RAAB Rohálovská 50ka - 30.4.2011

58 nepřečtených
  • mikryn

    info o závodě

    Chystáte se na 2. ročník tohoto závodu ? Pokud ne – zde máte tip na závod :)

    0 0
    • mikino  

      Chystám se a těším se. Loni jsem sice nejel, ale reference od kolegů, kteří se zúčastnili, jsou jen a jen pozitivní… Zblbnul jsem do toho i děti – nejen vlastní, ale i děti našich přátel, všechny se těší na závod, takže nás tam přitáhne pěkná banda :-)

      0 0
      • mikryn  

        No je to uplne jiny zavod, nez na jaky jsme zvykli v Hostynkach, ale je vybornej. Na to, ze to byl minuly rok teprve 1. rocnik, tak byl dost povedeny :)

        0 0
    • ouzo  

      plánoval jsem to, těšil jsem se, ale bohužel budu tou dobou v Belgii…

      0 0
    • Chrchla  

      taky jsem plánoval.. bohužel akce se školou mi to zhatila :(

      0 0
      • rasputin  

        Výmluvy :D

        0 0
        • Chrchla  

          hej máslo fakt ne.. chtěl jsem.. ae jedu s UTBčkem na 3dny na kola a právě čtvrtek pátek sobota, kdybych za to nedostal bludišťáka(kredit) tak na to seru ae musím no :(

          0 0
        • Chrchla  

          btw stejně by jsme se tam potkali na startu a pak tak 3hodiny po tobě v cíli kdyby si tam ještě byl xD

          0 0
    • Chrchla  

      taky jsem plánoval.. bohužel akce se školou mi to zhatila :(

      0 0
    • rasputin  

      Měl jsem ji v plánu, ale nakonec budu někde úplně jinde závodit…

      0 0
    • Tina  

      plánovala som v tom čase Škoda bike maraton, ale tu sa mi viac páči profil trate. Má tu niekto skúsenosti z oboch závodov? ktorý by ste doporučili. Mám radšej keď MTB závod vedie hlavne v teréne s minimom asfaltu.

      0 0
      • mikryn  

        nevim jak u škody, ale tady je toho asfaltu minimum. A jsou tu krasny singly :)

        0 0
    • jandys  

      určitě si nenáchám ujít závod po mých oblíbených trasách ;)

      0 0
    • Tomahomo  

      Jak to máte s trvalým značením? Dá se to projet, nebo budu bloudit?

      0 0
    • blisterexist  

      nejedu ale přijedu se podivat na silnici:-)

      0 0
    • Roman1492  

      Jel bych, ale nerozdvojím se, takže Škoda Bike :)))

      0 0
    • RPsQQbQ9  

      Dneska při registraci jsem jel na kole a nestačil jsem se divit, kolik vody teče po polňačkách(řečiště vody) a kolik je v příkopech…zítra to bude hnus velebnosti…a uvodní okruh v poli zdá se být nesjízdným…vidím to na cyklokros

      0 0
      • xshreck  

        no k****a teda … :(

        kdyby někdo jel zítra z okolí UH, toš jedu v 8:03 ze staráku vláčkem do hulína.

        0 0
    • Emiliano  

      Tak včera velkej blátivej masakr.

      0 0
    • RPsQQbQ9  

      Jak se Vám letos(2011)jela Rohálovská, prosím piště popravdě…já měl toho plný kecky, to bláto mě vyšťavnilo do mrtě. Kupodivu na polňačkách bylo sucho a v lese maras, nejelo to do kopce a z kopce taky nee…ale dal jsem to.Na startu jsme s kolegáčkama říkali, kdo to dneska ujede je vlastně vítěz sám nad sebou a kdo to vzdá, je rozumný, že ušetřil prachy za opravu kola!!

      0 0
      • jandys  

        trať za sucha byla krásná,hezké výjezdy a ještě krásnější sjezdy a bahno ji úplně změnilo. Nemůžu ale říct že k horšímu.Tím víc záleželo i na technické zdatnosti jezdce což podle mě není na škodu. Jediná součást kola,která to odnesla,byl řetěz, který už by stejně šel na onen svět, jinak se žádná katastrofa nekonala. Celkově se mi závod velice líbil…a ten gulášek v cíli,hned bych si dal repete :).

        0 0
      • Slavoš  

        Já to nejel,ale nelakuj ,že na polňačkách bylo sucho,jedině že by ti před tebou to bláto odvezli na kolech.(Byl jsem tam ve čtvrtek a v lese to bylo mokrý ,po bouřce to bylo mokrý všude,hlavně na polňačce 37–38 km).

        0 0
        • polida  

          37–38 byla polňačka fakt v pohodě..jsme se toho děsili,dle popisu zde,ale kupodivu tam to jelo hezky:-)

          0 0
      • xshreck  

        Toš, mě se to líbilo. Sice jsem to nezajel jak jsem chtěl … bláta bylo dost, ale co se dá dělat – den předtím byla bouřka. Většina sjezdů se dala sjet pěkně, akorát jeden takový klikatější a hodně blátivý se mi zdál trocha o držku :) toš ale nevím jak to vypadalo když to projelo těch 600 lidí…

        Organizačně pěkné, trasa se mi taky zamlouvala… akorát to bláto no :(

        Nejvíc ho bylo někde na polňačkáh mezi polama a z nějakých cest v kopcoch. Toš chce to techniku na bláto, tu jsem zrovna neměl :) ale naštěstí jsem ustál šecko :D

        0 0
    • mikryn  

      Pozvánka na další ročník :)

      video

      0 0
      • xshreck  

        drsné video, už se těším .)

        0 0
      • Slavoš  

        Tak upoutávka úžasná.Hlavně, aby nebylo tak mokro jak loni.

        0 0
        • mikryn  

          Mne by se libilo pocasi jako na prvnim rocniku :) To jest uplny protiklad lonska.

          0 0
          • Slavoš  

            Já si to loni projížděl pár dní před závodem ,přešla přes mě bouřka,na polňačkách jsem odplaval v blátě,naštěstí jsem si kolo umyl u jednoho velmi ochotného pána u RD (údajně u jednoho z organizátorů),po­té jsem do cíle cca 5 km pokračoval po asfaltu (za mírného i nemírného deště) , tak si zhruba dovedu představit jak vypadal loňský ročník.

            0 0
      • sejlem  

        super video. už aby to bylo

        0 0
      • skvedo  

        Pěkně zpracované.

        Loni to byly v tom blátě místy galeje. Věčně jsem odhrabával hromadu blata z přesmyku a ani tak se mu ke konci nechtělo.

        Už jsu přihlášený. Doufám že letos bude trať sušší. Pak by to jelo parádně.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse