Protažení bowdenu rámem Cipollini Bond 2015

6 nepřečtených
  • Jiřina1

    Zdravím. Potřebuju protáhnout bowden k přehazovačce rámem Cipollini Bond (rok výroby 2015). Bowden do rámu vstupuje v horní části dolní rámové trubky a vystupuje až v zadní stavbě blízko přehazovačky. Problém, který řeším, je ten, že nevím, kudy by měl bowden vést kolem středu, jestli nad ním nebo pod ním. Pod středem je krytka na šroubek, kterou když oddělám, je tam vidět prostor, kterým bych ten bowden protáhnul (na fotce tam bowden už je, zprava je dolní část zadní stavby, odkud bowden nasunuju, vlevo je pak dolní rámová trubka), vede tam pak i lanko k přesmykači. U toho bowdenu mám ale strach, že kolem té spodní části středu bude dost ohnutý. Zkoušel jsem gůglit, jestli ten bowden jde protáhnout i nad středem, bohužel neúspěšně. Když jsem se pokoušel bowden nad středem protáhnout, nejde to, ale nevím, jestli proto, že tam pro to není udělaná „cesta“, anebo proto, že díky tomu, že tam nevidím, prostě nevím, kam přesně konec bowdenu směřovat. Co s tím? Mám zkoušet hledat, kudy v daném rámu má bowden vést, anebo to prostě protáhnout pod středem?

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.