šrouby adapteru IS/PM Avid 160 mm

14 nepřečtených
  • MN69

    Zdravím,

    měnil jsem klukovi brzdy Sh za Elixíry. Adaptery IS/PM sedí, kloubové podložky (PM)jsem doobjednal (ovšem jen s dlouhými šrouby pro redukci na 180 ale nemohu sehnat origo šrouby. Mám jen ty krátké Shimano. Nezbyly někomu Ti šrouby (na 160/160) po přechodu z 160 na 180+. Po e-shopech mají povětšinou jen dlouhé na 180+. Nebo mi alespoň poraďte, kde je obstarat. Děkuji.

    0 0
    • Vilém  

      V jakekoli sroubkarne.

      Nebo zarizni ty dlouhe, pripadne na ne dorizni kousek zavitu.

      0 0
    • StuntJ  

      Hornbach, Obi, Bauhaus, Frrona a jiné

      0 0
    • BigKarel2  

      jakejkoli obchod se spojovacím materiálem ;)

      0 0
      • MN69  
        • Ti (titanové)šrouby v supermarketu? To šla úroveň od mojí poslednínávštěvy Bauhausu/Obi/Hor­nbachu hodně nahoru…
        • na vyříznutí závitu nemám bohužel vybavení
        0 0
        • Jary24  

          V normálním železářství je mít určitě budou mít, obi atd navíc bývají drahý.

          0 0
        • Georrge  

          se mi nejak nezda ze by origo srouby byly titan :) to se mi hodne nezda…

          0 0
          • Smazaný účet  

            taky ze nejsou…

            0 0
          • borda  

            u starych juicy ultimate jo.

            Nekde je mozna i mam. Vzdycky, kdyz nasazuju brzdy si rikam, ze bych je mohl pouzit, ale jsem linej je hledat a magnetovat vsechny srouby, kterym mam kde pohozeny :-)

            0 0
            • Georrge  

              tak titanove srouby poznas i v ruce, jsou citelne lehci :)

              jinak pokud by trval na titanovych, tak nejlevneji co jsem nasel se daji sehnat odsud

              0 0
        • pepek  

          Tak logicky je na BF větší pravděpodobnost, že neumíš shodu podmětu s přísudkem (Ty/Ti šrouby), než že budeš mladýmu podstrojovat Ti šrouby. Nechal bych to zatím na Fe, s Avidy bude mít brzo jiné starosti, než o 2 gramy vyšší hmotnost.

          0 0
          • MN69  
            • Ti jako titanové…to za prvé
            • Avidy jezdím už pár let…a bez problémů…to za druhé

            …a shodu podnětu s přísudkem bych sem asi opravdu netahal, stačilo si všimnout, že Ti bylo s velkým T na začátku ;-)

            …a na závěr, šrouby nalezeny a objednány

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce