sobota 21.10.2006 - Lipník n.B. a okolí.

62 nepřečtených
  • kolda

    zdar,

    tento den se mi předběžně rýsuje volné dopoledne, které bych mohl strávit v okolí Lipníka, Hranic apod.

    místní bajkeři – nechcete dát švih po okolí?

    samozřejmě jen pokud bude rozumné počasí.

    0 0
    • maxtor  

      Hele koldo, to je tvoje úchylka založit každý thread 2×?? Představ si, že to takhle bude dělat každý.

      0 0
      • kolda  

        ne, není :) já to vždycky zakládám při x jiných činnostech a automaticky to zprasím. příště to už neudělám, slibuju:))

        0 0
        • maxtor  

          Měl jsem včera nějakou blbou náladu, tak mě to asi vytočilo… Kdyby zdvojování threadů byl největší problém na Zemi, tak by tu bylo moc pěkně:-)

          0 0
          • kolda  

            mě to včera taky vytočilo, že jsem to zase založil 2×. prostě práce chvatná, málo platná :)

            0 0
    • Martinkaa  

      S nejvetsi pravdepodobnosti nebudeme s Pekackem doma, takze asi e e.

      0 0
    • TheIF  

      :-) sice mi více pasuje odpověď b) :-) ale jestli se pojede pohodička tak jedu.

      0 0
    • coolboy  

      hmm, já slavím v pátek před tím s kámošema narozeniny…takže nejspíš budu přemlouvat draka ať mě opustí a de si po svých :-/

      0 0
    • Stancek  

      Asi bych taky mohl, navic jsem si vcera paradne spravil chut na trase prvni casti selamaratonu, bylo to tam moooc dobry, tak pokud nebude zadna suurna prace a trochu pocasi, urcite bych jel, aspon poznam vic lidi tady z okoli.

      0 0
      • zirecek  

        Spodní část Krkavčího údolí (Šela marathon před vracečkou/stojkou u Teplic nad Bečvou) → udělali lesákům cestu, takže kousek trailu se změnil na ne moc uválcovaný povrch… .

        0 0
    • Chaingang  

      ještě uvidím, ale asi se objevím…

      0 0
      • TheIF  

        :-) Já si až teď všiml, že je to až 21.10 jsem se už chystal na zítřek… Ale 21.10 mám taky čas.

        0 0
    • kolda  

      tak co, jak to vidíte? já bych vyrazil v sobotu kolem poledne.

      0 0
      • Stancek  

        Pokud se mi podari vyhnout praci, mel bych se motat po obede nekde okolo Helfu, jestli se ji ale vyhnu je zatim ve hvezdach :-(

        0 0
      • TheIF  

        Dobře :-) Kam se jede ? BEST of Šela ?

        0 0
    • Martinkaa  

      A nechcete vyrazit do Hostynek? ;-)

      0 0
      • TheIF  

        To není špatný nápad…

        0 0
        • vojta  

          to bych se pripojil – zatim tedy jen asi, plan vikendu mam totiz dosud ponekud neurcity :(

          0 0
      • kovar  

        příští sobotu (28.10.) tradičně bude výlet „Spadaným listím“. 13 hod, náměstí Fryšták. Sice nevím, zda to letos někdo oficiálně organizuje, ale organizace netřeba.

        0 0
      • kolda  

        já bych rád, ale večer mám akci v Hranicích.

        0 0
        • zirecek  

          Jdeme pařit, :-.).

          0 0
          • kolda  

            kámoš z VŠ (nebo spíš z kolejí :) slaví 30. takže pařba jako prase :)

            0 0
            • zirecek  

              Kde to bude, nenápadně bych se přifařil, :o)).

              0 0
              • kolda  

                myslim ze v hospode pod lipou, ale nevim, jestli to nebude mit jako uzavrenou spolecnost..

                0 0
        • Stancek  

          Tady se to vzdycky zvrhne v chlastacku :-D Ja jdu kalit dnes, musim vyuzit ze jsem „prodal“ malou segre na vikend a moja ma odpoledni ;-) Zitra se asi budu motat po obede kolem Helfu, jsem tam domluvenej na pifko s kamoskou a pak mozna pojedu dal nekde smer Teplice, zalezi jak se rozsedim, jak bude pocasi a cas.

          0 0
    • Martinkaa  

      Tak dobre, Hostynky ne e. A co kdybysme vyrazili pro zmenu nekam smer Slavkov – Boskov – Stredolesi – Radikov – Potstat – Partutovice… Trasu uz jsem vymyslela. Staci, kdyz to odsouhlasite :-)) Sraz muzeme dat bud v Lipniku, nebo treba nekde jinde. Zalezi na vas ;-)

      0 0
      • kolda  

        ok. ja uz nebudu na netu. na mail Ti poslu cislo na mobil – kdyz tak mi dej vedet. mohl bych byt v lipniku nejdriv v 11.

        0 0
        • Martinkaa  

          Tak to nam docela pasuje, protoze se s Pekackem budem divat na Kruh a ten konci otrictvrte na dve :-)))

          0 0
          • grafik  

            jeee – diky za pripomenuti, uplne bych ten kruh zazdil :)

            0 0
    • pop  

      škoda,jel bych taky,ale před týden mi vyndali konečně tenhle hnus ze stehna…

      0 0
    • Martinkaa  

      Kdyby se chtel jeste nekdo pridat, tak definitivni verze je v 11:30 v Lipniku na namesti.

      0 0
    • Martinkaa  

      Nad Peklem

      0 0
      • pop  

        Tak kolik ste najeli a kolik vás bylo? Vidím,že bylo celkem teplo…aspoň do kopce :)

        0 0
        • Martinkaa  

          My s Pekackem 82km a Kolda o 20km min. Bylo to super. Pocasi krasne vyslo a ty vyhledy do podzimni krajiny… :-) Nakonec jsme se sesli jen tri, ale i tak se akce vydarila. Teda nevim jak klucii, ale mi se to libilo :-)

          0 0
          • TheIF  

            Já chtěl jet taky, ale ráno mi bylo nějak divně :-( No stejně jsme neodolal a slunce mě odpoledne vytahlo do Hostýnek se jen tak povozit po hřebenech a strašit turisty (nevím proč vždy tak uskakujou :-) asi si myslí, že se na ně valí lavina… 82km ?? Kde jste až byli, na Libavě ? to je jak skoro celá Šela…

            0 0
            • Martinkaa  

              Motali jsme se po Slavkovsko-Potstatske strane po mojich oblibenych stezkach :-). Kousek jsme jeli i pres prostor, ale jen okrajove.

              0 0
              • TheIF  

                Podle najetých km jste to tam slušně projezdili.

                0 0
                • Martinkaa  

                  Tech 20km, o ktere prisel Kolda byly silnicni prejezd Klokoci-Lipnik a zpet, takze zas az tak moc jsme to tam neprojezdili :-)

                  0 0
                  • TheIF  

                    Hm ja si taky dnes „užíval(ral)“ 2× 17km asfalt do Rajnochovic… ale těch 35km po hřebenech za to stojí.

                    0 0
                    • vojta  

                      Pekne je v tom lese … dnes jsem mel „subotnik“ :(, ale zitra si to doufam vynahradim. Jak vidim ty barvy podzimu, tak asi vyrazim rozhanet turisty do Chribu … nebo do Hostynek … nebo ? … No uvidime kam …

                      0 0
    • Martinkaa  

      U Boskova

      0 0
    • Martinkaa  

      V lese :-)

      0 0
    • Martinkaa  

      Sjezd k Puchartu, aneb jak se nici prevodniky :-))

      0 0
    • Martinkaa  

      Cunik na Bonkove :-)

      0 0
    • Martinkaa  

      Krmeni selem :-)

      0 0
    • Martinkaa  

      2 exoti vedle sebe :-))

      0 0
      • Belial  

        To Marzochi na vidli je hodne originální. 100 bodů autorovi.

        0 0
    • Martinkaa  

      Tak jsme to prezili :-)

      0 0
      • kolda  

        vyjížďka byla super.parádní počasí, pěkná trasa. Následná akce v Hranicích taky stála za to, pařili jsme nonstop to půl deváte ráno:) vzbudil jsem se až teď.

        0 0
        • Martinkaa  

          Tak v tolik hodin uz jsme pomalu byli znovu na kole :-))

          0 0
          • TinkTink  

            Spis pomalu nazpatek,ne? :-D

            0 0
          • kolda  

            jinak hospoda Pod Lipou je mazec. poprvé jsem zažil, aby hospodskej seděl našrot pod pípou :)))

            kde jste byli na kole?

            0 0
            • Martinkaa  

              Dukladne jsme projezdili stranu kolem Helfstyna. Podobne jako minuly tyden. Bylo to pekne :-)

              0 0
    • Pekáček  

      Pár fotek najdete na peka.webovastran­ka.cz/image/245 -ale je jich málo, původní 30MB ZIP soubor se mi nepodařilo vložit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.