• Speedster1944

  Zdravím všechny přítomné. Po dlouhých 9 letech jsem se rozhodl pořídit si nové, trochu lepší kolo. Po dlouhém pročítání fóra a internetu jako takového jsem se rozhodnul pro 29, jen nevím tedy kterou. Chtěl bych Vás poprosit o případné doporučení, výtky nebo rady. Decathlon a stavitele jsem vyloučil. Výška 176 cm, váha cca 83 kg. Rozpočet je do cca 25 000. Využití na kratších, ale i dlouhých výjezdech po zpevněných. ale i lesních cestičkách. Chtěl bych se také zeptat na geometrii kola, protože natažený bych moc nechtěl být a velikost mi dle mých propočtů vychází M. Kde by se dala tyhle kola vyzkoušet nebo aspoň prohlídnout? Děkuji. Rozhoduji se mezi těmito bajky:

  https://superiorbikes.eu/…-neon-yellow

  https://www.juvacyklo.cz/…kmatte-gloss?…

  https://www.canyon.com/….0/2033.html?…

  • gersa  

   Canyon asi nikde, prodává přímo bez krámků… Superior má prodejce v každém druhém městě, to zvládneš najít sám a jestli kolo je skladem, zjistíš dotazem přes telefon/mail, případně na eshopu

   U Orbea kol to bude s prodejci horší, ale ne neřešitelné

  • Tencovozikmin  

   Za ty prachy asi spíš slovák nebo polák. Když už hledáš něco v UH tak mrkni na kola Číhal a Slovacká kolovna. Že maji v Juvacykle Orbea kola je pro me novinka. Vyzkoušet kolo ti snad umožní všude.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.