v Ově bych mohl pomoct, stejně čekám na brzdy a sem marod ;)

                              A na tu Marunu sem taky koukal, vypadá zajimave, ale taky ti o něm imho řekne málokdo, nevím proč, ale do začátku mi RS přijde jako jistota, takové to nafoukej, nastav a zapomeň.

                              0 0
                              • Tyserie  

                                Ja jsem z Teplic ale tenhle rok jeste v Bratislave :/ Kazdopadne dik za nabidku, bejt v tce tak prijedu hned. Asi budu kupovat ten Marzocchi 053 S3C2R, jestli tam nepujde ten tak uz asi zadnej :):):)

                                0 0
                                • Tyserie  

                                  Jo ty myslis ten SR Suntour TRIAIR? Ten jsem tam uz zkousel a jebne do ramu kdyz je plne vypustenej. Nekde jsou tu fotky. Takze uz je na ceste z5 do 24bike.com :) No je to zabava tahle stavba LOL

                                  0 0
                                • wilda81  

                                  Na tvém místě bych sahnul po ccdb il coilu.

                                  0 0
                                  • hrota  

                                    Podle fotek nic jiného nezbyde… Stejně ta expanzka pro větší část jezdců není imho nezbytná.

                                    0 0
                                    • Tyserie  

                                      Jeste to risknu s tim Marzocchi, ten me prijde ze ma tu expanzku nejkratsi asi ze vsech a kdyz to nevyjde tak pak uz pujdu do neceho bez.

                                      0 0
                                      • Tyserie  

                                        Jako kdyz mam bejt uprimnej tak nechapu jak s timhle mohl jezdit, to proste muselo jit do ramu na 100%. Asi jedine ze mu proste po zavode dali novej bike :):):)

                                        0 0
                                        • mirorek2  

                                          třeba to má nafuněné jak Pilgrim :-)

                                          0 0
                                          • goofy  

                                            Nebo vložku v tlumiči a snížený zdvih… :-)

                                            0 0
                                            • TJK  

                                              nebo je to tak ze se diky kinematice v poslednich 10–15% ten tlumic zaklapi k sedlove trubce… to takhle z fotky clovek tezko pozna.. chtelo by si to dat do linkage

                                              0 0
                                              • theedge  

                                                Určitě to tak bude. To vahadlo je dlouhý a při chodu opisuje oblouk → čím je níž, tím je zároveň blíž k sedlové trubce

                                                0 0
                                                • TJK  

                                                  no nerikal bych ze to tak bude urcite tady u toho ramu ale kazdopadne to nekde dojde do max. uvrate a pak zacne drahu zkracovat a zaklapet tlumic…

                                                  0 0
                                        • Goob  

                                          Zeptám se potřetí: zkusil's plnej zdvih, nebo si jen myslíš, že to půjde do rámu a nezkusil's celej průběh?

                                          0 0
                                          • Baba-Ji  

                                            Tohle nechapu, zkusim preci az do momentu, dokud neco netukne do ramu a nehazu tady jen domnenky. Myslet si znamena hovno vedet.

                                            0 0
                                            • Goob  

                                              No z diskuse zatím vyplývá, že „by to šlo do rámu“.

                                              0 0
                                              • Baba-Ji  

                                                No prave :D

                                                0 0
                                                • Tyserie  

                                                  No dit jsem to zkousel, ty fotky jsou tady kde je jasne videt ze SR treba sel do ramu kdyz mel jeste dalsi 2cm kam mohl propruzit. I jsem to tam napsal, jen je tu uz polno textu a straci se to v tom. K sedlovce se to urcite nezklapi na tomhle ramu. Musi byt proste ta expanzka kratak a nebo zadna ;)

                                                  0 0
                                                  • Baba-Ji  

                                                    pak je vse v poradku :)

                                                    …tedy az na samotnou situaci s expanzkou :/

                                                    …ja sam bych to asi resil CCDB IL, ale ne starsim nez rok, paac do urciteho rocniku se ten tlumak sral kvuli konstrukcni chybe

                                                    0 0
                                                  • goofy  

                                                    Anebo IL Coil. Ten byl v pohodě, ne?

                                                    0 0
                                                  • Baba-Ji  

                                                    jo, myslel jsem Coil, ale nenapsal jsem to komplet. Ja myslim, že se sralo všecko právě, jak vzduch tak pružina.

                                                    0 0
                                                  • goofy  

                                                    Aha… Tak to pak jo. Co ten tvůj pružinový DB? V pohodě nebo se taky sype jak vzduch? :-)

                                                    0 0
                                                  • Baba-Ji  

                                                    Zatim v klidesu. Je to muj druhy CCDB coil, prvniho jsem mel na Sode, bez zamykani a taky bez problemu.

                                                    Ale kamosovi se treba sral, na druhou stranu ma nejakou smulu na tlumaky, tomu se sere vsechno – CCDB IL coil, CCDB coil a tak presel na Fox X2 air a ten se mu vysral taky :D

                                                    0 0
                                                  • wilda81  

                                                    X2 má letos předělanou hlavu, takže už by nemělo docházet k problémům s těsněním a následným únikem oleje do vzduchové části.

                                                    0 0
          • Tyserie  

            Nevypada zle ten SR ale trosku se bojim aby ta mensi nadoba nebyla moc dlouha a nezasahovala do ramu pri propruzeni, hmm…

            0 0
            • Tyserie  

              Tady jsem nasel s Fox Float X, ale ten ma tu mensi nadobu o dost kratsi nes ten SR bych rekl

              https://www.mtb-mag.com/…eam-edition/

              0 0
              • Tyserie  

                No, pouzil jsem starovekou a naprosto presnou metodu srovnani jestli to bude fungovat a asi to risknu s tim SR a budu se modlit a doufat :):):):):)

                0 0
                • Tyserie  

                  V nejhorsim to poslu z5 a budeme mit vsichni tu nezaplatitelnou vedomost ze to tam nesedi :):):):)

                  0 0
                • TJK  

                  tady mas realnou fotku, na tim tvym malovani je ten tlumic tak o 20% vetsi nez v realu bude…

                  0 0
                  • Tyserie  

                    to neni mozny, ta staroveka metoda ma byt 100% presna :):):):):) Dik za foto ;) cim mensi tim lepsi no :)

                    0 0
    • Tyserie  

      Tak je to tu panove! Marzocchi nezklamal. Moc hezkej tlumic. Typek co jsem ho od nej koupil tak mam jeste jeden stejnej na prodej kdyby mel nekdo zajem muzu dat kontakt.

      0 0
      • TJK  

        no jenze ted ses v riti protoze musis zahodit krumpac a poridit 350ku v cappucciono coating :-D

        0 0
        • mr.antik  

          no a pak rám...... a zase dokola :-) . protože tohle je prostě xc koza

          0 0
          • TJK  

            je pravda ze tenhle Cube je proste Geometricky furt tak 10 let zpatky :-) kratky, vysoky, postaveny

            0 0
            • mr.antik  

              Hlavně když vidim ty peripetie s tlumičem tak vim, že novější model (tušim 2018) stál jen o nějakých 200 euro víc a je to uplně jinde.

              0 0
              • mirorek2  

                ten novější model stál dokonce kolem vánoc 550E to je jen o pade víc než tento…

                0 0
                • mr.antik  

                  jo taky jsem ho za tu cenu kupoval ale jen velikosti „S“

                  0 0
                  • mirorek2  

                    byl tam 16, 20 a 22"

                    0 0
                    • mr.antik  

                      No tak to pak asi zlevnily i to co se nevyprodalo přetim za těch 750 nebo kolik… Btw jak jsi řešil spodní vložky do tlumiče – sehnal jsi přesný rozměr?

                      0 0
                      • mirorek2  

                        bylo to původně za 820e :-)

                        normální čtyřdílné RS vložky 30/8 a 22/8 padnou přesně

                        0 0
        • goofy  

          No 350 na pružině bude k mání… :-D

          0 0
      • Tyserie  

        LOL, nojo do cici, to me nedoslo. Ja to snad nedodelam :):):):) Jinak me vyhovuje ze je ten ram vysokej, ja mam 203cm. Uz je to skoro hotovy, ale jeste jsem zjistit ze na kolech co jsem koupil je v zadu 160mm disk, a ram je delanej pro 180mm, takze objednavam disk s par drobnostma. Vazil jsem to bez retezu a melo to 11.2kg To celkem jde ne? Ono, ja jsem asi pred 20 lety v podstate zil jen bikem, ale pak prisla vojna atd atd a ted po letech jsem si rek ze se do toho zas pustim, ale nejak je to vsechno jinak ha ha ha, takze v tom trochu tapu. Ale tak zatim jsem celkem spokojenej. Mohlo to byt horsi. I kdyz drahy to je jak krava :):):)

        0 0
    • Tyserie  

      Dam sem list komponentu co jsem pouzil. Postupne to doplnim a i pomenim, protoze nektery veci mam v planu jeste vymenit casem.

      Cube Stereo 160 SHPC Race 27.5 carbon'n'flashr­ed,Size: 22

      Cube Derailleur Hanger 2091 AXH (Shimano)

      FSA Orbit I-t 1 1/8"-1 1/2"

      Syntace X-12 Thru Axle 135+ (142mm)

      Shimano XT Hollowtech II Press Fit Bottom Bracket BB-MT800

      RockShox Reverb Stealth B1 170 MMX,Size: 31,6 mm x 480 mm links Color: schwarz

      Radon Seat Clamp 34.9 × 19mm

      Ritchey WCS Carbon Spacer 1 1/8" matte UD 10mm (2 pcs)

      Ritchey WCS Carbon Spacer 1 1/8" matte UD 5mm

      Ritchey WCS Superlogic Ahead Kappe inkl. Kralle 1

      Radon Cable Guide Double (5 pieces)

      Radon Cable entry for Carbon Frames

      Radon Bottle Cage Bolts red (6 pcs)

      Race Face Turbine R Stem 35 × 35

      cube Natural Fit Race Grips S – Natural Fit Race Grips

      Marzocchi 053 S3C2R shock in 216×63

      0 0
      • Tyserie  

        Manitou Mattoc Pro 2 Forks – 15mm 2017

        Flats KTM FREERIDE/BMX ALU

        Brzdove kotouče SHIMANO XT SM-RT81 180mm predek i zadek

        0 0
        • Tyserie  

          Race Face Turbine R Handlebar 35 × 800 mm 20mm

          Gripy co jsou uvedeny nahore, tam nejsou, ty jsem dostal za dara k objednavce.

          Jsou tam tyhle Lizard Skins New Northshore Lock-On Grips black

          0 0
        • TJK  

          na 203cm jen 180/180 ? pokud nejsi 70kg hajzlpavouk tak bych teda min. dopredu pritlacil na 200mm kotouc

          0 0
          • Tyserie  

            Ale jo, proc ne, dik za radu ;) Jinak, nevi nekdo kolik se do toho Marzocchi da natlaci psi? Mam tam 190 a furt me to prijde meky. Posadim se na to v pokoji a klesne jak kdyz jsem skocil z 2 metru :):):) Nasel jsem nejaky info od vyrobce, ale je tam 100 ÷ 190 coz nevim uplne jak si vysvetlit a tech 190 me prijde jako max malo. Cekal bych tak 250 – 300 psi

            Dik za jakykoliv info hosi. Ty kotouce objednam, kdyz uz jsem si na to koupil ten pekne klic na Hollow 2 misky ;) Zejtra bych to chtel vzit prvne project :)

            0 0
            • wilda81  

              Těch 100–190 je doporučený rozsah. Manuál ale o maximálním tlaku mlčí, není něco na nálepce? Já už tlumič doma nemám, tak se nepodívám.

              0 0
              • goofy  

                Popravdě jsem si myslel, že těch 190 bylo maximum. Zkusím někde vyhrabat manuál. Já jezdil těch ±190 a taky jsem to měl lehce málo. Ale ne o moc, takže se to dalo.

                0 0
                • Tyserie  

                  Dik, budu vdecnej za kazdou informaci. Tech 190 me prijde fakt malo, to bych musel mit tak 65 kg aby to k necemu bylo. Tak jak to je ted to bude vecne doraz kdyz s tim nekde trosku zakravim. Prijde me to jako ze to nemuze byt tak mekky preci, to pro koho to delaj, pro deti? :):):)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.