Shimano PD 520 + doporučíte obuv?

14 nepřečtených
  • Vejr

    Zdar, pedály jsem si vybral a potřeboval bych poradit s tretrami na tento základní typ pedálů, max. cena 2tk, díky.

    0 0
    • Vilém  

      To je dost individualni. Osobne mam rad shimano tretry. Zpracovani maji bezvadny, cena neni nijak premrstena.

      0 0
      • roud  

        jj ale doporučuju je vyzkoušet to jejich číslování je přinejmenším zvláštní…

        0 0
        • oddie  

          Jo, koupil jsem M42 po netu a musel jsem je měnit…

          0 0
        • Vilém  

          Tak. Od shimana musim brat vzdy o jedno cislo vetsi nez mam klasicke boty. Tj normalne nosim vsechny boty c.44, tretry od shimana musim brat c.45.

          0 0
          • roud  

            mám je taky o číslo větší kolega dokonce o dvě…

            0 0
    • LRRTM1  

      Mám Specialized Comp a kufry od BBB.

      Mám pocit, že tady někde kdysi někdo řešil, že měl kufry nějak moc na těsno, ale já nemám sebemenší problém a ani bahno nijak neomezuje funkčnost.

      0 0
      • Vejr  

        Zdar, tak díky za tip, dnes jsem tyhle tretry zakoupil, dal jsem 20 testovacích km, nenabil jsem si a vůbec jsem zcela unešen jak to fičí. I s pedálama jsem to pořídil za 3 tk, jak jsem chtěl, normálně v krámě. Dnes v nich asi půjdu spát a ráno hned vyrazím na výlet.

        0 0
    • Vejr  

      Uvidím zítra, díky za tipy:-)

      0 0
    • tonik666  

      Vyzkouset a koupit to co padne nejlepe. Na cenu se ohlizet jen radove, protoze to co to stalo zapomenes rychle, ale ze ti boty nepadnou si budes uvedomovat porad.

      0 0
    • Gronholm  

      Spešly Sport. Mám je už 4. rok, sedí mi jak ulitý (mám široký chodidlo) a není žádný důvod je měnit. Jsem s nimi maximálně spokojenej. Až dosoulouží :) tak vím, že další budou zase ty samý nebo Spešly Comp.

      0 0
      • Gronholm  

        Á koukám, že už máš vybráno a koupeno :) Chybu jsi neudělal.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.