• Suntour

    https://www.newbike.cz/…-2020/d12997?…

    kdyby byl za cenu 32k.

    co byste na to rekli ? :-)

    0 0
    • Vilém  

      Ze je to jakysi tezky.

      0 0
    • Jenda82  

      Ahoj,máte někdo zkušenost s ráfkama tohoto kola, jestli jdou bez problémů nahodit bezdušové pláště? Koukal jsem, že mají kolem celého vnitřního obvodu hranku. V řezu to vypadá jako háček. Nemám s tím zkušenosti a asi bych se s tím chtěl v brzké době seznámit. Dle výrobce je to tento ráfek KELLYS Grind Disc 622×17 (32 holes / eyelets). Díky za postřehy.

      0 0
      • bipe  

        Ahoj, budu to během měsíce řešit. Prodejce sám mě řekl, že si není jistý jak to půjde, právě kvůli té hrance po obvodu ráfku. Takže uvidím jak to půjde.

        0 0
      • borda  

        Tuší někdo prosím, zda ta kola na tom (soot 50 2020) jsou TLR?

        Dík.

        0 0
        • jaja01  

          Nepomůže ti to nijak ;-), ale na Soot 70 2019 nebyla. Byly tam obyč. G-One, zkusil jsem je nahodit a nalít do nich tmel, to bylo ok, ale strašně prochcávaly přes boky a nedržely tlak.

          0 0
          • Vilém  

            Tipoval bych, ze se ptal spis na rafky.

            0 0
            • jaja01  

              Nj, máš pravdu, neviděl jsem na co reaguje, díky

              0 0
              • borda  

                Jj, ráfky jsem měl na mysli. Takže mi to celkem i pomohlo, když jsi to nahodil, tak to třeba bude i držet :) (s tlr pláštěma).

                Stejně na to pořídím jiný kola, už i vím jaký :)

                Ale teď na zimu je to škoda, nehoří to. Takže začnu těma, co na tom budou. Možná se i kousnu a sjezdím ty gumy, co tam jsou s dušema. Ale to si nejsem úplně jist, to se mi moc nechce.

                0 0
                • borda  

                  Kdyby to někoho zajímalo – nahozeno bez problémů pumpou, tlak to celkem pěkně drží i bez tmelu.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.