Špalky BARADINE MTB-955VC - rada

18 nepřečtených
  • ktm.bike

    Poradíte mi někdo kdo tyhle špalky jezdíte jak jsou kvalitní a jak vydrží, a hlavně jak ničí či ne ráfek?? Nyní mám „V“ brzdy XT včetně špalků XT a zdá se mi, že jsou dost jedovatý a dávají zabrat ráfku-ale brzdí moc dobře. Hledal jsem tu něco o Baradine špalcích a nenašel jsem. Tak snad takto najdu já i víc lidí co nejlepšího vybrat. Případně prosím o radu co dát za špalky = ráfek DT Swiss XR 4.1.

    Díky. :-)

    0 0
    • ktm.bike  

      ještě něco, takhle nyní vypadají moje XT špalky vzadu. To jen pro porovnání. Vím, kotouč je holt kotouč, teď jde ale o V-čka.

      0 0
    • Paja  

      Spalky vymen bud za ty Baradine nebo trojbarevne BBB (podle me jeste o neco lepsi). Narozdil od shimano spalku nezerou rafky (zadny spony ve spalku), brzdi vyborne. Konkretne o techto 3barevnych spalkach se toho tu napsalo uz moc, chce to lip hledat…

      0 0
    • gobike  

      O techto slapcich je tady hodne, ja je jezdim a sou super za tu cenu… doporucuju.

      0 0
    • Lukin  

      Jezdil jsem je na dvou kolech a byl jsem velmi spokojen. Udajne by mely byt mekci, nicmene vydrzely 8 tisic km bez problemu. Tak nevim :) Brzdi dobre.

      0 0
      • Vilém  

        Mekci spalky prave vydrzi vic a min brousi rafek.

        0 0
        • Lukin  

          Ja si myslim, ze mekci spalky brzdi lepe (guma si lepe sedne na rafek) a rychleji ubyvaji (proto jsou obecne silnejsi). Tvrdsi spalky jsou slabsi a ubyvaji mene. Ktere vsak dele vydrzi je tezke rict. Tvrde jsem jezdil vzdy jen kratce, protoze braly spony z rafku.

          0 0
    • Maara  

      Přesně tyhle mam a jsou super, měl jsem je tam něco přes 5 tis. km (včetně loňskýho bahnitýho krále – dlouhá trasa), asi před měsícem jsem už dal nový gumičky, ale ještě chvíli by se na nich dalo jezdit. Vůbec nežerou ráfky, a brzdí fakt dobře.

      0 0
    • vlk  

      no já jsem spokojen s BBB tříbarevnými- tyto baradine mám pocit jezdil pádlista, tak se ho zeptej. Mám pocit, že kdysi v historii psal, že je to to samý co BBB. Ale nejsem si jist.

      0 0
    • Anča1  

      Měla jsem dost dlouho původní shimanovské špaldy a během chvíle mi ty nenasytné mršky spapaly ráfky, teď mám baradiny 3barevky a bezva, nemůžu si na ně stežovat. Ale tuto změnu jsem očividně provedla pozdě – ráfky sežrané, tak musím koupiti nové :-(((

      0 0
    • brouk  

      Že je Baradine dobrý materiál jsem si ověřil teď o víkendu. Měnil jsem v dílně špalky na kole, staré vyhodil, nasadil první baradin a zajištoval ho závlačkou. Mezitím přiběhl psík, čapnul odložený druhý nový špalík do tlamy a zdrhnul s ním někam na zahradu. Už jsem ho nenašel… (špalík, ne psa), jen dnes rozžvýkaný červený konec. Takže ta zelená a černá část je obzvlášť dobrá. Nepotřebuje někdo pravý špalek BARADINE??

      0 0
    • Jirik123  

      Nedavno jsem koupil Cyteky, ktere vypadaji presne stejne. 400 za dva pary.. Predtim jsem mel tribarevny spalky BBB a brzdny ucinek mi prijde stejny.

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.