• ferry

  Zdravím,

  Momentálně mám na kole tento tlumič rock shox monarch rt debonair. Najeto cca 200 km, při nastavení odskoku na max. (rychlý) je tlumič dle mého strašně pomalý. Oproti foxům, které jsem jezdil se mi zdá, že je strašně líný. Je to normální průběh nebo ne. Prodejce tvrdí, že vše v pořádku. Díky za odpověď.

  • Concorde  

   Tlumič má nějaké interní nastavení (většinou značené nálepkou červeného písmenan a tlumiči). Pokud je i na nejrychlejší nastavení odskok pořád pomalý, pak je třeba toto interní nastavení změnit. Osobně jsem se však s takovou kombinací, že by byl „vyšrubovaný“ odskok moc pomalý, ještě nesetkal.

  • ferry  

   Díky, písmeno na tlumiči je M, předpokládám že to značí nějaké střední nastavení. Nějaké typy, kde to dělají jestli to jde? Např. Bikelive? Díky

  • Tehu  

   To asi bude někde něco špatně, já jezdím cca na půl až třičtvrtě.

  • Honza03  

   Ahoj, mám monarch RT3 debonair a při letních dnech mě chodí odskok moc rychle i při nejpomalejším nastavení, při pokojové teplotě je to na max ok, ale když se to zahřeje tak je to už moc rychlé. Nastavení mám L. Tlumič je 2 roky starý olej sem neměnil – koukal sem že by tam měl být 7wt dá se dát hustší, nebo to ovlivní i více věcí ? Dá se to nějak upravit?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse