pumpa pro vidlici a tlumič - Jekyll 4, 2011

9 nepřečtených
  • Breakpain

    Zdravím, potřeboval bych vědět, jakou pumpu na vidlici a tlumič pro kolo Cannondale Jekyll 4, rok 2011

    (mate mě ta položka ostatní" high pressure pump for rear shock ")

    půjde na oboje (tlumič i vildici) použít pumpa BETO MP-035 ?

    0 0
    • Smazaný účet  

      Ta položka ostatní znamená, že ta vysokotlaká pumpa na tlumič bude součástí. A ano, půjde použít i na vidlici.

      0 0
      • Breakpain  

        Jo počkej, takže oni mi dodají pumpu na tlumič i vidlici? Já blbec chtěl extra objednávat tuhle … no tak to tu pumpu zase hezky zruším, díky, to mi nedošlo.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jo, vypadá to tak že tam bude. Tyhle tlumiče prý používají dost vysoké tlaky, takže běžné pumpy nestačí (alespoň to bylo u těch natahovacích tlumičů u Scottu). Jak to má vyřešený fox nevím.

          Každopádně to to vypadá, že pumpa je v balení. A pochybuju, že by fox dával na tenhle tlumič jiný ventilek než na vidlici, takže použít půjde. Pokud se v tlumiči používá dost vysoký tlak, tak to může být pro vidlici dost nepřesné – já používám jednu pumpu na vidli i tlumič, na vidli foukám asi 70–80 PSI, do tlumiče asi 160. Na tu vidlici by mi stačila pumpa s menším rozsahem, ale prdím na to.

          0 0
          • kubad  

            běžné pumpy na vidle jsou do 310 psi na kolik se fouká tohle netuším, ale snad už proboha víc ne :D

            0 0
            • kesu  

              ransom měl tuším do 400psi…

              0 0
              • kubad  

                peklo :-) a já s 270psama si říkám jak moc foukám

                0 0
    • volodaj  

      Kamarát ho nedávno kupoval. Pumpa je dodávaná s bicyklom.

      0 0
    • gallardo  

      posledni radek: Ostatní high pressure pump for rear shock

      Z toho usuzuju, ze pumpa je s kolem dodavana bezne…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce