Santa Cruz Blur S-kit 2022 Intense Sniper Pro 2021

22 nepřečtených
  • Donuts

    Slibuju, že je to naposledy co s nákupem nového XC otravuji. Odpoledne objednávám a fakt jsem v situaci, že si asi hodím korunou. Šedá myš komplet na XT s Foxem Elite nebo opravdovej eye catcher na GX se SIDem? Oba plus minus za stejně €.

    Santa Cruz Blur S-kit Dark matter

    Intense Sniper Pro 2021

    Anketa: Tak?

    12x
    43%
    16x
    57%
    0 0
    • esmo  

      Santa, jednoznačně za mě.

      0 0
    • gemini  

      Těžký rozhodování – líbí se mi obě, ale raději bych dal přednost komplet XTčku a lepším nábám ( 350 × 370 ) – proto bych já osobně volil Snipera:-)

      0 0
    • Edwin  

      Blur na XT :)

      0 0
    • Lister  

      Jak se říká – chtěl bych mít tvoje problémy.

      Kup si to, které se ti víc líbí. Bude to tvoje kolo.

      0 0
      • JachymP  

        Přesně a hezčí je Sniper. Blur kdyby nebyl Santa tak nic moc.

        1 0
        • Lister  

          No vidíš. Řekl bych přesně naopak – Intense je fakt ošklivý.

          Z těchto bych si nevybral ani jedno, ale na to se nikdo neptal :-)

          0 0
        • tomxxx  

          Intense je hezkej do velikosti M.

          0 0
          • Dejv0  

            No tak pro lidi co jezděj Mko. :D Naopak třeba cenim, že mám sníženou rámovku, ploutev je mi u zadku a jsem rád, že to nejsou štafle. :)

            0 0
    • kopečák1  

      Intense! :-D

      0 0
    • snas89  

      Tak co? Uz je sniper na ceste?:)

      0 0
    • Donuts  

      Tak tohle byl očistec, posledních x hodin jsem seděl před rozpůleným monitorem s dvouma fotkama. I nákup posledního auta byl podstatně míň stresující. :)

      Santa.

      1 0
    • ZdeNECK1  

      Já bych šel do těch 120mm verzí :), tento sniper je celkem pěknej, není tak přehnaně barevnej, jak byval :), v NMNM jsem viděl Blura v pastelové zelené s oranžovou 34foxkou a taky moc pěkný kolo :))

      0 0
    • tomxxx  

      On se dá Santa vůbec koupit?

      0 0
      • Donuts  

        No, zatím se jak v Rakousku tak Německu tvářili, že dodání bude začátkem června. Nakonec jsem objednával na Jonito. Tak snad to klapne.

        0 0
    • tom-xc  

      Mě ten novej Blur moc nezaujal. Jak to nemá VPP/spodní vahadlo, který bylo pro Santy typický, tak bych se asi díval po jinym kole. Ale recenze novýho modelu jsem nestudoval, tak nevim jak se tam hodnotí nový provedení zadní stavby. A Santové ze zahraničí před Brexitem šly objednat za evropskou cenu z eu.stifmtb.com.

      0 0
    • Donuts  

      Jsem se nepochlubil jak to definitivně dopadlo. No a vlastně jsem dřív ani nemohl. Na Santu jsem, místo slibovaných pár dní, čekal téměř 9 měsíců. Ale minimálně od oka to stálo za to, ta barva je fantastická, mnohem zajímavější než na produktových fotkách.

      1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.