sobota 3.11. - bikování na Berounsku

146 nepřečtených
  • Smazaný účet

    počítám, že mezi Berounem a Nižborem to moc lidí nezná…a přitom je tam spousta luxusních míst (jako rodilý Berouňák tam znám každej šutr)… takže bych navrhoval sraz v 10:30 na Zličíně, pak fofrem po silnici do Berouna (cca 20km), tam mocné užívání vychytaných trailíků (ca 30–40km), jídlo v hospodě U štiky a pak podél řeky zpět do Prahy se zastávkou u Pigiho (cca 45km – blikačky s sebou) dohromady tedy tak kilo, obtížnost „moderate“ :-) join me!

    0 0
    • SELMIRA  

      hmm, zase nějaký Seržovo vychytávky, jo? Bych jela hned, ale až další so. Třetího nemůžu. :o(

      0 0
      • Smazaný účet  

        mocné Seržovo vychytávky! Chtěl bych jet ty singletracky co jsme kdysi jeli s Pištou a s Lenkou…a tehdy se to setkalo s velkým halasem-ohlasem :-) BTW další sobotu můžeme dát nějaký Šelmíry vychytáfky, ne? :-) Bohužel nemůžu jet Winter TransBrdy, páč mamka naplánovala na ten termín otcovu narozeninovou párty, kteréžto se pochopitelně musím zúčastnit :-)

        0 0
    • McBlacky  

      :( doufám že na jaře to zopákneš, ted to mám zabitý

      0 0
      • Smazaný účet  

        určitě…na jaře když už je dýl vidět se to navíc dá protáhnout po trase BBM z Nižbora po levym břehu Berounky…

        0 0
    • gyngy  

      cece, snad by som sa aj pridal, ak sa zide este zopar flakacov … :-D

      0 0
      • Krys  

        Flákač č.1 sa hlási.

        0 0
    • Darkson  

      když bude počasí, najspíš vyrazim. ale určitě bych tam nejel přes Zličín, ale asi přes Radotín nebo Ořech. buď bychom se mohli srazit cestou nebo až v Berouně

      0 0
      • Krys  

        Počasie by malo byť v pohode. Môžem sa s tebou zraziť v Ořechu a s ostatnými napr. v Rudnej. Cez víkend som slamený, juchú, budem jazdiť, juchú.

        0 0
      • coffield  

        Pokud bude počasí, čas a budu v Praze, tak bych dal tu verzi přes Radotín :-)

        0 0
      • goood  

        Tak ted nevim, Kokorin nebo Beroun…asi uvidim podle pocasi a nalady :)

        0 0
    • vysmátej bajker  

      Jestli vemete brzdu tak bych se v Berouně přidal jen nevím kde(v Berouně)

      0 0
      • Smazaný účet  

        sám jsem brzda, takže no problem :-) v Berouně je asi nejlepší si dát sraz před bejvalym KSČ (ta kachlíková budova vedle 3.ZŠ a gymplu…je tam takovej klidnej plácek… A nebo na mostě (automobilovym).

        0 0
        • vysmátej bajker  

          ja to tam moc neznám.Hodil by se nějaký plánek.Pro mě asi nejjednoduší nádraží nebo náměstí(myslím že je tam nějaká kašna).

          0 0
          • Smazaný účet  

            na náměstí je to pro jedoucí z Prahy odbočka…to už je lepší srazit se na mostě…automobilovej most najdeš, je tam jen jeden…je přes řeku :-)

            0 0
      • fairy  

        jestli ty jsi brzda, tak co jsem pak teda já? :( no a to jsem přemejšlela, že pojedu taky… a ty nejedeš ze zličína?

        0 0
        • Smazaný účet  

          pojeť! ženy berem v jakémkolif množství! :-)

          0 0
          • fairy  

            i bábofky? :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              hlavně bábofky! potřebuju totiž, aby jel někdo pomalejší než já ;-) a to je obvykle problém…

              0 0
              • goood  

                Covece, za kolik tak davas dlouhej triatlon, kdyz tu furt rikas jaka jsi babofka ? :)

                0 0
                • gyngy  

                  ;-)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  osobák (z letoška) mám za 13:43:45 :-) dyk říkám, že jsem lemrouch :-) prostě můžu dlouho, ale pomalu… tak a teď mě zavalej nabídky k sňatku :-D

                  0 0
                  • Medunka  

                    nebo te zavali nabidky na pomoc pri sestaveni treninku ;-)

                    0 0
                    • Medunka  

                      chtela jsem napsal zavali nabidkami …

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        je mi ale jasný, že třeba ty mě zavalovat nebudeš…když tady různě čtu jakejm všem bajkerum už jsi ujela… :-)

                        0 0
                        • Medunka  

                          :-) ale treba v plavani mam takovou mezeru, ze ani to kolo me nezachrani

                          0 0
                          • goood  

                            Keca, si jen tak z fleku bez pripravy dala Xterru a o par metru ji utekla bedna

                            0 0
                            • Darkson  

                              jen si dovolím podotknout, že šlo o kategorii „easy“, nikoliv MČR:-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                nojo, tam je plavání krátký a většina XTERRAků jsou prd bikeři, dyk i já jsem tam na kole obvykle šel výrazně dopředu (z posledních pozic po plavání) Takže jako dobrá bikerka má rozhodně šanci…

                                0 0
                              • Medunka  

                                dobra poznamka… plavani 200m kolo 6 km beh ani ne 2 km to se da bez treninku v poho a nebylo nasazeno zavodni tempo… pristi rok chci ale delsi a to uz jako v poho neni

                                0 0
        • vysmátej bajker  

          Chci jet trochu dřív a dát po cestě polívčičku:).

          0 0
          • fairy  

            jo taaak! no to je fikaný :)

            0 0
          • DAWE25  

            Tak to bych se možná mohl přidat – bych taky jel ze zličína a polívčička a hrázi nebo někde po cestě by nemusela být špatná.

            0 0
    • Gung-Ho  

      Moh bys prosimtě napsat kde a v kolik bysme se mohli přidat v Berouně…asi bysme někteří radši do Berouna dojeli terénem než po silnici. Sice si rád přispim, ale vzhledem k posunutí času, se přeci jen o něco dřív vyrazit dá:-)).....díky

      0 0
      • Darkson  

        konečně slovo chlapa! doufám, že vezmeš Frosta:-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Jasně…už je celej natěšenej:-))skoro jako já. Hele nepudeš zejtra do Futura na GOREFEST;-) nechápu, jak může bejt taková akce skoro utajená, sám sem se o tom koncertě dozvěděl až minulej čtvrtek:-)

          0 0
          • SNAIL  

            Přidám se v sobotu taky, domluvíme se pak na srazu. Jo a jinak bych byl taky v Berouně pro náměstí, ale je to na seržovi

            0 0
          • Darkson  

            zítra nemůžu:-(

            0 0
      • Smazaný účet  

        v 11:15 sraz v Berouně na automobilovym mostě…to je ten přes Berounku :-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          OK, sice nevim jestli by nebylo lepší o pár metrů dál na náměstí, než čuchat na mostě smrad od aut, ale náčelník seš Ty:-))

          0 0
      • SNAIL  

        Kdybychom to vzali do Berouna svižným tempem, tak bychom to mohli dát přes Halouny a dál přes Srbsko :-))

        0 0
        • Medunka  

          Chrti utoci.......

          0 0
          • SNAIL  

            Ale kdepak, jen jsem dostal chuť na palačinky :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              všechno je možný, ale primárně chci pojezdit tu oblast severně od Berouna :-) Tam jsi ještě nebyl…

              0 0
              • gyngy  

                presne tak , nechceme sa znicit uz po ceste tam ;-)

                0 0
    • jecnak  

      Uz podruhy jsem kliknu na Bikovani v Rakousku, hergot…

      0 0
    • Treker  

      Ahoj. Jedu s kámošem do berouna ale v jiném čase a návrat musím taky sladit s kulturou večerní, tedy úřed setměním :-) Mohu porposit Seržanta o tip na trasu tak, abychom mohli nechat auto v berouně a hezky se projet cca 35–50 km…? Díky moc za tipy rodilému berouňákovi.. :-))) PS.: Stačí jen pár záchytných bodů a a abychom nejezdili po silnici moc, mapu samo máme.

      0 0
      • brble  

        trasu už mam,ale stejně pojedem podle momentálního záchvatu.tipuju to na 90 jako dycky:-)

        0 0
        • Treker  

          :-)))))))) Tak nebrblej a pošli scan ať je nad čím diskutovat. Kde máš kolo v profilu ? jak to tak čtu tak se teda jede na 100% co ? Abych stihnul muzikál sakra…

          0 0
      • Smazaný účet  

        záchytný body – vysílač nad Berounem, Děd, Zdejcina, Ostrý, Beroun, rybníček Brčálník :-), zase Zdejcina (ale jinudy), Nižbor (skoro), Lísek, Děd (z druhý strany), Beroun…jsou to tak 1/1 singletracky/širší lesní cesty, často po značkách ale často ne :-)

        0 0
        • Treker  

          Ahoj. Díky za tip, vezmeme mapu a uvidíme kudy kam. Třeba se někde potkáme. Jinak teda koukám na profil a jsem sousedi, taky Praha 2. Užijte si vyjížďku a ať neprší hlavně nějak výrazně…předpověď nic moc.

          0 0
          • Žulda  

            Ještě je pěkná trasa vysílač – Děd – Lísek – Nový jáchymov (po silnici) po červené směr na Leontýn, pak cyklotrasa 0050 k žloukovické hájovně a pak dál po červené směrem k Nižboru a postupně pak dál na Beroun, variant je dost.

            0 0
            • Smazaný účet  

              jasně…tahle trasa ale vzhledem ke směru, vzdálenosti a tomu že jedem z Prahy předpokládá vynechání singletracků na Ostrým, který primárně chci jet :-)

              0 0
              • Žulda  

                Aha, jasně. Tak mě napadá, že tam sem nikdy ještě nejel, je to tam sjízdný i na crossu?

                0 0
        • vysmátej bajker  

          Jestli nebude pršet(nemá) tak 11:15 na mostě.

          0 0
    • fousek  

      No tak jestli bude Ok pocasi tak budu v 11:15 na moste v Beroune, v kolik myslis ze bude navrat?

      0 0
      • Smazaný účet  

        viděl bych to tak, že nejpozději v 15:00 (spíš myslim tak ve 14:00) budeme na jídle U štiky (to je podle ryby, ne podle toho detektiva z Ohníčku), tak hoďku, pak do Prahy to jsou pohodově dvě hoďky podél řeky, pokud se stavíme u Pigiho, tak i dýl :-)

        0 0
        • fousek  

          Supr, predpokladam ze je to ta Stika v Beroune, tam bych se od vas odpojil a jel na 2. stranu domu

          0 0
          • Smazaný účet  

            jojo, to je vona, přímo u řeky na Závodí…

            0 0
            • Medunka  

              cau jak sme se ve stredu bavili nad SPD a FR pedalama … tak myslim, ze nekdo mel SPD a ne FR pedaly, ale mozna oba myslime jiny zavod… Snad se dotycny blazen neurazi za foto nohou

              0 0
              • SELMIRA  

                jakej blazen???

                My sme Katzen a Šelmíra.

                Těmi FR pajdály kdysi Katzen znesvětila Studnův závodní špeciál. Když se na schůzi U Bohouše nechala vyhecovat na vyjíždku s Katuš. To myslel Seržant.

                A tuty nohy jsou z letošního závodu v Pičíně. Kam nebohou Šelmíru přihlásil kámoš a já až pár dní před startem pochopila, že nejde o MTB! Ale byla to štafeta, tož kvůliva spoluhráčům nešlo ustoupit. Tak jsem jela.

                Jinak pravim, že bajk je NEJVÍÍÍC!!!!

                :o)))

                0 0
          • SELMIRA  

            ale to uděláš chybu bo u Štiky dobře vaří jejich česnečka mi už několikrát zachránila život a navíc se tam dobře parkují biky je na ně vidět od stolu

            0 0
            • fousek  

              Ja sem ale nerek jestli se odpojim pred pred a nebo po, to se rozhodnu podle situace, ale kdyz to rikaz tak si k variante zustat na jidlo delam male +

              0 0
    • Krys  

      Ak nebude teda pršať, tak pôjdem po trase: mapy.cz/#x=13253­5296 Čas odchodu cca 9:30.

      0 0
    • PjSky  

      20km na silnici te prochladi… jestli bude teplota okolo 2*C tak pri rychlosti 25 km/h je tvoje povrchova teplota ekvivalentem –1*C a zacnes vymrzat, hlavne nohy a oblicej. :( Jinak jsem pro, jen bych zacal na Zbraslavi.. a srazil se v Beroune.

      PS: znam to kolem Nizboru a moc moderate mi ty kopce neprijdou.. mas nejaky navrh na track??? udelam si 3D model at vidim.. a ostatnim taky, jestli chcete..

      0 0
      • Smazaný účet  

        v létě bych taky jel do Berouna podél vody… ale – je zima, podél vody to má (z Prahy) cca 48km, ze Zličína jen 20…to je hned a pak se v Berouně zahřeješ ve stoupání ke kapličce/vysílači :-) pár kopců tam je, ale žádnej extrém, to „moderate“ jsem spíš ale myslel na obtížnost…je tam pár míst, kde asi slezu, ale jet se to dá – už jsem to viděl (a něco i jel, než jsem si rozbil hubu :-)

        0 0
      • brble  

        taky sem ty nižborský kopce neměl moc za moderate.než sem měsíc potrenoval v beskydech a hlavně 3tejdny v jesenikach.ted už sou fklidu moderate:-)

        0 0
    • fousek  

      Tak sem dorazil domu, dobra akcicka, skoda ze uz se stmiva tak brzo a je Beroun docela z ruky. Urcit bych to nekdy zopakoval a klidne bych tam zaradil i 2. stranu od Berouna, par hezkejch singliku se tam taky najde. Fotky budou po nedeli, nakonec nejsou tak rozmazany jak sem cekal

      0 0
      • goood  

        Super, uz se tesim. Dik za tu sjezdovou trat, bylo to pekny, vcetne ty lavky :)

        0 0
    • Darkson  

      super akce. vzali jsme to z Prahy terénem na Karlštejn, po stezce do Berouna, kde se naše početná grupa bikerů(a bikerek) vydala pod vedením seržy na obhlídku okolních singlů a výhledů. po vydatném obědě(vzhledem k času vlastně spíš večeři) už nás čekal jen návrat podél Berounky za tmy domů. sumasumárum 123 km, asi 1500 m převýšení a velká spokojenost:-). díky seržantovi za pěknou trasu.

      0 0
      • Beeda  

        me jsme dali maturitu,, drzky u plotu a luxusni zakusky v cukarne na zbralsavi:-D

        0 0
        • petebike  

          muhheee, drzku si dal jen ty ! :-P jinak cekal sem to horsi …myslim maturitu a vsechno tak okolo, jeste mi z th steka kolo :-)

          0 0
          • Beeda  

            me tu steka pichla duse:-D

            0 0
    • SNAIL  

      Díky seržovi za bezva trasu v pro mě neznámých končinách. Mě to dalo i s ranní trasou 118 km a 1519 m převýšení. Oběd byl sice trochu později než bych uvítal, ale o to víc mi pak chutnalo :-) Doufám že dáme brzo nějaké podobné opakování.

      0 0
    • goood  

      Tak diky moc serzovi, bylo to fakt pekny. Nadherny singliky pokryte zlatavym listim, pekne sjezdiky, vyborny veceroobed. Doufam, ze to nekdy zopakujem. Pochvala holkam, jak pekne jeli. Eva na zaver jeste nasadila tempo, ze jsme za ni do Chuchle vlali jak hadr na holi. Me to dalo hezkych 132km/1650m.

      0 0
      • goood  

        oprava: jak pekne jely :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        peknej graf. ja se klidne opakovat budu…mam tam oznaceny dulezity body…ale je to v zavislosti na case :-( jinak diky vsem za uznani, ja dekuju za spolecnost a holkam za to, ze to s nama vydrzely…a Snailovi za sviceni cestou zpet :-) Eva? je peknej chrt…skoro jsem ji na zpatecni ceste neuvisel :-)

        0 0
      • fousek  

        Tak preci jen na podruhy byl ted Ded vyssi:-)

        0 0
    • Gung-Ho  

      I já se připojuju k chvále na dnešní vyjíždku…zrovna sem típnul graf, ale koukám, že už ho sem dal goood, tak se nebudu opakovat…u tý chvály opakování myslim tak nevadí:-))

      0 0
    • vysmátej bajker  

      Paráda singl u Ostré je nádherný,jen ten kopec by stačil dvakrát :).Poklona holkám že to s náma zvládly.

      0 0
      • DAWE25  

        Pěkný to bylo.Na jaře určitě nějakou podobnou akci zopakujem.Vůbec jsem neměl svůj den – ty kopce mi vůbec nešly. Ale pak když jsme jeli domů tak to bylo pěkný.Jinak super singlíky a super sjezdy.Paráda.

        0 0
    • Smazaný účet  

      A je to tu! Na to jste čekali! Skvělé Seržovo fotečky! :-) A hned první, ze srazu na mostě…

      0 0
      • Smazaný účet  

        po vyšlapání prvního kopečku…na záhřátí :-) U TV vysílače nad Berounem

        0 0
      • Smazaný účet  

        houfujem se na Dědu

        0 0
      • Smazaný účet  

        jak vypadá cyklista z letadla?

        0 0
        • Krys  

          Jé, sem som ešte vyšlapal. :)

          0 0
      • SNAIL  

        Díky, jsou bezva, doufám že se dočkáme i dalších :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        chrti a chrtky v akci – singl na Ostrém

        0 0
      • Smazaný účet  

        Stradonice – Keltské opidum…a nedočkavej Snail :-)

        0 0
        • SNAIL  

          Ty se divíš, obědvat až ve 4 odpoledne, na to není můj žaludek zvyklý :-)))

          0 0
      • Smazaný účet  

        sjezd do údolí Nižborskýho potoka (ta rokle úzká strmá s lupenim) fakt se to nedalo – jak to ti profi fotografové dělají???

        0 0
      • Smazaný účet  

        výjezd na Lísek a prej „kdy už budem v tý hospodě?“ :-))

        0 0
        • fairy  

          tak tomuhle bych nevěřila :) jak se ti podařilo mě vyfotit na kole? mě přišlo, že jsem šla furt po svejch ;)

          0 0
      • Smazaný účet  

        konečně hospoda :-) řekl bych, že po naší vyjížďce byl nejvíc mrtvej kuchař U štiky :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        sličná servírka nám to spočítala… nejvíc populární byly Krušovice, zázvorová limonáda a sumec Pangasius :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        a poslední fotečka – pozdně večerní návrat do Prahy

        0 0
        • SNAIL  

          Koukám že to vypadá, jako bych měl na kole reflektor z auta :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            však ti to taky tak svítilo…ostatně jenom díky tomu jsem neskončil hlavou někde v křoví :-)

            0 0
          • vysmátej bajker  

            Doufám že někoho napadlo vyfotit jak ti to svítí.Nebo v zítra na Kačáku?.

            0 0
            • SNAIL  

              Co jsem koukal na předpověď počasí, tak od zítřka to není zrovna moc optimistické, ale uvidíme

              0 0
      • DAWE25  

        Hoďte někam další fotky pls. Dik;)

        0 0
        • fousek  

          pracuje se na tom:-)

          0 0
          • Manas  

            Takze Fouskovo vypraveni a fotky muzete najit zde :-) www.manasovo.cz/?…

            0 0
            • Smazaný účet  

              hamdudillah! nechť slunce svítí na tvou tvář! :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                překlep – hamdulilah je správně, pochopitelně :-)

                0 0
                • Manas  

                  Nemusis se opravovat, stejne nevim co to znamena, dokonce sem si myslel ze mi nadavas :-)

                  Jinak ja to tam jenom pastnul, veskera prace je Fouska :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    to je z arabštiny něco jako „zaplaťpánbůch“ nebo „díkybohu“ :-)

                    0 0
            • vysmátej bajker  

              To čekání stálo za to:).

              0 0
            • DAWE25  

              Skvělý fotky – díky. :-)

              0 0
          • SNAIL  

            Bezva report :-) , díky za fotky

            0 0
          • goood  

            Pekne jsi to napsal :) A fotky moc pekny!

            0 0
    • Smazaný účet  

      jinak předpověď na tenhle víkend (10–11.11.) je dost špatná, ale asi stejně vyjedu…v sobotu, tak v 11h, na biku-zimáku po silnici přes Dobřichovice do Berouna ke Štice na česnečku a pak přes Rudnou zpět…cca 80km, 5,5 kopce…kdyby se někdo chtěl přidat… :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      rozhledna Děd o týden později :-) underground.e­gicz.cz/denik/200711/p­ochoddoberouna/snih­nadedu2.jpg

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce