Rám Trek 8500 nebo Superior XP 930

15 nepřečtených
  • Mender

    Chystám se pořídit nový rám, cca. do 10 tis. Kč, a váhám mezi Trek 8500 a  Superior XP 930. Máte někdo nějaké osobní zkušenosti nebo doporučení?

    Anketa: Rám do 10 tis. Kč

    22x
    79%
    0x
    0%
    0 0
    • curbec  

      bral bych Trek, tak jsem nad ním váhal.. ale určo už bude přes deset. Když jsem se o něj začátkem roku zajímal, tak distributor zrovna zdražil asi o deset procent..

      0 0
    • bagr84  

      mam trek 8500 a jsem nad Miru spokojen :)

       

      O tom supu sem taky uvazoval…

      0 0
    • Ruprt2  

      Loňského Treka. Bude za slušnou cenu. Letošní je bílý

      0 0
      • Mender  

        Ten letošní se mi líbí více, ale bral bych i loňský model – problém však je v tom, že v 19" už nikde není, nebo aspoň jsem na něj nikde nenarazil. Má li někdo tip, tak budu vděčný.

        0 0
        • bagr84  

          zkusil bych kontaktovat Bretton, oficialniho dovozce pro CR, snad poradi…

          0 0
          • Zdeněk-k1  

            omylem jsem klikl na Superior XP 930 místo na traka

            0 0
    • A-n-i-m-a-l1  

      já jsem trek 8500 model 2009 objednával už někdy v říjnu a přišel v prosinci, prodejce mi ho sehnal za 8500,– Kč, ale co jsem se bavil tak jich moc do ČR nedošlo tak nevím jestli ho ještě seženeš. Jinak je to raketa

      0 0
      • vysmátej bajker  

        pošli prosím kontakt na tak hodného prodejce.

        0 0
        • A-n-i-m-a-l1  

          zeptám se svého prodejce zda můžu sdělit kontakt, ale silně pochybuju že ti ho sežene za stejné peníze jako mne, já jsem kupoval dva rámy a známe se už hooodně dlouho, a stálo me to hodně smlouvání a přemlouvání

          0 0
      • jose  

        tak tak, jsem taky stímto rámem spokojen jen minulý rok a  objednával v lednu a přišel až v na konci března:-( Se samotnýma rámama je dle brettonu problem

        0 0
      • Mender  

        Dnes vím min. o dvou obchodech kde ten rám mají na krámě, ale za 9.990,– Kč. Mohl by jsi zveřejnit kontakt kde jsi ho sehnal za těch 8.500,–

        0 0
    • rš2  

      SUP :-D

      Ten rozsah peněz je zajímavý, každopádně SUP XP930 (což je ročník 08) je za bůra, jezdím ho a naprostá spokojenost, záleží co od toho chceš…

      0 0
    • prvniodkonce  

      Sup je o něco lehčí a má delší geometrii

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce