• Skv

  Ahoj. Na kole mám vidlici RS Revelation Charger RC. Potřeboval bych od Vás zkušenějších poučit, jaké chování mám očekávat od nastavení tlumení pomalé komprese na pravé noze. Vím, že se vidlice nedá zcela zamknout, nicméně mezi polohou Open a druhou krajní nepozoruji ve funkci tlumení vidle žádný rozdíl. Jde mi o to, zdali mám reklamovat nebo je změna tlumení pod moji rozlišovací schopnost. Předem děkuji za každou relevantní odpověď.

  • duri80  

   Mám z chargeru RC úplně stejný pocit. Nastavení komprese bez jakékoliv změny. Vidlice lyrik select 2020.

   • Skv  

    Na zahraničních fórech jsem našel stejný dotaz, zdali je to OK? Současně se objevili zmínky o poruchovosti RC tlumiče. Tak nevím, asi se s tím časem otočím za prodejcem, ale ten nebude vědět o nic víc…

    • novas752  

     Muj RC Charger drží už skoro 7000km bez repase (pouze 2× výměna oleje).

     Verze 2017 v Piku teda citelný rozdíl v nastavení komprese má, ale Locku se to zdaleka nepodobá, ono to taky zamykat až tak moc nemá, zamykání má RCT3 verze.

  • Atilla  

   Nevím jak v revelationu, ale lyrik mám charger RC a nastavení LSC funguje, ale není to lock. Při jízdě bys to měl poznat v horší citlivosti.

   • Skv  

    Vím, že nemá zamykat, ale rozdíl mezi oběma krajními nastaveními tlumiče je při jízdě na úrovni subjektivního pocitu. Při statické zkoušce je rozdíl 0.

    Každopádně děkuji všem za odpovědi.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse