Silnice (2016) - Vyškovsko, Prostějovsko, Kroměřížsko

27 nepřečtených
  • Petr Minarik

    Ahoj,

    vlákno jsem založil na domlouvání vyjížděk v okolí těchto měst. Osobně se pohybuji přesně mezi nimi, bohužel mi zatím chybí parťák. V současné době jezdím kvůli škole jen víkendy, přes prázdniny budu jezdit častěji.

    Jinak jsem začátečník, kterého baví jezdit a překonávat svoje hranice. Budu moc rád, když se ke mně někdo připojí, případně vytvoříme nějakou skupinu a budeme jezdit pravidelně na delší vyjížďky.

    V případě domluvy jízdy pište přímo do vlákna nebo do zpráv.

    0 0
    • Azazelus  

      Ahoj, jsem z Prostějova, někdy bych klidně vyjel.Jinak jsem též začátečník. :)

      0 0
    • Petr Minarik  

      Středa 31. 8., 18:00 výjezd od OMV na Plumlovské v Prostějově směr Drahany, možná prodloužíme až ke Kojálu. Kdo chce, přidejte se, předpokládaný průměr kolem 29 km/h.

      0 0
      • Rorejs74  

        Jestli pojedete Drahany nahory od Žárovic, tak si ověř stav té silnice. Teď v sobotu tam řádili silničáři a dávali tam takovej ten lepivej asfaltovej bordel po celé šíri vozovky. No a taky tam byl uprostřed semafor a kyvadlovej provoz. Objet se to dá třeba Repešským žlebem kolem Lady … a rovnou se tam zastavit na něco dobrýho ;-). Tam sice ten povrch taky není nic moc, ale aktuálně asi lepší než ta silnice.

        0 0
        • Petr Minarik  

          Díky za postřeh, uvidíme, jet nahoru by neměl být problém. Horší by byl sjezd. :D

          0 0
          • Rorejs74  

            No to zaleží, jestli si věříte že by jste to na nahoru stihli vyjet na jeden interval toho semaforu, v tu sobotu to byl celkem dlouhej úsek a to stoupání tam přece jenom nějaký je ;-)

            Ale je dost možný, že s tím takhle blbli jen o víkendu.

            0 0
    • Petr Minarik  

      Zítra (11. 9. 2016) výjezd o půl 10 od obchodu Veus ve Vyškově. Jezdí se takto každou neděli. Kdo chce, pojďte se přidat. Očekávaná průměrná rychlost kolem 30 km/h.

      0 0
      • 99problems  

        Čau, přidal bych se, ale jsem z Brna. Tak se chci zeptat, jaký je směr švihu?

        0 0
        • Petr Minarik  

          To většinou řešíme až ráno. Vždy podle momentální nálady. Většinou se jezdí směry Protivanov, Kyjov, Křtiny (kopcovitější), nebo Kroměříž/Prostějov (roviny).

          0 0
    • Petr Minarik  

      16. 9. (pátek) výjezd z Nezamyslic ve 14:00 směr Drahany přes Otaslavice a pak se uvidí (možná zpět přes Vyškov, případně dále na Protivanov). Předpokládaná průměrná rychlost 29–30 km/h.

      0 0
    • Petr Minarik  

      Zítra (28. 9.) výjezd od prodejny Veus ve Vyškově v 9:30. Směr trasy se bude řešit ráno. Pojede silnější skupina, ale tempo by mělo být na pohodu.

      0 0
    • Petr Minarik  

      Zítra bajky v 9:30 sraz u prodejny VEUS Vyškov. :)

      0 0
    • Petr Minarik  

      Dlouho jsem sem nepsal, ale švihy z Vyškova v 9:30 od prodejny VEUS jsou již aktuální. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.