• shark5522

    Ahoj všem nadšencům cyklistiky :)

    zajímá mě jak se vám líbilo na Krpálu a hlavně mě zajíma jestli je nekdo takový kdo jel ten neskutečný kopec hned na začatku kdy jsem si příkala proč se tenhle závod jmenuje „cyklistický“ :D …ta pěší tura s kolem mě fakt nebavila :( ale jinak celkový pocit dobrý…

    0 0
    • jIrI___  

      Já ho jel :-). Trať se mi líbila hodně, víc než v předchozích letech, hlavně ty výživné kopce :-). Jestli tím neskutečným kopcem myslíš ten co vedl lesem z Vidče a pak se jelo na Spinu, tak ten jsem taky kousek tlačil. Ale jak jsem si byl trať projíždět, tak jsem ho s jednou přestávkou vyjel :-P

      0 0
      • shark5522  

        No já mam taky celkový dojem dobrý …jak rikám jen ten začatek …kopečky byli dobré i když pro mě nové …ale zase jsem byla ráda že jsem to vyjela (teda ne vsechny az ty po tom nejdelsim na zacatku) …pro mě nová zkušenost a hezky pocit …

        0 0
      • Nanny  

        Jel si kratkou nebo delsi? Napis mi,prosim,mista kudy vedla trat. ( staci mesta nebo tak neco :-) ).Dík

        0 0
        • jIrI___  

          Jel jsem krátkou, místo slibovaných 30km jsem ale naměřil 39km :-)). Jinak trať se popisuje celkem složitě. Ve zkratce: Rožnov, Vidče, Valašská Bystřice-Spina, Val. Bystřice-U Petruželů, Bůřov, Ptáčnice, Santov, Malá Bystřice, Javoří, Spina, Hlaváčky, Vigantice, Dolní Bečva, Rožnov. Pokud to budeš chtít mějak upřesnit, klidně napiš mi na mail, pošlu ti ICQ a tam ti to upřesním a řeknu co budeš chtít ;-)

          0 0
          • shark5522  

            No s tou delkou taky souhlasim…prvne psali 30 km ..par dni pred zavodem upravili na 35 a nakonec jsem taky naměřila cca 40 km :)

            0 0
            • jIrI___  

              :-D, já si naplánoval rozložení sil na 30 km a poslední zhruba 4 km jsem jel tak, že jsem vůbec nevnímal okolí a jen se snažil šlapat. Pak mě ještě čekala 7 km cesta domů, ale v cíli mě trochu spravil guláš a dvě pivka :-)

              0 0
              • shark5522  

                Ani mi nemluv..jsem se tam rozvašnila na jedne rovince jako že si posrandujeme do cile po rovince a pohim se s jednim cyklistou jakoze ted se muzu vyčerpat .....a najednou kupodivu to zahnulo do  prava a opet kopečky … aj  a byla namydlena :D …nozicky tuhe .....

                0 0
        • Vhalasta  

          Jen trochu chtít, žejo: http://roznovskabrazda.wgz.cz/mapa

          0 0
          • jIrI___  

            Těsně vedle ;-). Kdyžtak http://roznovskabrazda.wgz.cz/mapa-2, ale ta mapa stojí totálně za prd, nic na ní nejde vidět.

            0 0
            • Nanny  

              Ta kratká se mi zdá az lehka ne?Na to,ze je to zavod a jeste se to jmenuje Krpál ( prej tam byl jeden po startu…) ,tak jsem si myslela,ze to bude neco vic. Ja okolo znám mimochodem a k tomu znám tam lepsi cesty v okoli :-P Ta delsi se mi zda uz lepsi :-)

              0 0
              • jIrI___  

                Nefandíš si moc? :-) Trať to byla oproti předchozím ročníkům hodně těžká, to ti potvrdí kadý, kdo to jel. Delší zas tak moc lepší není, jsou tam jen víceméně přidané silniční úseky ;-)

                0 0
                • Nanny  

                  Tak ja si tu trat pristi rok projedu,jo? :-D A jak si dopadnul ty? :-P

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Si ji klidně projeď i letos, dokud jde ještě vidět značení, jinak nemáš šanci některé úseky najít ;-). Jinak jak jsem skončil já…jako vždy, uprostřed výsledkové listiny :-D

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.