• Luk029

    Ahoj chci se zeptat jestli i letos bude stát tato akce za to.Bude hodně vystavovatelů? Máte někdo bližší informace. Díky.

    0 0
    • Smazaný účet  

      taky nad tím zvažuji jestli se letos zúčastním, nejvíc mě mrzí, že si člověk nemůže ta kola vyzkoušet. Kdyby tam byl nějaký malý polygon pro otestování. Loni půjčoval kola jen giant a 4ever. Těšil jsem se, že zkusím třeba 29ku, v té době to pro mě byla dost novinka a nikdo tam nic nepůjčoval…

      0 0
    • treatt  

      No, po Eurobiku jsem si rikal, ze Sport life nema smysl, ale nejak zacinam tusit, ze stejne budu mit cuky tam zajet :)

      0 0
    • 0riso0  

      mne prisiel email citujem

      První den vstup na Bike Brno pouze pro registrované odborné návštěvníky

      Vzhledem k množícím se požadavkům ze strany vystavovatelů, rostoucí mezinárodnosti a s tím spojenému nárůstu obchodního významu veletrhu Bike Brno budou první den veletrhu pavilony F a V v letošním roce přístupny pouze registrovaným odborným návštěvníkům. Návštěvníci se budou muset na vstupu do těchto pavilonu prokázat visačkou, kterou obdrží na registračních místech při vstupu.

      cize pre verejnost opat az od piatku

      0 0
      • jIrI___  

        Minulý rok to bylo pro veřejnost tuším i ve čtvrtek.

        0 0
        • zdenek  

          Loni i předloni to bylo pro veřejnost už od čtvrtka. Jezdil jsem do Brna v prac. den, abych si tam vyřídil nákupy. Letos mám utrum…

          0 0
      • siafu  

        tak já beztak ve čtvrtek, ani v pátek nemám čas a dovolenou si teda brát nebudu…

        0 0
        • madcat  

          Tak nějak. Sice bych si to rád prošel v klidu a bez těch davů všude kolem, ale drahocennou dovolenou se mi na to plýtvat nechce (kdo ví, jestli vůbec ještě nějakou mám…).

          0 0
      • Radek Broz  

        KOnečně – to už tam má možná zase smysl jet;)

        0 0
        • Hornet  

          Boli sme vlani a dobra akcia :-) len skoda ze v sobotu prsalo a vnutri bolo dost husto, vsetci sa natlacili dnu pred dazdom. Chceme ist aj teraz, celkom sa tesim.

          0 0
          • jIrI___  

            Nejlepší na celém Sport Lifu byla vecerni afterparty :-D

            0 0
            • Hornet  

              tak to bola dobra bodka za akciou :-D

              pedal si uz opravil? :-)

              0 0
              • jIrI___  

                Pedál ještě čeká, protože je venku hnusně a nejspíš ještě i dlouho bude :-(.

                Jinak to byla spíš tečka před akcí, ta akce byla tuším v noci ze čtvrtku na pátek :)

                0 0
            • Jituschka  

              Uf, naštěstí jsem se na žádné fotce nenašla :)

              0 0
              • jIrI___  

                Tak letos to budu muset napravit :-))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  a to tam funguje jak? kdy, kde to je?

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Je to VIP, jen pro vystavující. Ale pokud máš kontakty u vedení Bike Brno nebo u vystavujících, není problém se tam dostat :). Já tam byl minulý rok jako pořadatel.

                    0 0
                    • Lister  

                      Jste snad hned nepoznali, že to jsou zástupci firem, vždyť většina těch lidí na první pohled vypadá jako usedlý vystavovatel v nejlepších letech :-)

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Je to focená jen diskotéka v přízemí, v patře byl jazzový salónek. Tam seděli právě ti seriozní zástupci firem ve středních letech ;-). Určitě chápeš, že tam by žadné „akční“ fotky nevznikly :). Dole na diskotéce byli většinou mladší vystavovatelé a jezdci různých týmu (třeba komplet Author Gang, jeho bývalí členové a všichni jejich kamarádi, těch tam bylo tak 50% z celého osazenstva :-D). Nejdýl to tam ovšem táhlo osazenstvo stánku Sensor, nechápu jak mohli další den fungovat :). Ale dovnitř byli pouštěni fakt jen lidi se „vstupním náramkem“. Kdo odkud byl jsem ale nezjišťoval.

                        Jen to upřesňuju, aby neklesla úroveň Sport Lifu v očích lidí na B-F :)

                        0 0
                        • Lister  

                          Jen to upřesňuju, aby neklesla úroveň Sport Lifu v očích lidí na B-F :)

                          Muhehe :-D polovina lidí BF tam chodí na vystavovatelskou „licenci“ a přitom s opravdovým vystavovateli nemají často společného vůbec nic, taky jsem měl tu možnost, ale přišlo mi to divný, tak jsem si to prostě zaplatil.

                          0 0
                • Jituschka  

                  To jsem zvědavá, jak se ti to podaří, když tam nebudu :) Čemba stánek tentokrát bohužel beze mě.

                  Ale večírek byl dobrej.

                  0 0
              • Martula  

                Já taky ne, :)

                0 0
          • Lister  

            Ono tam v sobotu někdy nepršelo??

            0 0
            • Hornet  

              No dufam, ze teraz nebude :-D

              0 0
            • maraMTBO  

              No ono tam dokonce jednou sněžilo:-) Cca 15 cm čerstvýho sněhu.

              0 0
              • Smazaný účet  

                jo to si hoodně dobře pamatuju to byl jeden z prvních na kterém jsem byl, letos, jak to tak vypadá, bude půl metru :)

                0 0
              • Lister  

                Sníh si v Brně nepamatuju, ale je pravda, že předloni jsem u nás ve sněhu vyjížděli, v Brně pak jen pršelo, stejně jako loni.

                0 0
            • kyl  

              Jo,poslední dva roky po sobě.

              0 0
              • Lister  

                Slovník cizích slov:

                ironie: úmyslné a průhledné vyjádření protikladem, výsměch

                No asi to tak průhledné nebylo :-P

                0 0
      • goofy  

        Fajn.. Nechce nekdo fotky do neceho nebo report?! :-D

        0 0
    • mastihuba  

      chtěl bych se tam otočit ve čtvrtek dopoledne.

      0 0
    • Team6  

      co vim tak letos to bude nic moc. hodne vystavevovatelu to odpiskalo ohledne podminek vystavovani. nebude tam treba TREK a dalsi…

      0 0
      • rainbowone  

        Těch co tam nebudou je hodně a ani se nedivím ty podmínky co mají BVV jsou opravdu k pláči nebo smíchu , záleží jak se na to podívám. No letos tam taky nejedu , firma se kterou spolupracuju to letos taky vzdala.

        0 0
        • Blade  

          Jaký jsou ty podmínky?

          0 0
        • madcat  

          Mám pocit, že akorát potřebuješ absenci některých vystavovatelů na něco svést, a ten ‚ošklivej zlej moloch BVV‘ je samozřejmě první na ráně. Jestli narážíš na nějaký relativně vysoký ceny za pronájem metru čtverečního výstavní plochy, tak si zkus schválně provozovat podobnej podnik, jakým BVV je, a spočítej si, jaký bys musel mít vstupný a ceny stánků, aby se ti to rentovalo. Možná to bude spíš tím, že v dnešní době je výstavnictví jako takový tak trochu anachronismus, když vlastně všichni máme ty internety, a můžeme se podívat na nabídku kohokoliv na světě během sekundy. A taky to v rozpočtech firem bývá jedna z prvních položek, která se v případě zakolísání škrtá. A taky za absencí některých vystavovatelů stojí dle zákulisních informací jejich vlastní vnitřní problémy… Ale nic jste neviděli neslyšeli, nechcu tady rozpoutávat nějaký dohady a spekulace…

          0 0
          • rainbowone  

            On taky že BVV zlej moloch je:)

            No cenovky už jsou docela hodně vysoké a navíc je docela prudění s umístěním stánku . Info mám jen s doslechu co my říkal kolega co podmínky vyjednával ale cenové požadavky jsou oproti loňsku doela mazec a umístění stánku nám taky nepovolili ( vždy jsme byly součástí prezentace jiné firmy a připlaceli jsme si jen několik metrů ) A letos to holt nejde a my si nemůžeme dovolit vyhodit jen tak 100tis. za několik metrů čtverečních. A to si nedovedu představit kolik platí velké firmy tam už je to v mil.

            Nám se už víc vyplatí objíždět ruzné závody ,které stejně sponzorujeme a tam se prezentujeme naší cílové skupině zákazníků přímo a ještě i něco prodáme.

            0 0
          • Kozel  

            1.) Cena

            2.) BVV udavany pocet navstevniku x skutecna realita

            3.) Podminky pro vystavovatele, staci srovnat napr. Sport Life x Eurobike, a v BVV si pripadas jak Alenka v risi divu

            4.) Termin

            5.) A spousta dalsich aspektu.

            0 0
            • pegas  

              asi tak..hlavni problem je predevsim navstevnost a ceny stanku…a neplati to jen pro Sport life-vlastni zkusenost na Mobitex,Pro Dítě…

              0 0
            • Šmížák  

              Rád bych zareagoval …

              1. Cena: Tady je odkaz na volně přístupnej kalkulátor ceny za plochu a srovnání s loňským rokem … při přihlášení do konce června je cena všeobecně nižší než vloni a navíc je zaveden věrnostní bonus, v rámci kterýho můžou vystavovatelé ušetřit zajímavej peníz. A proč nižší cena jen do konce června? Je to motivace pro vystavovatele, aby se hlásili brzo. Hrozně špatně se dělá veletrh, když máte firmy jistý měsíc před akcí. Za dva týdny bude skoro po veletrhu a pořád chodí přihlášky … V každým případě jsme cenově daleko níž než například SPORT PRAGUE, i když ten už vlastně neexistuje.

              Odkaz na ten kalkulátor:

              http://www.bvv.cz/…/JSMD-7STBRY?…

              2. Počet návštěvníků: Proč bysme je cucali z prstů? Zaprvé je to věc šéfky pokladen a auditorů a zadruhé si nemyslím, že by firmy chodily osm let na veletrh a nechali se ovlivňovat jedním číslem, který bvv zveřejňuje. Každá firma si přece účast na veletrhu vyhodnocuje a podle toho a podle aktuální finanční situace se pak rozhoduje, jestli půjde na další ročník nebo ne. Snad nevěříte tomu, že by jedno číslo dokázalo ovlivnit takový zásadní rozhodnutí. Je to především o vlastní zkušenosti a momentální situaci firmy, zda se rozhodne jít nebo ne.

              3. Podmínky pro vystavovatele … nevím jestli je na myslí něco konkrétního, ale všeobecně se snažíme se vším vyhovět. Srovnávání s Eurobikem asi není úplně na místě … Eurobike je jiná kategorie.

              4. Termín … ano je to tak, není moc vhodnej. Příští rok se Bike Brno posouvá o měsíc dopředu, tj. na začátek října. Do září se vzhledem k termínu Strojíráku nemají veletrhy Bike Brno / SPORT Life šanci dostat.

              5. A spousta dalších aspektů by mě opravdu zajímalo. Případně rád zareaguju.

              0 0
              • rainbowone  

                1 -Cena taky není až tak úplně pravdivá – neobsahuje služby . Navíc je jiný systém pro používání stánků 1 firma = 1 stanek. Pro menší firmy vlastně zdražení.

                2-Pokud budou chodit školáci a zběrači propisek na veletrch – tak je statistika náštěvnosti o ničem .Ve ČT. měl být odborný den a dětí tam bylo teda sakra hodně

                3-Ano Eurobike je opravdu jiná kategorie

                4– Termín? no škoda mluvit

                0 0
                • milon  

                  Jj, když mi známí vypravovali za co všechno se extra platí, tak jsem se musel smát: přívod elektřiny, vjezd do areálu autem, parkování auta…

                  0 0
      • goofy  

        Zrovna Trek mi chybet nebude :-D

        0 0
      • madcat  

        Nebude Merida, Bretton (Trek, GF) a Aspire (Mongoose, Schwinn, GT a ještě asi něco..). To tedy z těch významnějších dovozců. Menší nevím, ale nepanikařil bych, dyť výrobců je furt ještě dost. Osobně mě trochu mrzí ten Trek, protože má pro příští rok moc pěkný enduro a FR kola, ale snad se očíčka namlsají na jiných stáncích :-)

        0 0
    • Pavel100  

      další na 99% nebudou Merida, Cube, Lange

      0 0
      • Lister  

        Nebude Merida – to tam pak snad nebude nikdo, ne?? Co si pamatuju, tak měli vždy jeden z největších stánků…

        0 0
      • Radek Broz  

        žádná škoda, řekl bych

        0 0
      • siafu  

        hmm – Merida :( ta by mě zrovna na sezónu 2010 možná vcelku zajímala. tak v cyklowordu nebo XCR někdy k vidění během sezóny bude no

        0 0
        • Pavel100  

          Jejich stánek přebral někdo jiný:-) Je pravda, že Merida měla vždy mega místo.

          0 0
    • kenett  

      Chcem sa spýtať ako to je s nakupovaním na tomto veľtrhu. Ako sa pohybujú ceny v porovnaní s obchodmi na nete?

      Dik

      0 0
      • madcat  

        Hlavně ty outdoorový věci se tam dají nakoupit celkem výhodně – bundy, batohy, gatě… Loni tam měli batoh Doldy ZION 23 za asi 950,–, přičemž já ho koupil pár měsíců předtím na netu – nejlevněji co jsem ho našel – za cca 1100,– myslím… takže levněji se tam nakoupit dá, ale není u toho takovej komfort jako někde v obchodě – všude lidi, řev…

        0 0
      • Smazaný účet  

        jedná se o VÝSTAVNÍ veletrh, takže většinou se dají koupit maximálně ponožky nebo trička. Pár věcí za zajímavé ceny se dá koupit u outdoor stánků. Jinak můžeš koupit jachtu nebo karavan… v tom je výběr velký.

        0 0
    • dua  

      Jak nebude co na SportLife, tak si zajde zahrát na Digitex ne?! Ae určitě tam bude co na koukání, furt lepší jak ve škole :D

      0 0
    • Howgh  

      jejich web

      0 0
    • Smazaný účet  

      jak to tak čtu, tak to má smysl jen pro ty, co potřebují něco levněji nakoupit. vzhledem k absenci velkých hráčů to na čučku nemá smysl..

      0 0
    • Howgh  

      program pro cestovatele :

      promítačky organizuje Martin Stiller

      http://www.cyklocestovani.cz/index.php?l

      jako obvykle

      a v kongesovým centru to bude taky zajímavé

      http://www.mfof.cz/index.php…

      0 0
    • ludvajus92  

      Zítra se chystám do Brna a docela bych chtěl kouknou na sport life, ale jak koukám tak zde je problém že ve čtvrtek je pouze VIP, to platí pro celý sport life? nebo jen pro nějaké části, na stránkách veletrhu se nemůžu zorientovat,tak doufám, že aspoň někdo tady to pochopil lépe než já. Ještě jsem koukal že je zde zároveň výstava lodí, na tu se dá jít také s jednou vstupenkou, neví náhodou někdo nebo si musím zaplatit dvě zvlášť? A poslední dotaz je jak se dá předregistrovat vstupenka kvůli slevě. Na webu sport life zde o tom píší, ale odkaz na předregistraci nemohu nalézt. Pokud mi někdo něco poradí tak mu budu vděčný :-)

      0 0
      • ludvajus92  

        Tak ten obrovský banner na předregistraci jsem již nalezl, ale stále netušim jak je to s vip

        0 0
      • jIrI___  

        Jak se předregistrovat máš napsané v tomhle vlákně o pár příspěvků výš. Zároveň by to snad mělo sloužit jako vstupenka pro odbornou veřejnost, tzn. mohl bys jít i ve čtvrtek. Jinak jedna vstupenka platí do celého areálu BVV, takže i na lodě, outdoor, atd. Aspoň takhle to bylo předcházející roky.

        0 0
        • Radek Broz  

          K čemu je, že se to konečně zase aspoň jeden den zavvřelo, když tam pak stejně pustěj každýho?:( No, stejně se tam nakonec pojedu mačkat v sobotu.

          0 0
      • Evilcleaner  

        na www.ivelo.cz se můžeš zaregistrovat a dostaneš lupen zadarmo;)

        0 0
        • ludvajus92  

          Jojo dík, právě jsem potřeboval nějakou radu z cyklodílny, tak jsem tam šel a našel, tak mi to vyřešilo všechny problémy a lupen už je v peněžence, tak stejně dík aspoň to vypadá, že si budu moct hrát na VIP :-D

          0 0
          • ludvajus92  

            Jo koukám, že ivelo se obléklo do nového kabátu, jakej je jentak mimochodem váš názor na novej vzhled? Mě přijde více nepřehledný, ale je to asi o zvyku…

            0 0
    • juli  

      Opět „Český“ titan. Nyní v podání tria Superior, Zatloukal, Přistoupil.

      0 0
      • jIrI___  

        Ten jsem „viděl“ jen zatím zakrytý plachtou :-(

        0 0
        • juli  

          Já taky, ale počkal jsem si na odhalení :-)

          0 0
          • Greyhound  

            Tak to je ovšem nádhera, doufám, že se brzy objeví víc fotek s detaily. Lucas taky něco šedivýho chystá, český titan se vrací na scénu!

            0 0
            • marYn  

              Jako titanový fanda a „uživatel“ jsem to tam trochu prodiskutoval s p.Zatloukalem a ještě kýmsi od Supu a info je takové: design má rukopis p.Zatloukala, výroba/svařování na Taiwanu. Takže je to spíš než český titan Taiwanský. Třeba to svařují ve stejné fabrice jak Van Nicholas :-)

              Rám za cca 45k Kč, bude to ale řešit nějaká spřízněná odnož jménem 3696bikes (nebo nějak tak, blbě se to pamatuje), to dělá i tunersky superior speciality s tune komponenty.

              Zajímavé je vidět použití některých vychytávek, které jsou vidět u amerických výrobců – profilované trubky různých rozměrů (na rozdíl o klasických jednotných tenkých trubek po vzoru morati a oceláků).

              Titanu zdar! :-)

              0 0
              • juli  

                Trochu to doplním.

                Proto jsem v úvodu psal český v uvozovkách, jinak jak píšeš, design rámu Sváťa Zatloukal, tohle kolo a limitovanou serii staví „Dlouhán“ ve svoji firmě 9395bikes. K dostání budou u Supu i samostatné rámy, bohužel zatím jen 19".

                0 0
                • marYn  

                  ještě mám tady nějaky spy fotky, co jsem včera napáchal :-) moc ze mě radost neměli, ale naschvál to nebylo, jen jsem se nějak zapoměl. sup má u mě 1*, tahle firma jde nahoru. i „normální“ kola mají rok od roku lepší a teď ta limitovaná série kol od „dlouhána“. paráda.

                  hrdě se hlásím, že mám zimáka superior :)

                  0 0
              • Greyhound  

                To je pro mě ovšem velké zklamání, já myslel, že to bude takové malé pokračování Morati, ale výrobou na Taiwanu to pro mě tak nějak ztrácí kouzlo i když si zrovna nemyslím, že by to českej svářeč svařil líp než někdo na Taiwanu. Navíc za ty peníze podle mě celkem těžko prodejný – taiwanci stojej půlku, za tohle se dá koupit třeba Litespeed Occoee. Každopádně jako lahůdka pro přitažení pozornosti a zvýšení exkluzivity značky výborný.

                0 0
              • Greyhound  

                Jo a ne všechny morati mají kulatý neprofilovaný trubky ;-) Akorát teda nejsou (myslím) zeslabovaný. Ještě že si tam připsal tu zmínku o uživateli titanu, jinak by mi ten tvůj krasavec unikl.

                0 0
                • marYn  

                  jojo, morati neznám úplně do detailu, tak tady mám mezery :)

                  I když to budou svařovat na taiwanu, tak bych to až tak nezatracoval. Není to noname a snad nějaká úroveň kvality svárů bude. A design vypadá dobře, žádnej čínskej noname svařenej podle vzoru oceláka. Jen za tu cenu se už dá sehnat nějaká ta emerika..

                  0 0
                  • Greyhound  

                    Já to nezatracuju, to vůbec, akorát mě to Made in Taiwan překvapilo, zvlášť za tuhle prémiovou cenu. Ale ta holt k „premium collecion“ asi patří. Zajímalo by mě jestli to proti poslední HC 1.4 s planžetou, profilovanejma trubkama a monostayem bude mít nějaký další konstrukční vychytávky jako třeba právě to zeslabování.

                    0 0
                    • marYn  

                      řekl bych, že je to spíš trochu jiné. planžeta už použita nebyla, prý je to minulost a možná by byly problémy s copyrightem, takže je lepší jít jinou cestou.

                      technická zajímaovost byla profilace zadní stavby, jednoduše řečeno je taková zkřivená :) a mohla by trochu přispět ke zvýšenému komfortu. oversize zploštěná dolní rámová trubka mě už nepřekvapila, už jsem ji na jednom kole viděl ;) má to přispět ke zvýšení boční tuhosti středu a zároveň zachovat komfort.

                      0 0
                    • Jesterka  

                      Těžko bude někdo investovat do technologie zpracování a svařování titanu jen kvůli jedné řadě rámů. Ten Taiwan je logický krok. Já jsem osobně velmi rád, že Svatopluk Zatloukal nenechal své zkušenosti vyšumět do ztracena.

                      Tímto vyzývám cyklistickou komunitu na sbírku peněz pro pořízení technologie výroby titanových rámů v ČR! :-)))

                      Pan Zatloukal to jistě ocení. ;-)

                      0 0
            • juli  

              To info o Ti rámech od Záleskýho vypadá zajímavě. Něco bližšího?

              0 0
              • Greyhound  

                Nic bližšího nevím, čet jsem s ním někde rozhovor takže buď ve Velu nebo 53×11.

                0 0
                • Greyhound  

                  oprava, bylo to na bikebase, počínající alzheimr nebo co…

                  0 0
                  • juli  

                    jj, tak to vím, přesto díky. Myslel jsem, že se už něco urodilo.

                    0 0
    • arcco  

      Drobné postřehy:

      • i když pro někoho není BBB zrovna echt, co jsem potřeboval, to jsemkoupil (neoprén na tlumič, samolepku na spodní rouru)
      • „železo“ sunn na stánku cykloprofi mě zaujalo.
      • Progresscycle je proti dřívějšku docela skromný.
      • přibyl canondale, troy lee, Yetti,někteří hráči ubyli.
      • neviděl jsem (nevšiml jsem si) Kellys a jejich každoroční airbrushovéslečny.
      • Author a Max cursor asi největší…
      0 0
    • Jituschka  

      100

      0 0
    • vysmátej bajker  

      Nemá někdo z Prahy na zítra volné místo v autě?

      Stačilo by z Brna do Prahy.

      Kdyžtak prosím na mail.

      0 0
    • Radek Broz  

      Norco, Mace: Zveme vás na výstavu Sportlife, která se koná v BVV v Brně 5.-8. listopadu. Jsme v hale V, stánek 63, máme ke shlédnutí Team DH, DH, Shore 3, Fluid LT 2, Fluid One a kola BMX Deviant a Nail. Výprodej Mace starších modelů za výstavní ceny jen během výstavy Sportlife v sobotu a v neděli.

      0 0
    • Wojtek  

      tak co? skusil ste si někdo soutěž mechaniků?:-Djá jo:-D

      0 0
      • Evilcleaner  

        jaký si měl čas?

        0 0
        • Wojtek  

          hrůza, dělal sem výměnu pedálů a řetězu

          něco kolem 2:16, ale nevím to jistě

          pedály se mi blbě sundavaly páč sou tam ty plastové a tam to není za co chytit a vyšrubovat, ale řetěz, ten sem válel:-)

          0 0
    • antimony  

      Má někdo info proč nebylo na Sport Life RB? Myslel jsem že tam představí nové modely:(

      0 0
      • Pavel100  

        nějaké nápady proč ne? že by kačky, které se jim nevrátí zpět

        0 0
        • antimony  

          Asi před dvěma měsíci mě pan Heinik psal že na Sport Life budou představeny nové modely. Včera jsem v Brně byl RB stánek nikde proto se ptám jestli má někdo info proč nevystavovali.

          0 0
          • Pavel100  

            mám pocit, že tam nebyl ani Duratec, RB na svých stránkách nic o Bike Brno 09 nepsalo, asi se rapidně změnila situace:-(

            0 0
    • cragsman  

      Velikánské zklamání…nic víc. A když jsem viděl Ti. Supa za milion peněz, který měl zadní vidlici hrbolatou jak, kdyby na ni někdo rozklépával nýtky..tak jsem odcházel domů :( … Příští rok, pokud nebude výrazná změna tak ani omylem!!

      0 0
    • pitos  

      Letos to byl nejslabší SP co pamatuji,nebylo tam vlastně nic co jsem chtěl opravdu vidět a co jsem potřeboval vědět jsem se stejně nedozvěděl.Zklamání a vyhozené peníze.Příští rok,pokud se něco nezmění, určitě nejedu.

      0 0
      • Lister  

        brácha říkal, že tam tolik lidí ještě neviděl, ale nevystavujou mezi kolama, jsou v jiné hale – kola jsou slabá, tak lidi chodí i jinam. Dnes tam jel naotočku se zbožím, protože se vše prodalo a zítra musí chudák znovu, protože to lidi zase rozebrali. Takže špatně obsazená cyklistická část má pro jiné jistá pozitiva :-)

        0 0
        • tomfree  

          No jo,ale ona to má být prezentační výstava a ne posezonní výprodej,jako to pojala většina zůčastněných.

          0 0
          • Lister  

            No jo,ale ona to má být prezentační výstava..

            hehe, to snad u nás ani nejde. Oni se tam samozřejmě presentují, ale když Ti lidi ty věci rvou z ruky, tak proč jim bránit.

            0 0
        • jIrI___  

          Ve čtvrtek jsem se tam byl mrknout i na lodě a u nich bylo o takových 1000% míň lidí než u kol :-D

          0 0
          • Lister  

            No vidíš a třeba ty lodě mě loni braly víc než ta kola.

            Letos nejdu, ač bych mohl – cesta i lístek zadarmo, ale ten ztracený den a 5 hodin cesty za to asi nestojí.

            0 0
      • miche  

        Taky hlasim, ze to byl pruser, trochu jsem to tusil z ohlasu zde na foru, ale az tak jsem si to nedokazal ani pradstavit … jel jsem si vybrat 29" kolo … az na Authora a Pellse bud 1 usmolenej kus (Kona) nebo nic (Felt s tim oficialne prastil, prej jen USA)… A to je pritom na Velu neustala masaz, ze je to vyhra, ze to ma budoucnost, ale kde je ta marketingova podpora, o ktere tu na foru vsichni mluvi … nevim

        Jsem zklamanej, moc … Aspon me zahral pohled na Ninera, sice mimo moje moznosti, ale pekne.

        0 0
      • Blackbiker  

        cus pitos,no pro mne to byl první sportlife a taky poslední, zbytečné tam jet, člověk se nic nedověděl co by nevěděl a neošahal si to co chtěl,takže o ničem. čus Vita

        0 0
    • Pebe  

      pár fotek

      osobně jsem potěšenej tolika furtkama, pokecal jsem s Petrem Benešem z MaxCursoru o furtkách, boží den :-)

      0 0
    • Pavel100  

      co říkáte na kola DT Swiss Tricon? teda až na tu cenu:-)

      0 0
    • RomanH  

      Letos asi nejslabsi SporLife, kde jsem byl. Poprve jsem tam sel letos v sobotu a uz to priste neudelam – behem dne spousta lidi, az po 17te hodine se to trosdku uklidnilo.

      Skoda neucasti RB, Duratecu, GT, Meridy, slabsi expozice Specializedu, Ultrasportu a obecne i jinych znacek, i kdyz to z obchodniho hlediska chapu. Co nepochopim, tak firmy, ktere vyskladaji do reaglu mraky naradi a doplnku na kolo (od kazdeho X kusu) a pak to na miste ani na dotaz neprodavaji. Obecne se to letos zvrhlo ve vyprodej obleceni, obcas se dalo zahlednout par smesnych cen, jako 250 kc za dres, 200 za tenke capaky nahazene bez ladu-skladu v krabici jak u vetesnika. Moc me naopak prekvapil Remerx, ktereho jsem si drive vubec nevsimal. Vikingy i Disc Pro se mi libili, peknej pomer cena x vaha x vzhled.

      Nejlepsi na celem SporLifu mi tak prisly festivaly Cyklocestovani a Kolem sveta.

      0 0
    • Tom.my1  

      Zdravím, souhlasím, že letos to bylo poněkud slabší, ale i tak bylo naco koukat a potěšila mě zejména testovací kola Lapierre.

      Na moje fotky se můžete podívat zde: http://tommycz.rajce.idnes.cz/…t_Life_2009/

      0 0
    • t29  

      jako první Sportlife, který jsem absolvoval, mi to přišlo celkem přiměřené – fronty u stánků s občerstvením jsem odhadl na 10 až 15 minut :)

      Bika mám doma, tak jsem očumoval silničky, porsche s nosičem kol u Willieru určitě viděli všichni, titanový Sup tady má vlákno, komponenty se taky řeší jinde…

      …takže pro mě nejdůležitější byla asi výstavka crossových kol Apache, kde jsem zjistil, že rozšířenou zadní stavbu mají krom Wakanu (první a druhá fotka) všechny modely počínaje pánským Matto (třetí fotka), a teprv dámský Matto (čtvrtá fotka) a nižší modely nepoberou 29" pláště. Pro srovnání Pells Crono (pátá fotka), který 29" obutí nepobere zcela určitě.

      víc fotek na http://chribymtb.unas.cz/…e/index.html

      0 0
    • grafik  

      ajo, celkem pohoda, zarazilo mě, že relativně velké procento z výstavní plochy si pronajali ťamani :)

      0 0
      • M.trix  

        taky jsem na to čuměl jak puk kolik jich tam bylo…nabízeli tradičně převážně „světýlka“ a různou elektroniku. V „Áčku“ dokonce nesmeky na boty..

        0 0
    • Radek Broz  

      Můj fotoreport: http://etbikez.com/…rtlife-2009/

      0 0
    • Čuli  

      http://www.xcr.cz/…ortlife.html volná vstupenka..=)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.