Silvestrovská vyjížďka 2011 - Vel.Javorník

29 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Ahoj bikeři,

    pokud jste z okolí a nemáte co o Silvestru během dne dělat, tak se můžete s námi projet na blízký kopec, Velký Javorník (917 m.n.m., leží u Frenštátu).

    Vyjet můžete odkudkoliv a kdekoliv se připojit k nám. V Kopřivnici máme sraz v 9,00 hodin, pak pojedem přes Štramberk, Lichnov a Bordovice do Veřovic, odkud stoupáme na Velký Javorník. Nahoře býváme obvykle kolem půl dvanácté. Pak následuje sjezdík a ve Veřovicích máme zamluvenou hospodu.

    Když tak více fotek a info tady

    http://www.drticbike.cz/…pozvanky.htm#…

    a

    http://www.drticbike.cz/bikeklub/

    Anketa: kolik vás odtud přijede?

    0 0
    • nooski  

      Když osobní záležitost dopadne dobře, tak nepojedu. Když dopadne špatně, tak pojedu, pokud to jen bude možné. :-)

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        Tak to přeji ať ta osobní záležitost dopadne dobře

        zní to ale hodně tajemně :-)

        0 0
        • nooski  

          Tak to dopadlo tak, že pokud to počasí jen trochu dovolí, tak jedu. Holt osobní záležitost dopadla špatně.

          0 0
      • Joseph de Sax  

        když nebudu moci, tak přijedu a když budu moci, tak nepřijedu…

        0 0
    • nox159  

      už jsem si specialne na tuto prilezitost postavil kolo…

      ale pojedu jen kdyz nepujdu s kulkama na lysou nebo s holkou na lysou nebo nebudu v posteli :)

      0 0
    • Mark-H14  

      Super! Musíte být úžasná partička. Javorník máme rádi. Přejeme super vyjížďku.

      0 0
    • nout.tv  

      Dneska jsem to zkusil a vyjet se to dá. Začátek byl rozbředlý led a pak ušlapaný sníh, jelo se po něm jako po asfaltu, ale posledních 400m už jsem nedal, tak jsem šel pěšky – tak byl příliš hladký asfalt. :))

      Přeju pěknou vyjížďku.

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        díky za info, aspoň budeme vědět, s čím počítat :-)

        těch posledních 400 metrů – píšeš „příliš hladký asfalt“, ale nebyl to příliš uklouzaný sníh, nebo led?

        0 0
        • nout.tv  

          Přesně tak, dneska jsem sjížděl z Dlouhé a je tam krásný led, turisti měli co dělat, aby se udrželi na cestě, myslím, že se máte na co těšit. :)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            Ahoj, tak nakonec to dobře dopadlo :-) přidám sem odkaz na video a fotky…

            0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ahoj,

      tak Silvestrovská vyjížďka 2011 se vyvedla perfektně :-)

      Můžete se podívat na video

      http://www.youtube.com/watch…

      jsou tam vidět i pády, měli jsme o zábavu postaráno :-)

      No a fotky a nějaký pokec můžete vidět tady

      http://www.drticbike.cz/…silvestr.htm

      0 0
      • plevka  

        super video aj fotky, Romane, škoda, že to mám z ruky a nechtělo se mi jet až z Lipníka a přítelkyně mě neodvezla, protože požívala, jinak bych se zúčastnil tuze rád. Tak jsem si dal aspoň osamělou vyjížďku tady u nás :)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          no to je škoda že se jí nechtělo (a vlakem by to bylo asi komplikované a dlouhé že jo :-)

          ta vyjížďka se vydaří každý rok :-) ale letos byla nějaká lepší nálada :-)

          a hlavně jsem rád, že aspoň od Veřovic byl sníh, bez sněhu by to nebylo ono. A ty pády by taky více bolely :-))))

          0 0
          • plevka  

            tak šlo by to aj vlakem, ale nechtěl jsem zabit zase celý den ve vlaku, jednou to ale vyjde :)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              jasně že jo, jednou to vyjít musí :-)

              pamatuji si jak jsme byl jednou na Silvestra +pár dní před a po na jedné chatě a vyřešil jsem to tak, že jsem si vzal kolo a dojel autem s kolem do Bordovic a tam se přidal :-)

              0 0
              • plevka  

                já právě ještě nemám řidičák a jak píšu výše, přítelkyně už v sobě měla grog :) Ale kdybych byl pořádný bajker, mohl jsem jet celou cestu na kole..

                0 0
                • ROMAN_BIKE  

                  to by trvalo moc dlouho… a navíc riziko jet po hlavní cestě a ještě jet po asfaltu a ještě za mokra a tkaový kus… nuda

                  0 0
      • nooski  

        Byla to paráda :-) Je mi líto jen blatníku, který nepřežil pád při sjezdu. Rest In Pieces.

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          při nějaké pádu se urval, nebo jsi o něco zachytil?

          0 0
          • nooski  

            Pleštil jsem sebou na ledu po cestě :-) Hned potom znovu, když jsem se snažil postavit a na ledu nohy nenabyly jistoty. V jednom místě je cesta trochu spadlá a já si holt vybral zrovna tu špatnou stranu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.