• Hejdik

    Tak od Vandru to uteklo jak voda a 1.9. 2007 se jede Smržická šlapka. Kryje se to s Military MTB tak jsem zvědavej jak to poznamená účast. Takže kdo nemá potřebu se zhuntovat na Maratonu,tak se může projet na šlapce,která u mě opět asi vyhraje. Kdo se přidá?

    0 0
    • Frostty  

      vzhledem k tomu že to bude na moje narozeniny tak teda nevím…:o)

      0 0
    • gobike  

      Tu jsem v zivote nejel a ani asi nepojedu bo to vyhraje maraton.. Jaka tam je trasa? to bude beztak stejny jako vandr, ne?

      0 0
    • Martin  

      přidám se… chrtit nebudu takže se pěkně projedu

      0 0
      • mosquito  

        jestli pojedes tap-tap tak se mozna pridam, uvidim jak na tom budu s rukou, ted pomalu sundavam ortezu a snazim se rozhybavat zapesti a ani jeste netusim jestli uz nebudu na nemocenske, ale sakra bajk po mesici uz bych dal :)

        0 0
        • Martin  

          co znamená tap tap? jako pěšky? :-)

          0 0
          • Martin  

            tak NEJEDU, na 1. máme domluvený další kolo nekonečnýho příběhu PRADĚD :-)

            0 0
    • vojta  

      Docela o tom zacinam uvazovat. I kdyz mam v rodnem liste Prostejov a drahne let jsem prozil relativne nedaleko Prostejova, konciny, kudy vede trasa Slapky vubec neznam. A vzhledem k tomu, ze stejne v sobotu musim pro juniora k rodicum … Stoji ten okruh za projeti ?

      0 0
      • Hejdik  

        Si piš:-)

        0 0
        • Vevoda  

          Sak na slapku nejedeš, páč seš přihlášenej na mmtb,

          0 0
        • vojta  

          Jak moc je okruh tezky. Ted jsem diky sve nakonecne sikovnosti 6 tydnu nesedel na kole a moc mi to nejede – neboli v kopci kasparek muj pritel nejvetsi :-(

          0 0
          • Vevoda  

            Jestli myslíš mmtb Plumlov tak tam bude pěknejch pár kopců na rozjezd a pak nějakej terének, ale asi ne moc náročný(průjezd minového pole, hod granátem):-))

            0 0
            • vojta  

              nee. Myslim Smrzickou slapku.

              0 0
              • Hejdik  

                No nějaký kopečky jsou,např. Kosíř a tak,ale napohodu se to dá krásně projet.

                0 0
    • Hejdik  

      Budu vyjíždět tak kolem 9-té hod. ze Smržic,přidá se ke mě někdo? Jinak se startuje za Sokolovnou,tak abyste to někdo nehledal u hasičárny jako na Vandru.

      0 0
      • Vevoda  

        Ty nejedes do Plumlova.

        0 0
        • Hejdik  

          Původně jsem chtěl,ale to jsem ještě nevěděl ,že stejný termín má šlapka a ta u mě prostě vítězí,nad každým závodem. Prostě radši jedu na pohodovou akci,kde je pohoda a klídek,než se někde honit a ještě za to platit fůru peněz. Navíc jsem zainteresovanej profesně,protože můj šéf je pořadatel a tak si nemůžu dovolit nejet:-)

          0 0
      • black maniax  

        A jak moc daleko je ta sokolovna od hasičárny?? Na jaře jsem jel vandr, a dokonce jsem tě zdravil na startu. Nemáš nějaké info o trase?? Možná přemluvím přítelkyni a vyrazíme na pěkný celodenní výlet.

        0 0
        • mosquito  

          sokolovna je u ty nejvetsi krizovatky v cele dedine dej si mapy.cz a hledej Loc: 49°30'29.14"N,17°6'2­2.48"E

          0 0
        • Hejdik  

          Trochu rozdíl v charakteru trati je v tom,že trasa sa musí trochu více hledat,než při vandru a člověk musí víc používat mapu,protože když jdou pěší ,tak aby si nemuseli moc zacházet,tak mají značky na každým rohu,tady se musí víc myslet:-)Loni se to jelo stejně jako letos,takže to bude celkem pohoda,ale jsou tam pěkně technický místa,např. ze Střelnice ve Lhotě do Přemyslovic,nebo ze Stražiska na Novou Dědinu.Tam je to výživný.

          0 0
          • black maniax  

            a je ta trať sjízdná i pro technicky nevyježděné něžné pohlaví??

            0 0
            • Hejdik  

              Ale jo docela v pohodě,sem tam se dá jít kousek pěšky.

              0 0
              • mosquito  

                jeee neplas potencionalni spolujezdce :) kdyz je nejedes jak kanal tak je to sjizdny i na stare favoritce ;-)

                0 0
                • Hejdik  

                  No tak sem tam je tam malinkej výjezdíček,např v Laškově,nebo za Stražiskem,nebo v amfiteátru v Náměšti…

                  0 0
                  • mosquito  

                    no to jo ale tak to sou prkotiny a tech par metru se dajit pesky – za to se tam nikdo stydet nemusi kdyz se nechce spotit jak kun .. hlavne neodhanej zensky trubko, nebo tam zas budem cumet jen na skaredy chlapy :( :))

                    0 0
      • vojta  

        Pokud nemas v umyslu moc chrtit, tak bych se i pridal. Tedy jestli mne ovsem rano pocasi neodradi …

        0 0
        • Hejdik  

          No to počasí zatím vypadá všelijak tak uvidíme. Chrtit rozhodně nebudu chci jet napohodičku.Kdyby ses rozhodl,tak mi třeba ráno napiš SMS,tel.mám v profilu.

          0 0
          • vojta  

            Bud jsem slepy, nebo v profilu tel. cislo nemas ;-) Kdyz tak mi ho posli na mail.

            0 0
            • Hejdik  

              Aha promiň to jsem se zase spletl,tak ti ho posílám na mail.

              0 0
    • Vevoda  

      Sobotní program: ráno na šlapku, po obědě do Plumlova na start, po svačině do Prostějoviček/Krum­sín na sjezd a výjezd.

      0 0
      • Hejdik  

        Pánbůh s tebou,to já jdu po šlapce na rozlučku se svobodou,naštěstí néééé s tou mojí:-)

        0 0
    • Scully  

      Já se tam taky vyskytnu, ale chci startovat hned v 8.hod abych stihnul dojet než bude tma :-)

      0 0
    • pop  

      Do Smržic nejedu, ale někde bych se napojil-třeba na Kosíři. V kolik hodin byste tam byli asi?

      0 0
      • Hejdik  

        Když nebude výrazně hnusně,tak bych chtěl vyjet v devět ze smržic,na kosíř to bude tak cca 9:30–45 podle toho jak se vymotám.

        0 0
        • pop  

          OK. Zkusím tam být tak v 9:30h. Pokud bych tam nebyl, tak jeďte beze mě. Mám světle šedej Felt…

          0 0
          • pop  

            prdím na to, má pršet celý dopoledne.

            0 0
            • Smazaný účet  

              tak prijed na military maraton.Start je az v jednu odpoledne :-)…

              0 0
              • pop  

                na závody letos peču…zbytečný trápení pro mě

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jak chces ale letos je to prvni rocnik a pojede okolo 200lidi takze celkem i realna sance na nejakou vyhru plus je trat absolutne nenarocna…

                  0 0
            • vojta  

              to byla veelka chyba. Dle meteoradaru jsem usoudil, ze by v 9 mohlo prestat prset a tak jsem to risknul a vyrazil do Smrzic. A ono kolem 9-te fakt prset prestalo. A tak jsme s Hejdikem absolvovali peknou pohodovou vyjizdku.

              0 0
              • Hejdik  

                Bylo to fakt pohoda,naprosto ideální počasíčko,až na ten lehce studený větřík,který nám ale stejně od půl trati foukal do zad a jinak jsme byli schovaní v lese. Velká škoda toho ranního deštíku,který asi odradil spoustu lidí.Jinak účast cca 220 lidí,58 MTB 21 lidí. Trať byla opět skvělá a my jsme si to skvěle užili. A to i přez to,že mi na Krakovci prdl řetěz a já vůl jsem neměl nýtovačku.Vojta mě naštěstí zachránil svojí rychlospojkou,za což jsem mu velice zděčný a doufám,že ti to ty pardále někdy oplatím.

                0 0
    • Scully  

      Tak jestli se počasí neumoudří, tak nikam nejedu. Jejda to nám to září pěkně začíná :-(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.