Sedlovka FSA K-Force Carbon, 25.4x350mm

18 nepřečtených
  • Pietros

    Ahoj marně sháním tento rozměr sedlovky pro kolo C. Synapse 5 2014…nemá někdo nějaký typ kde by se dala pořešit děkuji…

    0 0
    • kubad  

      25,4mm tos asi někde blbě opsal :(

      podívej se do specifikace pořádně

      0 0
    • kubad  

      pokud je to fakt 25,4 tak skus přímo přes dovozce cannondale, je to na dnešní dobu brutální atyp

      0 0
    • Gorgov  

      Nevim o tom, že by se vyráběla…

      0 0
      • Pietros  

        No zatím tam mám alu ale chci jí vyměnit…

        0 0
        • Gorgov  

          Jak to s tím souvisí?

          0 0
        • blaf  

          cannondale na to neco v carbonu mit bude, jinde asi budes hledat tezko, to je tak, kdyz vyrobce vymysli blbosti :(

          0 0
    • Tina  

      FSA vyrába tento rozmer (priemer 25,4mm) špeciálne iba pre Cannondale. Dá sa asi zohnať iba cez dílerov Cannondale.

      0 0
    • vt  

      Ozivuji mrtvolu – predpokladam, ze v dnesni nedostatkove dobe nebude jen tak sehnat nejakou karbon 25.4 sedlovku?

      FSA nejsou skladem, takze asi jen orig Cannondale za 3–4k … nebo jsou jeste nejake alternativy?

      0 0
      • baboon  

        No ještě existuje asi alternativa z číny, ale zatím jsem nenašel odvahu jí koupit. Taky jsem mockrát hledal, ale spíš doufám, že se podaří časem natrefit na Cannondale v akci (ale nepočítám, že to bude 2021 a možná ani 2022) :)

        0 0
      • nooski  

        Čínu vozím bez problémů, teď jsem teda pořídil konečně SAVE, ale zatím se té své zbavovat nechci. Jinak jako nouzovka může sloužit i olověná Force https://www.alza.cz/…d4624160.htm

        0 0
        • baboon  

          Myslím, že se dá sehnat i hliníková Cannondale za rozumný peníze, ale tu už mám a předpokládám, že VT taky :) Vidíš, a to by mě docela zajímalo – rozdíl mezi SAVE a čínou je popsatelný a rozpoznatelný? A srovnání čína vs origo hliník? Nehoním gramy, spíš že bych si to udělal krapet pohodlnější. Díky.

          0 0
          • nooski  

            Hliníková Cannondale jedině sundaná z kola. V prodeji je karbonová C2 s hliníkovým zámkem a „celokarbonová“ SAVE. Já s čínou problém neměl a oproti té Force je pohodlnější. Rozdíl mezi čínou a SAVE v pohodlí nepociťuji, ale na definitivní soud je ještě čas.

            0 0
            • vt  

              Tak s tou Cinou – vis jak to je, muze to vyjit a nemusi :-) Asi zas tak nutne experimentovat nemusim, to si radsi necham puvodni Al.

              Orig Cannondale SAVE jsem nejlip nasel tuhle: "www.cannonda­lespares.com – Cannondale-HG-SAVE-Carbon-Road-Seatpost–25.4mm ":https://www.cannondalespares.com/…tail/3-45616

              Baboon: na netu vsude SAVE chvali, takze by mela fungovat … cena je pochopitelne desna, ale to asi na kole vsechno.

              Jestli mi hrabne, tak ji objednam :-)

              0 0
              • nooski  

                Hele nevím jak to je teď z UK, abys nemusel doplácet za proclení a hlavně DPH.

                0 0
                • vt  

                  Pokud to bude cca 100l tak clo by tam byt nemelo, DPH jo.

                  0 0
                  • nooski  

                    Clo bude pár korun, ale výpalné pro celníky za vyřízení bude 200 Kč + 21 % DPH

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.