sedlovka Ritchey WCS Carbon 34,9 mm

80 nepřečtených
  • fífa07

    ahojky nevíte někdo prosím kde se dá koupit sedlovka Ritchey WCS Carbon 34,9 mm / 400 mm … díkes

    0 0
    • wraith  

      Na co potřebuješ sedlovku 34,9? To musí bejt hrozný poleno, oni se dělaj rámy na takhle široký sedlovky?

      0 0
    • Hnoj  

      Jednu bych měl, sundanou z mýho sparca, co za ní nabídneš?

      0 0
    • MlokCZ  

      Syntace P6 carbon skoro za hubičku :-)

      Ta WCS carbon bude ale asi levnejší, netušim kolik stojí. Syntace je k mání ale aspoň i 420 a 480mm, pokud potřebuješ delší.

      0 0
      • fífa07  

        dík za tip, ale chci tam sedlovku wcs jakou používá scott :-)

        0 0
        • MlokCZ  

          Jasně, v pohodě, i když mi není jasné moc proč, pokud to není jen o vzhledu.

          Jsem trošku hledal cenu a není u té WCS lepší. 109euro mají ty menší průměry, 34,9 má příplatek 31euro.

          Ta Syntace má mnohem lepší zámek.

          0 0
          • fífa07  

            ty máš zkušenost s tímhle shopem? vypadá good…asi to tam objednám, v ČR se to pravděpodobně nesežene :(

            0 0
            • MlokCZ  

              S tímhle bohužel ne, z těch dvou odkazů jen s tím druhým shopem (bike-x-perts), tam už jsem párkrát něco bral.

              0 0
    • roud  

      Sedlovka WCS Carbon neni pohodlná ani v průměru 27,2 natož v 34,9 zvážil bych důvod proč ji kupuješ a pokud jde o pohodlí zvolil byhc jinou značku…

      0 0
      • MlokCZ  

        On toho zas tak moc zvažovat nemůže. Ve 34,9 se nevyrábí skoro nic.

        0 0
      • přišlapávač  

        přesně tak, WCS bych nekupoval…

        0 0
        • MlokCZ  

          A když jste se tak shodli, že byste ji nekupovali, co byste koupili jiného?

          0 0
          • roud  

            říkám nekupovat pokud od ní čeká větší pohodlí pokud ne ať ji klidně veme je to moc hezká a pevná sedlovka + lehká

            0 0
            • MlokCZ  

              Tady už nejde ani tak o pohodlí, ale že v tom rozměru v podstatě kromě těch dvou zde probraných nic rozumného nekoupí.

              0 0
            • fífa07  

              no právě…líbí se mi, je lehoučká a používá jí scott u top modelů jako je třeba Scale 10 ( já mám scale 20)

              0 0
              • přišlapávač  

                a to je jediný důvod, že jí používá Scott? hmmm tak to jo :-)

                0 0
              • roud  

                Sice nemám scotta ale WCSko sem si koupil a krom toho že je tužší než předchzí sedlovka od cannondalu(Alu) tak max spokojenost :O)

                0 0
                • roud  

                  A ještě trocha tý tuctovky…

                  0 0
                  • fífa07  

                    hezký to máš :)

                    0 0
                    • roud  

                      děkuji :O)

                      0 0
                    • StevensSFC  

                      kuk

                      0 0
                      • roud  

                        Tak tady se přifařim s dotazem co sedlo WCS ? spokojenost ?

                        0 0
                        • StevensSFC  

                          Jo je super ale na celoperu je to lepší :-) pujčil jsem si od přitelkyne celopero dal na to mou sedlovku a sedlo a bylo to super.Na pevném rámu to po delší projíždce ucejtím no je to prkýnko.Ale moc hezké :-)

                          0 0
                        • StevensSFC  

                          sice trošku malé to na mě bylo ale šlo to :-)

                          0 0
                  • tomaschek  

                    hele, kdes koupil to horní karbonové víčko na představec? Mám úplně stejnou kombinaci, ale víčko obyčejné…

                    0 0
                    • maxtor  

                      mají ho na www.vokolek-import.cz. Stejně tak carbonové podložky pod představec Ritchey Carbon. Cena je ale taková, jaká je… Ale co by člověk neudělal pro dokonalost svého biku, no ne??:-)

                      0 0
                      • roud  

                        Když sme u toho pořád tu pro tebe jednu tu podložku mám .O)

                        0 0
                        • maxtor  

                          Já vím, díky za nabídku, ale tak, jak to mám já, mi to vyhovuje – 10 mm Ritchey podložka s nápisem a z každé strany jedna 5 mm no name bez nápisu. Kdyby tam byly dvě, přišlo by mi, že už je tam přeritcheyováno:-)

                          0 0
                      • tomaschek  

                        dík, podložku mám, víčko objednám :-)

                        0 0
                • MlokCZ  

                  U tý WCS škoda toho zámku. Tohle je typ zámku, který je snad nejhorší ze všech a já ho vyloženě nesnáším (přesné štelování sklonu sedla je na tom utrpení).

                  0 0
                  • Bully  

                    Nevim, mne to slo docela v pohode. Navic to clovek vysteluje prakticky jenom jednou a pak se uz jenom vozi..

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      To záleží jak moc přesně to šteluješ. Já mám nejraději naopak ještě promakanější systém než má ta Syntace a to systém s dvěma šrouby jako na Syntace, ale s tím, že jeden je pouze štelovací (mám to takhle na druhém Cubu na RFR prolight sedlovce) a druhý dotahuje, takže i když sundáš sedlo a dáš nový nebo jen posuneš sedlo předozadně, tak naklonění sedla zůstává přesně stejné.

                      U systému co má Ritchey to povolíš a celé se to rozhodí a vůbec mi nešlo se pak trefit třeba jen o 1–2mm špičkou níže/výše a většinou jsem si to v terénu rozhodil ještě více než to bylo.

                      Já už bych si prostě tenhle systém nikdy nepořídil. Maximum co snesu je ten systém co má Syntace, tam se k tomu přidává aspoň to superuchycení lyžin, které umožňuje ohromný rozsah, je to vlastně hokejka + rovný zámek v jednom.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        jj tento system co popisujes mam na sve meride taky. prijde mi to hodne dobre vyresene. daleko lepsi nez jeden sroub.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          myslim ten prvni, kdy se jeden sroub jen rukou povoluje (utahuje) a druhym se to dotahne nafest…

                          0 0
                  • StevensSFC  

                    Já si ani nestežuji.Problém se seštelovánim nemam.

                    0 0
          • přišlapávač  

            no nekupovat, protože to je masovka přeci jak se tu traduje :-) 

            0 0
            • MlokCZ  

              Já se neptám, proč nekoupit tu WCS, ale co jiného?

              0 0
              • přišlapávač  

                no bud syntace nebo Ritcehy WCS to je jasný, syntace se mi líbí víc, ale za chvilku to tu bude zase uot, protoze to bude mít každý pepa…

                0 0
                • kubad  

                  nebude pokud budou držet ceny :-) a nebude plno OEM sraček

                  0 0
                  • přišlapávač  

                    a pokud si populace nenakoupí CUBE :-))) to byl vtip, ale musim říct, že na závodech je Syntace vidět už docela plno, ale není se čemu divit.

                    0 0
                • StevensSFC  

                  No myslím že masovka je vetšinou vše dobré.Už je to prostě provařené.Až se zistí jiná značka že je dobrá tak to bude taky masovka no to je muj nazor.

                  0 0
            • roud  

              mě se ta masovka líbí dokonce mi už nahradila skoro všechen pells na kole xD xD XD

              0 0
              • přišlapávač  

                je pěkná? fakt, hmmm no tak asi jo :-)

                0 0
                • StevensSFC  

                  WCS mam a jsem sní spokojenej.Mam ještě starej zámek na dva šrouby tedka dělaj už jen na jeden.Ale teda nevím jestly jí dělaj v 34.9.Ale když tu píše že jí má tak asi jo :-)

                  0 0
          • Beeda  

            USE SUMO Carbon 400mm         34,9    3 490 Kč

            SUMO Carbon 400mm

            34,9

            3
            490 Kč

            0 0
            • MlokCZ  

              Ta vypadá zajímavě a i se dá za rozumnou cenu (2500Kč). A ten zámek vypadá zvláštně, to by mě v reálu docela zajímalo.

              0 0
    • Mug  

      Já bych nechal tu originální Scott. V karbonovym rámu stačí Alu. A nemají to blbě vymyšlený. Asi bude trochu těžší než Ryčí, ale podle mě je to jen o image. Na pohodlí to nebude mít vliv. Nic proti opti tunningu, toť můj názor.

      0 0
      • fífa07  

        asi máš pravdu, nebudu to hrotit, jen když na ní někde narazím (což v ČR moc nehrozí :-)))

        0 0
        • kubad  

          nechápu proč nechceš tu co ti nabízel Hnoj má ji cca měsíc a záruku ti na ni dá bez problémů.

          0 0
          • Mug  

            Taky si myslím. Vlastně to je ideální situace. A navíc by jste se dohodli na nějaké zajímavé ceně.

            0 0
            • Hornet  

              Mame WCS aj s Hornetkou na GT a sme max spokojni :-) skusali sme aj Pells, ale isla dolu, je o dost horsia ako WCS, ak by ju niekto chcel, je k dispozicii, 27,2mm A k tomu zamku: ziaden problem s nastavenim:-)

              0 0
              • StevensSFC  

                Jejde jak mužes srovnávat WCS s Pellsem?To jsi ulít si myslim trošku :-)

                0 0
                • roud  

                  Zas u pellsu když ti nepraskne máš to pohodlí oproti WCS

                  0 0
                • maxtor  

                  Naprosto normálně – vozím Pells CR mono na silnici (je to extra měkká sedlovka) a Ritchey WCS Carbon na biku (ta je zase poměrně tvrdá). Obojí stejný průměr. Obojí má v těchto případech své opodstatnění – kdybych vozil Pellsku na biku, tak je jen otázkou času, kdy praskne. Kdybych zase vozil Ritchinu na silnici, tak to je o něco méně pohodlné.

                  0 0
    • svacinaspd  

      NAPIŠMI NA MEJL A SEŽENU TI JU ZA NEJ CENU!!! …SPD…:-)

      0 0
    • svacinaspd  

      riči 34,9×400mm fotky pošlu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.