• Lukajda87

    Ahoj

    Mám fungl RM Blizz 70–29. Je tam sedlovka ONE1 Alloy, MT171 31,6mm. Po 50km nejde zasunout více jak do poloviny rukou. Váhou těla zasunu, ale zpět nahoru je to na hever! Asi kluzná část v háji. Zatím jsem jel spíše XC, jak nějaký trail. S kolem se stále seznamuji.

    Kdo má jaké zkušenosti? Jaký je to výrobce? Nemohu najít žádný manuál, recenze, nic.

    Podělí se někdo o zkušenost? Jsem zvědav na průběh reklamace při garančce.

    0 0
    • milosspecinger  

      Ahoj mám také RM blizz 70 29, ohnul jsem sedlovku nad ramem, tedy nejde zasunout až dolů a zasekne se. Nemáš to také tak? Mám najeto též cca 50km.

      0 0
    • kab  

      Zdravim panove,

      mam trochu jiny problem, ale snad budete vedet..kupoval jsem pritelce BLIZZARD XCM 30–29 s touto sedlovkou. nasadil jsem ji do sedlovy trubky na doraz, cili nejnizsi poloha (fakt nejnizsi?) a kdyz ji frajerka vysune, nedosahne nohama na zem :))

      Da se pls nejak snizit delka te pohyblive casti cca o 5cm tou objimkou nebo musim kupovat jinou, kratsi sedlovku?

      diky a at to jezdi

      Petr

      0 0
      • HT Adam  

        Tak to jsi frajerce koupil příliš velké kolo

        0 0
      • Gwaihir  

        Špatná velikost kola. Vyřešíš to asi normální sedlovkou místo teleskopu, ale furt to znamená, že to kolo je velký.

        0 0
      • Gwaihir  

        Počkej… když ji frajerka vysune, tak má dosáhnout na pedály a ne na zem :D

        1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.