• blackwater

    Máte-li chuť

    tak mrkněte… http://vimeo.com/31904216

    S úctou RS

    0 0
    • deekay  

      Paradni…Diky :)

      Snad se tam v pristim roce konecne dostanu.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Moooc hezke. Uplne se mi vybavuje ta faracka pri jizde a hledani cesticky:)

      S uctou Lukas :)

      0 0
    • maajkee  

      Fakt moc hezký!

      Uplně už se tam zase teším!

      0 0
    • Evilcleaner  

      prostě pecka, jak jsem dneska říkal…

      0 0
    • Darius  

      imho dobre zachycena atmosfera… uz se tesim na jaro

      0 0
    • madcat  

      Moc hezký, o to víc mě sere, že jsem se tam letos ani nepodíval, jenom loni, a to tam toho nebylo zdaleka tolik k projetí.

      Jedinou výtku bych k videu měl, a sice že si chlapci mohli odpustit to patetický „americký“ plácání si rukama. To když vidím, tak mně teče voda ze zubů…

      0 0
    • mpdu  

      Pěkně nafilmovaný. Gratuluji.

      To plácnutí na konci je fakt mocný … :-))))

      0 0
    • ZuzicK  

      Parádní.. parádní záběry, střih, director i herci :-)

      0 0
    • Barberry.pha  

      Video vazne paradani, a mam to k vam s Cesky Vsi pres kopec, takze az tam zase pojedu na vylet, tak se rad zastavim, akorat po shlednuti videa to vidim tak pouze na trail kolem Cerneho potoka zatim :D nektere useky na te zelene me docela zaskocily :D

      0 0
      • Smazaný účet  

        Sutru se neboj. Kdyz to nebudes hrotit na Wales, tak si to taky uzijes;)

        0 0
        • Barberry.pha  

          Me tam spise zaskocila ta lavka co je nakonci v tom videu na tom trailu Dr. Weissnera :D kolem toho jednoho stromu to vypada docela uzke a se svymi 710 riditkami , no budu muset trochu napilovat techniku abych nesjel dolu :D

          Jinak zbytek vypada hezky a asi bych si trofl, pripadne neco prenesel, podle provozu na trati. V lese se zatim ucim jezdit ale bavi to :

          0 0
          • Smazaný účet  

            Toho se neboj, vlezes se jak nic:) Kluci vi jak stavet, takze nejaky centak na riditkach neni problem.) Ikdyz je tam pad mist, kde jsou sutry omlacene od riditek, ale to k tomu patri-musis se rozmyslet kudy si najedes:)

            0 0
          • goofy  

            Nahoru to je uplne vklidu. Bezproblemu se tam vlezu i s 785mm riditkama ;o)

            0 0
            • Barberry.pha  

              Diky moc, no tedka jenom mit zabrany s jizdy ve vyskach na takove lavce a bude to ok, ale to je spise ta fobie s vysek :D ale velice rad si to tam vyzkousim ;)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Toho se taky neboj, staci slapat a projedes to jako nic. Lavky jsou dost siroke a ta vyska ti nakonec ani moc neprijde:)

                0 0
                • maajkee  

                  Hele, viděl jsem na vlastní oči, že spousta lidí fakt na těch lávkách radši sleze :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Jasne, coby ne. Kdyz si neveri tak je to ta lepsi varianta nez s sebou placnout. Ja mel obcas problemy se rozjet kdyz jsme zastavil na lavce vedouci do kopce-unaveny a zarazeny kasparek. Proste jsme se bal ze pri rozjezdu zavravoram, padnu a hebnu…

                    0 0
                    • goofy  

                      Ja tam vzdycky jel jeste s takovou kockou, ze jsem vravoral porad :-D

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Hehe..podel se o kocku.

                        Jinak jsi vravoral protoze jsi nemohl za sedlo?:)

                        0 0
                      • AsiJura  

                        Ona ta oblast jeseníků je na tohle hodně náročná, tam se člověk teprve naučí kalit a druhý den pořádně jezdit, pak je důležité udržovat s ipo cestě tu veselou hladinku a nedopustit stav střízlivění:d

                        0 0
                  • Barberry.pha  

                    Tak to jsem rad ze bych nebyl jediny, snad tam nebude v tu chvili nejaky provoz abych nekoho nebrzdil …

                    0 0
                  • plevka  

                    mě ty lávky taky psychicky trýznily a na některých jsem kvůli tomu slezl z kola..

                    0 0
    • Řepík  

      Pěkně udělaný! Na jaře tam hned zase zajedu…

      0 0
    • Frostty  

      Boží, mám to tam moc rád. Už se těším na další rok..

      0 0
    • Specík  

      Konečně to někdo pořádně natočil, fakt parádně :) všechna čest…

      0 0
    • bestom  

      Parádní video a super kvalita ,pěkně sem si připomenul jak sme si to tam nedávno užili ,už se těším na jarní návštěvu

      0 0
    • goofy  

      Pekne videjko. Nezbyva nez se tesit zas na dalsi rok a pripadny nejaky novy trail :o)

      0 0
      • Kubiczech  

        Teď už se nejezdí? Napadlo?

        0 0
        • goofy  

          Podle me jeste jezdi (asi krome Walesu), ale me uz to tam letos nevyjde se mrknout. Prece jenom to mam 160 kilaku :o)

          0 0
          • AsiJura  

            Naštěstí to mám jen 155km, a tak jsem tam letos mohl jezdit cca 12 dní, a dalších 14 mimo stezky ale pořád v nádherných Jeseníkách;)

            0 0
            • goofy  

              Zak vis jak. Treba projet i jine lokace nez Rychleby, a nez se clovek premota pres tu Opavu… Ale jinak tam mam letos odjezdeno aspon 7 dni ;o)

              0 0
              • AsiJura  

                Jako jo, než se tam člověk doplantá tak to trvá, nadruhou stranu je krása pozorovat tu proměnu krajiny když člověk opouští Krnov. Já když už tam jedu, tak tam zůstávám 4–10dní, podle šichet, naštěstí mám v Jeseníku rodinu a na stezky od baráku je to přesně 10km přes kopec za lázněma. Na druhou stranu už jsem se rychleb letos přejedl, a začal jsme více jezdit nádherné jesenické hřebeny, je to nádhera vyjet z baráku a být za 15km ve výšce kolem 1300m.n.m., a právě když je s tebou výše zmiňovaná kocka, tak to pak teprv stojí za to:)

                0 0
                • goofy  

                  Jo to mi je jasne. Do Jeseniku jsem se letos na podzim taky chystal, nakonec to bohuzel nevyslo a do snehu uz to asi nestihnu, ale pristi rok to urcite napravim. :o)

                  EDIT: jo a tu rodinu tam zavidim ;o)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Kyby byl co k cemu tak hodi na zahradu hadici, do sklepa becku piva, udela stanove mestecko a pozve nas:)

                    0 0
                    • AsiJura  

                      Si děláš prdel, ale na zahradě hadice je a k tomu pergola vybavená ledničkou a pípou, a když jsme tam bral pár lidí co jezdíme, tak to bylo naplněné více jak kdejaký penzion, no to si prostě ,musíš umět vybrat lidi s kterýma jezdíš:)

                      0 0
            • Specík  

              klikaři já 500km :D

              0 0
        • zdenous  

          Ahoj, taky by me zajimalo jestli se jezdi. Jedem tam zitra poprve pojezdit, tak snad se tam nezabijem.

          0 0
          • daymaker  

            nevím, jestli nejsou už teď stezky zavřené kvůli zvěři… ???

            edit : tak podle oficko stránek asi ještě ne, tak si to užijte…! .-)

            0 0
            • zdenous  

              uff, tak zadneho zakazu jsme si nevsimli. Stezky byly super, dobre jsme si to uzili jak ja na 160/160 fullu tak kamos na HTcku s Vckama:-)

              0 0
    • Lister  

      Video hezké – teda až na ti xychty u značek trailů.

      Jak jste na tom s novou částí Biskupského? Ty sjezdy po šutrech tam jsou parádní.

      0 0
    • McBlacky  

      parádní video. na co to bylo točený?

      0 0
    • deutschland  

      Velmi povedené!

      0 0
    • rexa  

      Super! Slavík umí ;)

      Bude to prosímtě i na stažení na webu RS?

      0 0
    • Necris  

      Boží video ! Boží !

      0 0
    • Bafoon  

      dobré dobré, ta utopená kamera na začátku je best :o)

      0 0
    • RomanH  

      Paradni.

      0 0
    • mandel  

      Parádní, už se tam těšim.

      0 0
    • Danikklotz  

      Super, hezky to vystihuje atmosferu…Nebel :)

      Jen pojedte a jezdete…

      D.

      0 0
    • mr.antik  

      Jak jsem psal na FB, je to přesně takový jaký ty stezky jsou. Chybí mi ta voda, mokro, mám pocit že stezky jsou fotogeničtější. Jezdci jedou tak nějak normálně, přirozeně, žadný supermani, co na záběrech šlapou jak pitomci.

      0 0
    • hanness  

      +++1

      0 0
    • Norri  

      Moc pěkné video a stezky! Akorát já ještě budu muset potrénovat techniku než tam vyrazím…

      0 0
    • daymaker  

      parádní barvy, kamera, všechno… byl jsem tam X-krát a příští rok zase… .-)

      0 0
    • plevka  

      parádní videjko ;) jinak moc díky za pokec a vínečko dnes na stánku, panovala u Vás příjemná atmosféra, až jsem si musel koupit triko :)

      0 0
    • MarekF  

      Krása! Hned bych se vrátil

      0 0
      • blackwater  

        Díkec všem.

        O víkendu budeme brázdit kopce a vybírat nejlepší variantu pro nový „The Trail 2012“.

        Chtěli bychom, aby byl takový jak si ho všichni představujeme. Tak snad se nám to aspoň trošku podaří. Držte palec, aby jsme to s Rowanem nezvorali.

        0 0
        • McBlacky  

          držím palce, ideálně z nejvyššího bodu kopce lehounce vlnit několik km až do Černé Vody :)

          0 0
          • mr.antik  

            přesně tak, klidně i nějakej metrovej dropík z kamenu tam nechte (objízdná varianta)

            0 0
          • Frostty  

            Jak píšeš, tak by to bylo ideální.

            0 0
        • Smazaný účet  

          Jenom tak pro zajimavost, jakou prumernou dobu(v cloveko­hodinach) zabere stavba 1Km stezsky? Ciste pro predstau:)

          0 0
          • blackwater  

            Tohle se naprosto nedá říct. Zvlášť u nás, protože stavíme stezky tam kde by je nikdo nestavěl. V nejhorším možném terénu. Někde v hlíně bysme to postavili v 5 lidech za měsíc. U nás stavíme třeba 500m v 8 lidech i 2 měsíce. Je to masakr, ale zase, když se takový úsek postaví tak si ho každý zapamatuje.

            Když je místo kam zajede bagr a véeska tak se dá v dobrém terénu postavit kilák klidně za týden – ale to není náš případ…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Diky. Ja porste nemam zadny mustr jak odhadnout casovou narocnost a uvahama jsem dosel jenom ke „kurvadlouho“, coz mne moc neuspokojilo:)

              Jinak se tesim co bude noveho. Letos sme se nejak zamotali a netrefili ani jednou klopky:(

              0 0
              • goofy  

                To je skoda. Klopky jsou fakt fajn ;o) Jinak trefeni je jednoduche, valis z Walesu smer Biskupsky, ale neodbocis na Biskupsky, a hned za nim je takovy prijezdovy trail, ten projedes, pak dloooho po sotoline, a pak uz je hromadka bileho sterku a jsi tam ;o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Ja sem se prave z Walesu jakokdyby vracel abych se napojil u konce Wiesnera na ten co pokracuje kdyz nejedes na Wales. takze uz vim prov nevim. Ani s mapou jsem se nezvorijentoval:) Tak na jare:)

                  0 0
            • maajkee  

              Kdyby to nebylo tak daleko, hned bych taky rád pomáhal. A tady u nás v okolí nějaký traily těžko vybudujem :)

              Dost Vám tu lokalitu závidím, ale zas pro běžnej život to tam nebude určitě jednoduchý.

              0 0
              • Smazaný účet  

                No, ruku na srdce, po zavreni vsech lomu v okoli tam krom prirody nic neni, takze prac. prilezitosti v regionu bude jako safranu. Vsak taky blackwater nekde psal, ze zamestnava chlapy z pracaku a i tam muze pomoct ostatnim.

                0 0
                • Janouch  

                  pro život možna težký, ale pro rekreaci mestského člověka naprosto dokonalé…ta příroda je tam naprosto unikátní hlavne proto že je tam klid … snad dlouho vydrží …

                  0 0
            • goofy  

              Tam kde stavite je to sakra drina, ale ten vysedek pak vzdycky stoji za to! i s tou prirodou kolem ;o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                ..i s tou prirodou kolem a kolem:)

                0 0
                • blackwater  

                  Jo, ta příroda mě nepřestává bavit. Vlastně jsem vděčný i za tu půlhodinku po sedmé ráno, kdy kontroluju co naši stavitelé v předešlém dni udělali, než pak zalezu do kanceláře k počítači. Dneska jsem myslel, že po veletrhu je budu muset zdrbat, že málo dělali, když jsem tu nebyl. Ovšem ty hromady kamenů, co ztahali z celého okolí na zaskládání děr mezi megabalvany mě zase dostali. Člověk tam chodí a kroutí hlavou… chm chm chm to snad ani není možný tady stavět trail. A nejradši bych si to už celé projel… Ten les kolem… všechno… je to úchvatný. Fakt to miluju. Ale takový patos bych tu asi ani neměl psát.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak u tebe je ten radost ze stezek umocneny tim, ze jsi vlastne jejich fotr a ze delas s lidma, kteri umi maknout..to je pak asi prace prijemnejsi…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jinak priroda je super. Jsem v kempusu, ktery je vedeny jako botanicka zahrada, stovky stromu, kempus se tahne pres tri vesnice v udoli…vecerni prochazka do kramu, oklikou lesem na pokoj…pohoda. POristi rok sem s sebou musim vzit konecne bajka.)

                      0 0
                  • Barberry.pha  

                    Uz se tesim az vas pristi rok navstivim, jezdime na vikend do Ceske Vsi, tak to je pres kopec ;) akorat poprve asi se dopravim autem a projedu si to a treba mi tam nekdo poradi i slusnou cestu pres kopec na kole, jel jsem jednou na sedlo Klein a po modre smer Bile kameny a pred nima odbocil dolu na Ranc Orel, a co jsem jsem koukal do mapy tak by se tam se Sedla Klein dalo nejak na ty vase stezky napojit ;) tak mi tam pak treba nekdo poradi at nemusim autem ;)

                    Mate muj obdiv za to co tam odvadite ;)

                    0 0
                  • Peslezedirou  

                    Si myslím, že jo.

                    0 0
    • Kynio  

      Moc pěkný, letos jsem tam byl poprvý a příští rok pojedu alespoň 2× znovu. Tyhle stezky mě dostaly! Byla to prostě nádhera a moc rád vzpomínám :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.