sedlovka Force DROPPER 30,9/405mm teleskopická

18 nepřečtených
  • remda

    Dobrý den,

    má někdo zkušenost s touhle teleskopickou sedlovkou ?

    Díky

    0 0
    • dEvilPS3  

      Taky by me to zajimo, uvazuji o ni.

      0 0
    • ememem1  

      ziadnu dlhodobejsiu skusenost s tym nikto mat nebude a to bude.zrejme na nej to podstatne lebo nova asi fungovat bude.

      inak ak toto cca za stivku alebo reverb s rovnakym zdvihom pod dve tak to by som radsej posetril.

      0 0
      • maajkee  

        Reverb dobrovolně snad nikho nekoupí ne? Chápu když ho někdo bohužel dostane s kolem :)

        Servisovat to je celkem vopruz, nemluvím o ceně sady těsnění.

        0 1
        • doubleingram  

          Tesneni je drahy na vse, Fox snad jeste vic. Na vidli jen za tesneni chtej snad 1500.

          0 0
        • ememem1  

          ja ho mam a pri svojich 100kg som s nim okrem raz odvzdusneniea este nic neriesil.mozno vec kusa.

          0 0
          • maajkee  

            To je právě to, že lidi moc neřešia a pak se diví když přestane chodit kolik stojí náprava :)

            Servis za mě lepší rozhodně KS, na Giant zase stojí patrona pár korun, tam se ani nevyplatí servisovat :)

            0 1
    • krabica  

      Určitě bych jí nechtěl, protože má vnější vedení bovdenu z horní části a ještě předem, horší variantu už snad ani nelze vymyslet…

      0 0
      • dEvilPS3  

        Ja mam ram kam vnitrni vedeni nenacpu. Pocitam, ze jebpruziniva, jde mi spis o to zda ma nejake mezipozice a jak moc je kultivovana. Zvazuju i prisetrit, ale ceho se bojim je vakl, ten je co ctu i na nekolikanasobne drazsich. A nedovedu si predstavit, ze se mi pod zadkem vakla sedlovka 1,5 cm na spicce prava do leva a pul centinetru dopredu dozadu.

        0 0
        • krabica  

          Některé sedlovky mají vedení venkem, ale od spodu od objímky, což je o dost lepší varianta…

          0 0
    • pocestny  

      čau Řemďo, já jsem do ní šel na podzim. Zpočátku bez problému, vakl minimální. No nicméně, dal jsem jen pár vyjížděk, a přes zimu nepřemrzla. Ale teď po akci v dešti mám problém ji stlačit dolů – musím na to lehnout předloktím celou vahou, aby se pohnula.

      Někdo poradí? Není to lankem a sedlová objímka by také neměla být přetažená (s citem aby se neotáčelo sedlo). Tunit jsem to nezkoušel.

      Reklamace? Upravit tlak nějak? Nějaké tipy?

      0 0
      • maajkee  

        Každá teleskopka ježděná v dešti a blátě bez ochrany zatuhne, protože se po gufero chca nechca natahá prach.

        Rozebrat sedlovku je poměrně jednoduchý úkon. Takže rozeber, vyčisti, promaž a jede se dál. Teleskopka není bezúdržbová věc.

        0 0
        • pocestny  

          Minulou teleskopku jsem taky vozil v dešti a dobrý. Ale okay – je to jiná značka, zkusím někde na netu vyhrabat manuál.

          Edit: vůbec ale vůbec se mi do toho nechce. Proto kupuju levné teleskopky, abych je mohl prostě vyhodit, až přestanou fungovat a nesrat se s tím.

          0 0
    • Manas  

      Oprasuju tema – nevi nekdo jak upravit tlak v sedlovce? Mam to pro mladyho, ale je moc lehkej :/

      Rozebirat se mi ji zatim nechce na blind .. kdyby nekdo vedel, bylo by to lepsi.

      0 0
      • Gwaihir  

        Nevím, jak u Force, ale asi stačí sundat sedlo a vzít pumpu na vidlice.

        0 0
        • McBlacky  

          To asi neni na co se pta. Na sedlovce je uvedeny minimalni tlak pri kterem to funguje. Davam vetsi nedava smysl a davat mensi je jedine k tomu, ze nebude vyjizdet az nahoru.

          0 0
          • Manas  

            To jde ale jen u jinych. Tady je uzavrena patrona, takze nezmenis nic. Ale uz se naucil jinak, takze neresim :-)

            0 0
    • Rada81  

      Na obou dětských kolech mi po stání přes zimu přestaly sedlovky fungovat. Nazamykají polohu. Ten ovládací čudlík v patroně volně chodí a dovnitř se neumím dostat. Někdo nějaký nápad? Děkuji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.