• kony

    Ahoj. Prosím o radu všechny bikery. Rozhoduji se mezi dvěma koly  Red Bulls a Radon. Neberte v úvahu rozdílnou geometrii rámů,prosím. Jedná se mi o osazení jednotlivých kol komponenty a kvalitu rámů. Předem děkuji.

    0 0
    • my.space.radon  

      Určitě Radon.

      0 0
    • Bully  

      No co si objednas, to dostanes, takze mluvit o kvalite nejde. Jestli ti jde o pomer osazeni/cena, vychazi levneji Radon. Pokud ti jde o vysledky testu ze zkuseben a z ruznych casopisu, vychazi lip Red Bull. Pokud ti jde o spokojenost zakazniku s jejich E-shopy (zpusobem objednani, jednani se zakazniky, vracenim zbozi, reklamacemi, atd.atd.atd.), Red Bull-Rose Versand je v Nemecku cislo 1, i kdyz Bike-Discount, kde vedou mj.Radon vysel taky dobre.

      0 0
      • kony  

        Bully,děkuji za odpověd. Zeptám se jinak. Které kolo se zamlouvá více tobě? Myslím všeobecně.

        0 0
        • MlokCZ  

          Rozhodni se především podle geometrie a podle osazení, které tobě více sedí, tím myslím především Sram x Shimano.

          Třeba já osobně bych vzal raději Red Bulla, ale to nic neříká o tom, že je to obecně lepší volba. Chybu neuděláš ani jedním.

          A co takhle to ještě zkomplikovat a nevzít ani jedno a raději vzít Cubíka. Opět ale neplatí, že by byl lepší než ty dvě, je to pořád všechno cca srovnatelné. A v téhle relaci by se toho dalo zařadit do výběru ještě více.

          0 0
          • kony  

            Samozřejmě i Cubík byl ve výběru. Jenže podle mě se z Cubíka stává masová zaležitost. Stejně jako z Canyonu.

            Nejsem až tak pevně přesvědčen jestli zvolit Sram,nebo Shimano. Snad jen po letech užívání Shimana bych možná rád vyzkoušel tolik všude a všemi vychvalované komponenty Sram.

             
            0 0
            • TheIF  

              he he prej Canyon masovka… tipnul bych že jich v ČR bude max kolem stovky což ve srovnaní s ostatními značkami je uplně nic… ale Radon nebo Red Bull sem ještě nepotkal.

              0 0
              • kony  

                No,já potkal už šest Canyonu. Jednoho Radona.Ovšem souhlasím s tebou Red Bulla ani jednoho.

                0 0
                • Bully  

                  My jsme dneska trenovali na silnici a tech (silnicnich) Canyonu jsme minuli urcite pres 10 :o)

                  0 0
        • Bully  

          Vseobecne nevim, osobne bych sel do Radonu, protoze tam najdu pro sebe vhodnou velikost, na rozdil od RedBullu. Ale ani s jednim kolem urcite chybu neudelas, pokud si vyberes pro sebe spravny typ a vhodnou velikost a geometrii.

          0 0
          • johan.j  

            Trošku off, ale dá sa zrovnať s týmito bikmi toto ?

            http://www.haibike.de/index.shtml?…

            Za akýkoľvek postreh ďík= geometria, značka, hocičo!

            0 0
            • Bully  

              Jestli to chces srovnavat s puvodnimi 2 biky na zacatku vlakna, tak tenhle stoji (podle napsane doporucene ceny) o 200 az 300 € vic a ma prakticky o 2 tridy horsi komponenty. Udelat si z toho zaver je jednoduchy…

              0 0
              • Marccoo  

                Já osobně bych volil radon,pěkný vzhled a dobrý komponenty.

                0 0
                • johan.j  

                  Tá cena by bola asi 1150 Eur. Dá sa zohnať v ponuke predajcu relat. blízko bydliska. Bolo by pre kamaráta, ktorý si chce kúpiť nové a zaujala ma hlavne „cena“.

                  Pre mňa skôr toto http://www.kubicasport.eu/…TWO---akcia/

                                            http://www.haibike.de/index.shtml?… čo ich systém „PAC“ a má vobec cenu kupovať fulla na rýchle XC?

                                                       
                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.