Silniční kraťasy kolem 2000 Kč

23 nepřečtených
  • marusanek52

    Ahoj, hledám silniční kraťasy (určitě se šlemi) kolem 2000, určené jako vánoční dárek. Co jsem tak četl recenze, zdá se, že Assos by byl dobrá volba? Mají teď T.équipe_s7 za 2300. Máte s nimi někdo zkušenosti? Ještě jsem se díval na Castelli Entrata, nebo třeba Kalas Pure Z. Co bude nejlepší volba?

    0 0
    • tomasz70  

      Všechny Assos kraťasy mají vynikající vložky. Cena pak dále určuje lepší materiály. Ale základ zůstává.

      0 0
    • ZdeNECK1  

      kde mají assos za 2300 prosim, snad budou i velikosti… :)

      0 0
    • tomo_111  

      ja som na wiggle kupil pod 80e tieto:

      Alé R-EV1 Agonista Plus Bib Shorts

      a prijdu mi lepsie ako ich zakladne ‚Ale Corsa‘ alebo nejake co mam z Craftu, neviem ako sa porovnaju ale s Assos alebo Castelli co su lepsie/zavedenejsie znacky. Pri Castelli prvych niekolko rad ma myslim tiez horsiu vlozku ako potom tie vyssie (okolo 3–4k v retail cene).

      0 0
    • easton  

      Pár levnějších tipů. Většinou v omezených velikostech:

      Castelli

      Castelli

      Castelli

      Castelli

      0 0
    • tomasz70  

      Ty Asoss za výše uvedenou cenu jsou už jen v nejmenší nebo největší velikosti. Běžné velikosti jsou hned pryč, pokud se vůbec dostanou do slevy. Na Black Friday měli slušné 50% slevy. Ale to bylo opravdu jen na víkend.

      0 0
    • rk1  

      Force Team Pro/Force Fashion

      0 0
    • FeriP  

      Do 21.12 má Kalas slevu 500Kč.

      Za sebe můžu doporučit Passion X9. Endurance vložka mě vyhovuje víc než Zoom u Pure a kvalita super. Po roce a čtvrt jsou pořád jak nové.

      Ale když se tu řeší kraťasy, třeba mě někdo poradí. Který značky dělají prodloužené velikosti? U castelli a ani třeba zmiňovaného Assosu jsem o tom informaci nenašel.

      Passion X9 vozím 3+ a nohavice končí téměř nad koleny.

      U Kalas Pure, Ekoi, DHB (tyto mám/vozil jsem) narážím na to, že mi končí pomalu v půlce stehen a přitom už je mám na hranici s šířkou…

      Přitom proporčně si nemyslím, že bych byl nějak mimo. 186cm, inseam 86cm, 75kg…

      0 0
      • jirkaRS  

        Já mám tyto a mám je až ke kolenům. Jsem s nimi maximálně spokojený :-)

        https://www.c-store.cz/…d1914648.htm

        0 0
        • FeriP  

          Díky za tip, ale obvodem pasu a boků spadám do M, orientační délka je tam pak do 180cm. I u vel. L už by to bylo nejspíš krátké a zase s rizikem toho, že to bude zbytečně široké.

          Ale koukám vedle do vlákna LeCol a tam mají opravdu cyklistické velikosti :) Pas 85cm, inseam 85cm – vel. L, to možná bude stát za vyzkoušení :)

          Ptám se proto, že kalas má prodloužený jen passion X9 a shark. Passion X9 mám dvakrát (mám ještě jedny Pure a DHB a po vyřazení dvou setů Ekoi) a snesl bych další kalhoty. Teď jsem byl hodně nahlodanej vzít ještě jedny, ale mít troje stejný kalhoty mě příjde jako nesmysl. Tím spíš, že u kalase se slevama dost šetřili a letos na podzim pořád něco (byť chápu, že díky covidu mají asi zásoby), tak aby nebyla příští rok nová kolekce apod… :)

          0 0
      • mrazik01  

        Kde najdu tu slevu na Kalas?

        0 0
        • FeriP  

          Asi to šlo jen newsletterem: sleva 500Kč při nákupu nad 3.000Kč. kód: MERRYKALAS

          0 0
    • marusanek52  

      Tak výběr byl zužen na Kalas Pure Z/ Motion Z, nebo Castelli Volo. Do čeho jít?

      0 0
      • zarkow  

        Jde o to, jak ti sedne střih konkrétního výrobce, ideálně vyzkoušet. Mě osobně bohužel kraťasy od Kalaše nesedí, dresy jsou Ok. Vozím Castelli Vellocissimo IV, jen pozor na velikost, tabulkově jsem L ale mám XXl.

        0 0
    • RUSH  

      Mám Castelli Entrata i Velociclissimo, ty druhé jsou střihově lepší, vložka je stejná. Oboje sedí dobře, pro mě osobně jsou 2XL těsné a 3XL lehce volnější. Velociclissima jsou dobré, mě po dvou letech povolily švy na vložce (nevadí), ale navíc začala degradovat látka vzadu nad vložkou (fleky, které prosvítají).

      Kalaš kraťasy mi střhově nesedí, vložka horší než u základních Castelli.

      Assos jsou skvělé, pro mě ale trochu kratší na stehně (mám 192 cm).

      Vyhovují mi kraťasy Specialized a také Lawi oboje v XL. A to jak střihem, tak i vložky.

      0 0
      • zarkow  

        Můžu tě požádat o porovnání délky nohavic u Velociclissimo a Lawi? Mám raději delší a 2XL Castelli jsou pro mě ideál. Zatím je mám jednu sezónu a drží, jenže nájezd byl vyloženě bídný :-)

        0 0
    • krokus  

      Nemáte někdo zkušenost s kraťasy od Wilieru, např. s modelem Lanzarote? Pokud ano, jaké jsou a jak je to s velikostmi?

      0 0
    • tomvv  

      Pearl Izumi Expedition

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.