Silnicni singlespeed (+furtoslap) Kona dnes (29.12.) v Pze na Cernokostelecke?

13 nepřečtených
  • micsvo

    Dnes jsem v aute slintal a malem jsem si vykroutil krk, kdyz jsem predjizdel kraaasnej silnicni singlespeed Kona. Tmave modry ram (pravdepodobne ocel – tenke trubky, pouze predni brzda, barva tmave modra + zluty napis). Nevite, ci to je? Jsou tu nekde na BF fotky? Popr neco o tom kole?

    Ja jdu zatim googlit :-)

    0 0
      • micsvo  

        Jes! To je ono, akorat myslim jiny riditka. No kraasa proste :-)

        0 0
        • Pebe  

          jj, řidítka jezdím jiná, na těch dráhových se prostě necítím jistě a při brzdění je to celkem znát.

          tak zdravím a děkuju za pochvalu ;-)

          0 0
      • micsvo  

        Jo a diky! ;-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        nojo, já ho viděl naživo v neděli a mohl jsem na něm oči nechat (na tom kole :-)

        ale asi bych se na tom zabil :-)

        0 0
        • Pebe  

          ale nezabil, ono to po pár stech kilometrech přejde do krve. Navíc na tom není nic těžkéhom prostě jenom nesmíš přestat šlapat ;-)

           
          0 0
          • Smazaný účet  

            no nevim, furtšlap jsem měl naposled na tříkolce :-)

            0 0
            • Chaingang  

              opravdu to není tak hrozny…zvykneš si rychle,teď na festce normálně trenuju (3–5 hodinovy švihy) a žádnej problem.doporučuju zkusit :)

              0 0
              • Pebe  

                horší mi to přijde spíš naopak, když sedneš na kolo s volnoběžkou, to jsou potom zajímavé pocity :-))

                0 0
                • Chaingang  

                  jojo,vždycky mám pak hroznej pocit nestability když přestanu točit nohama…

                  0 0
                • Patar  

                  Zimní treninkový program na festce v době trvání 6–7 týdnů byl vždy podmínkou pro získávání správných návyků kadence a kruhového šlapaní. Kdo jej neměl zařazený v přípravě, měl problémy se tyto velmi důležité věci naučit. Při společných trenincích se vždy našlo dostatek lidí pro vytvoření početné skupiny takto vyhavených.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.