• jecnak

    Thidney a ja jsme predbezne dohodnuti, ze v sobotu vyrazime na Kokorinsko na mistnii traily. Sraz bude nejspis v 9h v Raji. Projezdime vetsinu mistnich lahudek. Kdo ma chut se pridat at se prida. Oba dva mame nejaka volna mista v aute.

    Anketa: Pridate se?

    1x
    17%
    0x
    0%
    Ano
    5x
    83%
    0 0
    • Pebe  

      když mě vemete do auta tak jedu :-)

      0 0
    • Manas  

      Aha, tak kvuli tomu me volal Thidney. Vy jste ale vsichni chrti, s vama radsi nepojedu :-)

      0 0
      • jecnak  

        Thidney rikal neco o pohodove vyjizdce, coz by mohlo byt opravdu pohodove. Kazdopadne ja mam tamtez v nedeli zavody a nehodlam se zrasovat…

        0 0
      • Thidney  

        Hele jede bracha a ty nam dluzis vyjizdku za stehovani, tak nemrmlej a koukej jet .)

        0 0
        • Manas  

          Ja jeste nevim, zalezi jestli prijde licence na DH nebo ne.

          0 0
    • Thidney  

      pocet volnych mist upresnim vecer, zatim to vypada na 2 nebo 5 /krokodyl nebo vito/

      0 0
      • jecnak  

        Ty uz nemas Previi?

        0 0
        • Thidney  

          S Modrým skrčkem odjela žena do Liťáku. Přeci jen na cestování s 3mi dětmi je pohodlnější.

          0 0
    • bajkr  

      Proč tak brzo?

      Proč v sobotu?

      :o)

      0 0
      • Thidney  

        ¡protoze.

        v nedeli jecnak zavodi

        ja mam nejakou skolni akci

        bracha se jde v patek zborit, tak aby mel vymluvu

        proc tak brzo? protoze chceme stihnout obed v hospode .)

        0 0
    • crom  

      bych svama pojezdil,mate nekdo jeste volne misto v aute?

      0 0
      • jecnak  

        Cau, ozvi se mi na ICQ a nebo mail s adresou, kde te muzem vyzvednout a mobilem. Misto mam.

        0 0
    • Karkulka  

      tož jak já vám závidím..užijte si to;-) a já budu alespoň doufat, že se na Kokořínsko zase někdy vydám;-)

      rychlošlápkovi- ječňákovi držím v neděli palce! :-)

      0 0
      • jecnak  

        Dik, za podporu. Myslim, ze se tam jeste letos v lete podivas. Uvidis.

        0 0
    • Thidney  

      tak do vecera jsem na cestach. Nejaka volna mista v aute mam. Pripadna domluva na 608029427

      0 0
    • jecnak  

      Po rannim odvolavani a naslednem odvovlani co jsem odvolal a slibovani co jsem slibil jsem moc rad, ze jsme vyrazili. Ty singly jsou proste skvely, zvlast ted ten ke hradu. Diky damo a panove.

      0 0
      • blue  

        taky dík, bylo to parádní

        0 0
      • Thidney  

        Taktéž. Jsem rád, že jsme se nakonec vykopali. Stálo to za to. Ještě to musím večer zakreslit do mapy, ať příště vím, kde jsme se motali.

        btw k večeri jsem si udělal palačinky .)

        0 0
      • Pedro RB  

        A co zítra jedeš? Mšeno?

        0 0
      • Medunka  

        Jo, lepší než Xterra :-)

        K večeři výborné pečené kuře, které se rozpadalo samo, sálat ze všeho, co se dalo využít na zahradě a jako dezertík čerstvě natrhané jahůdky :-)

        0 0
      • teepeex  

        dneska jsem jel s Cromem, a trochu jste si ho Tome popápli(jakoze povodili):)

        on je slusnej clovek a asi by vam to nerekl, tak musim ja, pac jsem hajzl;+)

        0 0
        • Thidney  

          ?

          klidně mail .)

          0 0
        • Thidney  

          aha tak Crom byl odvolan a v tech zamtcich kdo co komu odvolal jsme ho uz nepovolali .)

          Tak omluva a pivko Cromovi na dalsi vyjizdce,

          zas mozna i diky zmatkum se jela nestandart trasa s objevovanim novych moznosti – tak alespon bude priste nejaka novinka :)

          0 0
        • jecnak  

          Njn, ja mu jeste rano volal, ze to rusim, pak jsem volal Thidneymu, ze to rusim a pak zalezl zas do postele. Pak volal Thidney, ze Blue uz je na ceste tak at jedem. Tak rikam, ze teda jo. Balim a Medunka na me, ze by se pridala, ze se ji na Xterru nechce. Tak zas volam Thidneymu, ze bysme se pridali do auta dva, coz zas neslo, takze jsme jeli nasim. No slusnej chaos.

          Cromovi se za ty zmatky omlouvam, uz jsem nemel odvahu mu pak volat, ze odvolavam co jsem odvolal a slibuji co jsem slibil.

          0 0
          • jecnak  

            A vubec, muze za to Pebe, kterej to zrusil prvni. Toho bijte ;-)

            0 0
          • crom  

            neresit,jezdit:-))trochu me to sice mrzelo,pac jsem vedel ze urcite vyberete slusnou trasu a jste v poho lidi,coz znamena slusna akcicka.no co snad priste;-)PeBe je slapka nevypocitatelna:-)))

            0 0
            • Pebe  

              mě to teda taky hodně mrzelo, ale nějak se mi předešlý večer nevydařil tak jak jsem si představoval a ještě dopoledne v sobotu jsem byl rád že jsem stál na nohou :-) Prostě jsem si to chtěl ještě před odletem užít no.

              tak se dodatečně OMLOUVÁM, je to samozřejmě moje vina, promiň Fando ;-)

               
              0 0
    • default  

      Cus.

      Tak se mi podarilo nejakou nahodou cast jet v sobotu po Vas. Konkretne to byla zluta z Raje az na tu asfaltku, kde jste se Vy vydali po modry.

      Nabizi se mi takova otazka: Dal nekdo tu zlutou, vedouci od Zbrazdeneho vrchu az do Pod Kostelecky, celou? Prislo mi to misty celkem az dost technicky, je tada fakt, ze bylo mokro a po desti…

      Byl jsem tam totiz o vikendu s lidma s prace a protahl jsem tam kolegu, kterej z toho byl hodne spatnej. ;-)

      Dikes za info… :-)

        
      0 0
      • Thidney  

        ja jsem jel zlutou trikrat, vzdy spadl v prvni tretine a pak se bojim a jedu jak naprosty kopyto. Tentokrat jsem v jednom miste odpadl tak krasne po svahu dolu, ze jsem hlavou trefil zlutou znacku na strome .)

        Me se jelo lip az po obede, dopoledne jsem byl naprosto marnej. Mel jsem pocit ze na kole usnu, takze priste zlutou az odpoledne.

        btw jel to uz nekdo v protismeru?

        0 0
        • Medunka  

          jela jsem to oběma směry.

          Na Ječňákovic zimáku (pevná a tlustý balóny) dám asi 95%. Ale letos mi to přišlo těžší než loni :-(

          0 0
      • jecnak  

        Jsou mista, kde to nedam a obavam se, ze asi nikdo – jedno je takova ta prurva mezi sutrama, druhy vyjezd na takovej kamen a pak jeste v zavislosti na tom kterym smerem se jede vakovej ten velikej sutr s korenovym hadem co se objizdi kolem.

        0 0
        • gargamel  

          Není náhodou tahle žlutá pro bike zakázaná? Jel jsem to ze strany od Pod Kostelečky, tam zákaz asi není, ale z opačného směru od Zbázděného vrchu je tuším cedule.

          0 0
          • jecnak  

            Zakazana neni, visivala tam ze smeru od Zbrazdeneho vrchu cedule, ze neni pro kola doporucena, ze se ma vyuzivat vyklostezka co vede udolim.

            Kazdopadne ted tenhle singl dostal velkou konkurenci v delsim a jezdivejsim singlu od Strezivojickeho spicaku az ke Kokorinskemu hradu.

            0 0
            • gargamel  

              Není část toho zmiňovanáho singlu směrem ke Kokořínu kousek po zelené TZ? Pokud jo, tak tučást po zelené a směrem ke hradu znám, ale zbytek ne. Dá se to nějak popsat, či vyznačit v mapě? díky.

              0 0
              • jecnak  

                Mas pravdu, je to prakticky ono. Da se rict, ze kdyz pojedes po te zelene, tak u skalniho hradu Nedamy neodbocis dolu, ale budes sledovat vrstevnicovou cestu stale dal. Zhruba v polovine te cesty je trochu zrada, protoze vyjedes trochu do kopce a narazis na krizovatku do X, kde je treba se dat doleva, jakoby dolu. Cesta ale nepada dolu, ale po par stovkach metru jede zas po vrstevnici. Vyjedes primo pod hradni zdi hradu Kokorinskeho.

                0 0
                • gargamel  

                  Jo, tak tohle jezdím, ale v opačném směru, většinou začínáme od hradu. Je to vskutku parádní singl. Kudy vede prosím tě ten zmiňovaný úsek od Střezivojického špičáku k té silnici kde začíná zelená TZ? Rrád bych to prozkoumal.

                  0 0
    • Flegmatik  

      To je v prdeli. Vlákno vidím až teď, tzn. propáslá sobotní projížďka i nedělní mšenské okruhy… To me fakt sejří :-( Hlava jedna dutá. Ach jo.

      0 0
      • jizby  

        dát si to do oblíbenejch, nejezdit, sledovat B-F :-))

        0 0
        • jecnak  

          Ahoj, tebe jsem uz tedy take dlouho nevidel. Jsem rad, ze se tu obcas ukazes.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.