Re: Bazos.cz - odpoved na inzerat 28363652 - Skoda Rapid Ambition 1,6 TDI

29 nepřečtených
  • Co je to kua za ksindl? :-D

    Dávám sem upozornění, na bazoši pěkný auta za pěkný price, jen značky zamazaný a na žádost o vin odpověď velmi záhadná.

    Dobrý den,

    Vozidlo je stále na prodej za tuto cenu. Je v dobrém stavu, nemá žádné technické poškození, žádné škrábance nebo promáčknutí, žádné skryté vady. Dodává se se všemi originálními klíči, manuály, deník údržby, zimní pneumatiky a všechny dokumenty. Vůz byl mého bratra, který žil v České republice, můj bratr zemřel při strašné nehodě motocyklu. Jsem velmi smutný, že bolest je velmi velký pro mě, to byl můj jediný bratr a já ho milovala moc.Bydlím ve Skotsku, Glasgow a auto je se mnou. Jeho manželka mi dal auto prodat, protože ona se stěhovala u mě doma a ona se nemůže použít tady ve Skotsku, protože zde auta mají volant na pravé straně. Ona nechce zbohatnout na smrti mého bratra tak, že je důvod, proč jsem dal za nízkou cenu. Vůz je česká značka, stejně papíry a desky, má všechny zaplacené daně, a nyní všechny papíry a dokumenty jsou na mé jméno, pokud si chcete koupit to není žádný problém, protože pošlu auto ve vašem zemi a já budu platit za přepravu daní. Pro více informací počkám mě kontaktovat brzy.

    Děkuji vám!

    Martin

    PS: Jsem velmi líto mé špatné češtině, pokud umíte anglicky to bude lepší pro mě.

    Martin L.

    sedentu@gmail.com

    0 0
    • logoman  

      Ty jsi blesk :-D

      0 0
    • Jetson  

      Takhle se tam už nabízelo tolik aut a motorek. Nahlašoval jsem kdysi stejný inzerát na BMW R 1200 GS. Nejvíc mne zaráží, že to nikdo neřeší.

      0 0
    • Mark-H14  

      Takové inzeráty psané pomocí translátoru jsou na netu snad na vše. Třeba i na kočky (čtyřnohé). Pak ti řeknou, že koťata, která se běžně prodávají za 20.000,– Kč a oni je nabízejí za 3.500,– Kč jsou momentálně v Africe a že chtějí zálohu nebo platbu předem. … Jak to dpadně ti je asi jasné ne?

      Mě by zase zajímala statistika kolik lidí se nechá napálit :)

      0 0
      • buba CZ  

        Dost,to by jsi se divil.Dokonce znám osobně.

        Teď dokonce kolega z práce málem prodal své kolo do anglie,kdybych ho neupozornil tak přišel o 7 tis.

        0 0
        • kubad  

          tak tak nedávno mě jeden poměrně zkušený místní uživatel volal a ptal se co na to říkám :(

          celkem tomu věřil

          0 0
          • McBlacky  

            já mu říkal, že to je pravděpodobně levá, ale pokud maník souhlasí s paypal tak až to udělá přes ebay ofiko – toho bych se nebál. Pro jiný postup jsem mu doporučil ať ti zavolá :) protože jsi starej mazanej obchodník a třeba víš i o jiných metodách jak to udělat bezpečně.

            BTW: ne každý prodej a nákup bazarových kolo s cizinou je podvod, ale jasně uznám, že podvodů je hafo.

            0 0
            • kubad  

              To máš pravdu, ale moc nevěřím že by nějaký anglan prolezal české bazary.

              jinak k tomu případů, dostal by falešné mejly z pay palu že dostal platbu, a měl by zaplatit jakože poštovné pár tisíc, v tom je ten fígl.

              Samo by na pay palu žádnou platbu neměl

              0 0
              • treatt  

                No víš jak, mi právě překvapilo, že navrhl paypal, tam jsem si říkal, že to těžko může nějak ojebat Paypal. Nevěděl jsem, že to pak tahaj na nějakých poštovných, já bych mu samo nikdy žádný peníze nikam neposlal a okamžitě jsem psal, že nic neudělám, dokud nebudou peníze na účtě. Jen jsem nevěděl, že tohle je novej hit :) Napadlo mě, že to byl nějakej expat, co tu byl, tak tu má vazby, ale rychle se ukázalo, jaká je realita :)

                0 0
              • buba CZ  

                Přesně tak,takto postupoval i ten vykuk co chtěl koupit kolegovo kolo nabízené na cyklobazaru.Cena byla 40 tis. a kolegovi přišel podvodný email z Paypalu,že poslal 47 tis, aby těch 7 tis. poslal dopravci kterej si pro kolo přijede, na účet.Kdybych ho včas nezarazil tak by mu to fakt poslal:(

                0 0
    • kesu  

      nevím jestli je bazoš zadara nebo ne, ale měl by to někdo mazat..

      0 0
    • petrun  

      Kašli na to, máš jen jedny nervy. Když na to někdo naletí, je to debil a za blbost se platí :-)

      0 0
      • BikerM  

        Proč debil? Jen třeba není parchant a neví jak tyhle věci chodí..

        Přijde mi to spíš smutné, protože, když si vezmu, že někdo na to auto vydělává x měsíců, je o chlebu… Pak vidí výhodnou nabídku, neuvědomí si, že je to jen trik jak se nechat obrat o peníze a skočí na to.

        Já osobně si pro auto zajedu sám do Německa, nemám to daleko. Mám kamaráda, který autům rozumí, podívá se na něj a jedu domů buď s ,,novým" autem za super peníze a nebo taky ne, ale přes inzerát bych si takhle auto nekoupil. A v českém autobazaru už vůbec ne…

        0 0
        • KubaBajk  

          V České republice to nemá v tomto případě do Německa nikdo daleko…je to většinou takový ranec peněz, že se tu vzdálenost vyplatí ujet i člověku z njvýchodnějšího cípu země.

          0 0
        • Japhy  

          Tu implikaci z druhý věty myslíš vážně? Vím jak tyhle věci chodí a býti parchantem se necítím. Jen nejsem nenažranej a jsem si jistý že nikdo neprodává ojetiny třeba za polovičku tržní hodnoty jako charitu.

          Naletět na takový lámaný inzerát může jen debil a nenažranec v jedné osobě.

          0 0
      • Nikovlas  

        S tím nesouhlasím.

        Někdo prostě některým věcem nerozumí tolik, jako jiní – to, že ho pak někdo okrade, není selhání jeho vlastní, ale selhání společnosti, že proti takovejm šmejdům dostatečně nebojuje. Společnost by vždy měla chránit slabší a zranitelnější jedince – třeba důchodce před prodejníma akcema.

        0 0
        • jIrI___  

          „Společnost by vždy měla chránit slabší a zranitelnější jedince“

          To nějak popírá základní principy přírody :)

          0 0
          • BikerM  

            Jsme lidé, nežijeme v pralese.. :-)

            0 0
          • Nikovlas  

            Ano – máš pravdu.

            0 0
          • bleach  

            taky socani jsou proti prirode

            0 0
          • rock  

            Pokud je smečce užitečnej (pokud platí daně a podílí se na domácím produktu), tak ne.

            0 0
          • Tomínos  

            To vysvětli bojovníkům za lidská (romská) práva, třeba. Ale je to dobrý nápad. Rasisti vlastně nejsou rasisti, ale environmentalisti nebo ekologové :-)

            0 0
            • jIrI___  

              To by vysvětlovalo i to, že když v Ostravě u VŠB postavili nový pavilón na environmentální výzkum, tak jsem najednou začal potkávat míň cigošů :D

              0 0
            • Edwin  

              Já se moc (ne)těším, až těmhle „envirnmentalistům“ zavřou doly a budou na tom stejně. Spáchaj pak vrámci zachování přírodních principů hromadnou sebevraždu? Klidně jim to odpočítám.

              0 0
            • mirabike  

              to mě připomíná jeden :D

              „pokud daň z alkoholu má omezit pití, daň z cigaret a tabáku kouření, tak daň ze mzdy správně pochopili jen cikáni“..

              0 0
        • Člověk a jeho svět  

          Ach jo :(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.