prosim o zmenu vzhledu BF evoluce 2008

226 nepřečtených
  • petebike

    admine prosim o zmenu ! apeluji na zmenu tohle nejde, blbe se to cte, modre pozadi mody pismo, no nevim…kdyby slo aspon zmenit „skin“ jako to bylo „pred“ evoluci…

    tak ted se asi do me kazdej pusti ze tu zakladam dalsi dred o tomhle tematu…klidne me to je jedno ! hlavne at se to da cist !!!!

    napsal bych to jinak, ale nevim jak to dopadne…jednou sem to zkusil a dopadlo to dost divoce…

    Anketa: jste pro

    0 0
    • přišlapávač  

      taky bych předrevoluční poměry :-)

      0 0
    • jecnak  

      Ficurky nechat design co nejvic priblizit puvodnimu. Zvlast mi vadi ta roztahanost – i na 24" je to moc rozthane. Ne nicem mensim jsem to zatim cist nemusel, tak nevim, ale ani nemam odvahu.

      0 0
      • petebike  

        sice mam 15,4 notase, ale tedy nevim no…ted jen nevim jestli tahle odpoved dojde /jednou ci vickrat/

        0 0
    • mates555  

      jj ty barvy to je peklo…už prohlížím jen obrázky…:-(

      0 0
    • Francy  

      Jo, na první pohled je to dost hnusné, barevně zvýrazněné a do očí bijí nepodstatné věci, spousta zbytečných grafických prvků a to, co je pro fórum nejpodstatnější, tedy reakce účastníků, se mezi tím ztrácí. Typický problém amatérských webových nadšenců bez estetického cítění, kteří chtějí na své stránky narvat co nejvíce svých pracně nabytých zkušeností z tvorby stránek.

      0 0
    • MITY  

      SOUHLAS! pod tohle se podepisuju…

      0 0
      • reidy  

        Přesně tak, co bylo super, všem sedělo někdo pěkně zkurvil.

        0 0
        • jIrI___  

          Me tohle sedi rozhodne vic nez puvodni. A navic zmena je zivot ;-)

          0 0
        • Pebe  

          vážil bych slova, až na barvy je to hezká proměna a admin říkal, že snad do týdne udělá i jiné barevné varianty, vydržet ;-)

          0 0
          • Gung-Ho  

            Si první koho osobně znám a neni vyloženě zhnusenej. A to už sem o tom mluvil s celkem dost lidma. Nejde jen o vzhled…ale zatim sem nenarazil na jedinou věc, která by byla k lepšímu:-( Nicméně je mi jasný, že i kdyby se to nelíbilo 90% lidí, tak to tak zůstane. Nějakou práci to dalo…tak se na tom bude trvat za každou cenu:-((…Zvlášť, když se najdou experti, který vyrukujou s „hovadama“ ap. To bych se asi taky šprajc:-))

            Škoda…možná si zvyknu, ale spíš myslim, že se už definitivně přesunu jen na komunikaci po ICQ s lidma, který znám:-((

            0 0
            • Pebe  

              mě to přijde celkem v pohodě, je teda fakt, že to vyžaduje rychlejší připojení a doma na CDMA s malym signálem si moc obrázky neprohlídnu, ale když se nastaví odpovídání do nového okna (jako na starém BF), tak je to v pohodě. Vzhled neřešim, admin psal, že jiný barvy budou cca do týdne-14 dní, tak stačí vydržet.

              Líbí se mi vkládání odkazů, líbí se mi ta stromová struktura ve vláknech se svislýma čarama, jíbí se mi i design.

              0 0
            • madcat  

              Cokoliv dá hodně práce, i kdyby to ve výsledku stálo totálně za prd, se nechá tak a nebude se to vracet do původního stavu – tím by přece autor uznal, že to bylo o ničem, a to nemůže připustit.

              Tím nehodnotím funkčnost, tu zatím nemám na 100 % otestovanou a zatím se jeví jako uspokojivá, ale ten design a volba barev… tam to hapruje. Doufejme teda, že admin co nejdřív vyrobí něco, co se bude co nejvíc podobat předchozí verzi BF, ta byla totiž super.

              0 0
              • gumid  

                Opravdu nechci znevažovat cizí práci, tímto admina. Bohužel, provede-li takovýto zásah bez předchozího otestování – jakou jinou reakci čeká? Slovo amatérismus je pro takové jednání trefný. Snad si myslí, že jsme tupá „hovádka“ a vše skousneme, třeba je tak přesvědčený o své dokonalosti, že o „nepodstatnostech“ – myšleno názorech uživatelů – nehodlá ani diskutovat, ani brát na ně zřetel. Třeba se mýlím a potom rád uznám svou předpojatost.

                0 0
                • Polka  

                  Nejsi predpojaty, pac mas naprostou pravdu :-) Takze souhlas. Kdybych mel na strankach navstevnost jako na BF a X-tisic (nevim presne kolik) registrovanych useru, tak bych si tohle fakt nedovolil. Vim o cem mluvim :-)

                  0 0
                  • Pebe  

                    spíš jste oba mimo, nevíte vůbec nic proč ta změna přišla, ale z Admina hned uděláte namyšlenýho člověka, který „třeba je tak přesvědčený o své dokonalosti, blabla…“

                    možná by nebylo od věci počkat na vyjádření Admina ;-)

                    0 0
                    • Polka  

                      Namyslenyho cloveka ne. Jen opet ponekud projevil davku amaterismu, ale to jsem uz nekde psal. Zatim to je cekani na Godota teda :-)

                      0 0
                      • Pebe  

                        by mě zajímalo, co konkrétně ti vadí, kromě vzhledu, který byl přislíben i jiný…

                        vždyť kromě čárek znázorňujících stromovou strukturu vlákna a jinak umístěnáho tlačítka Zpět na obsah to vypadá úplně stejně. Možná fotky, nejsou dokonalé, ale dá se to s prohlížečem s panelama v pohodě přežít. A zobrazování fotek, aby nebyly fotky hnusný, stačí si je zvětšit/zmenšit na 1000pix šířky už v PC a je to v pohodě

                        0 0
                        • miki  

                          A jak se tedy vkládají odkazy na stránky aby je bylo možné rovnou otevřít??.

                          0 0
                        • Polka  

                          Uz jsem to psal jinde v den zmeny. Ale muzu teda napsat, jake zmeny bych udelal ja:

                          • v prve rade bych si kvuli castym rozsahlym debatam na BF ujasnil sirku designu. Doma na monitoru 22" to nyni vypada desne.
                          • mega banner 740×150 v hlavni obsahove casti je neprispustny, ma byt prece videt hlavni obsah! A ne abych musel scrollovat. Banner bych premistil do hlavicky vedle loga, pripadne bych ho lehce zmensil nebo dal klasiku 468×60 a reklamu resil vice v levem sloupci
                          • logo je docela pekny ale zmensit, zbytecne zabira prostor
                          • udelat zakladni vyvazene napr. modre uklidnujici schema + na dalsi skiny bych napr. vyhlasil (pseudo)soutez pro uzivatele, kdo vyrobi nejhezci, hlasovalo by se v ankete :-)
                          • texty a casti formatovat tak, aby clovek musel co nejmin scrollovat!
                          • tlacitko Refresh supluje prohlizec! Zrusit.
                          • tlacitko Zpet na obsah u kazdyho prispevku je taky imho zbytecny. Pokud

                          ho nekdo vylozene potrebuje, tak bych ho dal nahoru a naspod stranky a basta.

                          • zvyraznit nahore nazev vlakna a v hlavicckach prispevku naopak

                          nazev vlakna nevypisovat + tam ty dalsi sracky navic taky – jsou to zbytecnosti.

                          • grafickych obrazku tykajicich se designu pouzit co nejmene! Ono jedna vec je optimalizace SQL dotazu, indexovani tabulek apod. a druha vec je optimalizace HTML, obrazku apod. Kazdy kB navic je proste pritez. Ve vysledku pri dane navstevnosti je to traffic jako prase!

                          Urcite jsem na plno veci zapomnel, ale tohle jsou asi zakladni namitky, ostatni veci z toho vyplyvaji dal.

                          0 0
                          • Pebe  

                            takže řešíš vzhled, to jsem přesně nechtěl ;-)

                            jen ve zkratce, Refresh je na celý stránce 2×, to fakt nevadí, jinak je všechno jako při starym, to nechápu, proč to nevadilo předtím…

                            0 0
                            • Polka  

                              Vzhledem k tomu, ze jsem grafik, tak resim vzhled ;-) Ono to ale souvisi s rychlosti nacitani apod. ale to je fuck. Me tyhle veci vadi porad, akorat jsem se o tom drive nikde nezminoval.

                              0 0
                            • Lister  

                              já si myslím že neřeší skoro vůbec vzled, ale samé funkční věci :-)

                              Refresh mi přijde taky totál zbytečný – copak nekdo používá něco jiného než F5 případně jednoduché gesto myší??

                              Umístění banneru a velikost loga také ovlivňuje funkci musí se hodně scrolovat – zbytečně.

                              Šířka designu je taky důležitá – podle mě by i hlavní stránky měla být aktivní – je dělaná na pevnou šířku 1024 pixelů a na teď už běžných monitorech s pořádným rozlišením to vypadá blbě – na mojí 24 dokonce úplně trapně a taky člověk nevící celý název threadu i když by díky rozlišení mohl.

                              Umístění tlačítek mi přijde neergonomické – vše bych dal pod příspěvěk jak to bylo předtím – tedy včetně „zpět na obsah“ – o něm si nemyslím, že by bylo zbytečné, občas je poslední nový příspěvek někde uprostřed vlákna a když bych se pak chtěl vrátit na hlavní stranu musím scrolovat až dolů.

                              Stále opakování názvu threadu u příspěvku by taky být nemuselo – ale je pravda že tohle trošku spřehledňuje práci když čmá člověk otevřených více oken, aspoň hned ví v čem je :-)

                              0 0
                          • kolombo  

                            No, hezká slohovka.

                            Vám se tady zavděčit, to je těžké.

                            Já bych hlavně řešil barevné podání a další nastavení vzhledu,

                            zvýraznil bych nepřečtené příspěvky ve vlákně,

                            a doplnil bych něco na přeskok na další nepřečtený příspěvek ve vlákně.

                            0 0
                            • jecnak  

                              a doplnil bych něco na přeskok na další nepřečtený příspěvek ve vlákně.

                              viz. to ocicko v nadpisu prispevku

                              0 0
                              • cabbage  

                                ..ale nedá sa skákat na předchozí nepřečtený příspěvek..

                                0 0
                              • kolombo  

                                Aha, toho jsem si nevšiml. Jen se zeptám, už mám rady v chatu a i ve fóru.

                                Hodil by se také skok zpátky, na předchozí nepřečtený.

                                A docela by se hodil textík o změnách přikovaný nahoře ve fóru. A bez diskuse, jaká je to hrůza.

                                0 0
                                • jirkacv  

                                  na to skocit na predchozi pouzivam normalne zpet, pri gestech mysi je to rychly a efektivni :)

                                  0 0
                                  • Krys  

                                    Presne môj štýl.

                                    0 0
                                  • Lister  

                                    dík za tip…to jsem ani nevěděl že to takhle funguje…to by mohlo jít i na to, když kliknu na „odpověď na xx“ abych se podíval na ce je daná reakce.a pak se chtěl vrátit zase na danou odpověď…musím vyzkoušet :-)

                                    0 0
                                    • jirkacv  

                                      funguje to stejne :) k tomu poskakovani se pouzivaji normalni kotvy v html, takze se nenacita znovu cela stranka ale jen po ni poskocis jinam :)

                                      0 0
                                    • Krys  

                                      Funguje aj to. Ja tak bežne čítam BF, keď som doma. V jednej ruke dcéra v druhej myš. Trochu náročnejšie je, keď chcem niečo napísať. Občas mi do toho skočí. :)

                                      0 0
                                      • Lister  

                                        už jsem to taky vyzkoušel :-) a funguje. Fakt by to chtěl asi napsat nějakou příručnku – nechce se toho někdo ujmout, já už mám na svojem kontě dredů dost :-D Pomalu tomu začínám přicházet na chuť. Ač to není dokonalé, tak to začíná pomalu fungovat. Třeba moc se mi líbí nově velmi jednoduchá práce s formátováním textu a ta nová možnost vkládání odkazů vypadá taky dobře – sice pracnější a ještě jsem úplně nepochopil systém, ale když si člověk dá práci, tak to bude vypadat lépe naž celé odkazy.

                                        Akorát na co je dobrý tohle???

                                        Škoda že je to celé zabyté vzhledem a nepřehledností, které jsou k zblití :-(

                                        0 0
                                        • Lister  

                                          No můj prasopis je taky k zblití…se omlouvám :-)

                                          0 0
                                        • Krys  

                                          Už som nad tým návodom rozmýšľal. Aj na to mám nejaký starší thread, asi ho vytiahnem.

                                          0 0
                            • Polka  

                              Slohovka byla opet nepochopena. Nejde o zavdeceni se NAM, ale naopak VAM resp. vetsine uzivatelu. A to jak se chova vetsina vime do jiste miry MY, proto o tom pisem :-)

                              0 0
                    • Polka  

                      Ale jako kazdej delame chyby…ja bych to nak nedramatizoval. Ted se aspon kazdou chvilku koukam na BF, jestli se uz neco zmenilo :-D

                      0 0
    • Lucke  

      svetle pismo na tmavem podklade je kravina..jak pro design..tak pro moje oči..

      mnoho věcí nefunguje..ej to pomalejsi..ne­odsuzujeme..:):-Padminka..ale vse byl olepsi:)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Bolejí mě z toho oči a to jsem četl jenom cvíli :-D

      0 0
    • Jenca  

      design mi nevadi na mem notasu 15,4 jsou barvy ok. prectu to bez problemu

      JEDINE CO ME VYLOZENE STVE LEPE RECENO SERE JSOU OBRAZKY

      VSECHNY MAM VIDITELNE NA POLOVINE OBRAZOVKY TAKZE V PODSTATE VUBEC NIC NEVIDIM

      JESTE VCERA TO DELALO I TOTO POPUP OKNO DNES JE VSE OK PSAT SE DA NORMALNE …ALE TY OBRAZKY…

      DIK ADMINE ZA FIX

      0 0
    • Thidney  

      pokud jsem dobře pochopil, tak admin už psal, že barevný schéma se bude řešit, ale až po odladění hlavních funkčních chyb a chování ve špičce.

      Holt je to admin a ne designér :-)

      0 0
    • maple  

      je to strašně pomalé, na toto nemám nervy. Oči taky trpí a z obrázku vidím půlku.:-(

      0 0
    • Oakey  

      skin podobně přehlednej jako před evolucí, ale s vychytávkama evoluce jako možnost přiložení až 3 fotek atd…;)h

      0 0
    • juli  

      Takhle mi to vyhovuje. Vsechno funguje a vyhovuje mi i vzhled. Nic moc bych nemenil.

      0 0
      • Lowrider  

        Funguje i úprava vlastních biků? Mě teda ne :-).

        0 0
        • juli  

          Funguje mi to, zatim jsem fakt nenarazil na zasadni problem

          0 0
          • Lowrider  

            Mě už taky… Nevím jak se mi to povedlo, ale měl sem zakázaný v Opeře všechny img z bike-fora :-). Teď je to forum fakt špičkový… Ty barvy mě nevadí. Fakt bomba. Admin je machr. Vím co to je ***** se s webem.

            0 0
          • Lowrider  

            Jo ještě mi vadí, že nejsou výsledky jak kdo hlasoval ve sloupcích vedle sebe…

            0 0
    • chico*  

      taky se mě některý ty změny nelíběj, už to musím do nějakýho threadu napsat taky. Teď jsem navíc zjistil, že z Mozilly mi nejdou psát reakce. Prostě se v tom poli pro text nobjeví kurzor. Ale vadí mě hlavně bílej text, fakt od toho bolej oči. A sorry, ale ty obrázky taky děs. Proč nemůžou vyskakovat v novým okně? Takhle když máš internetový okno třebas jen na polovinu výšky obrazovky, tak se ti po otevření obrázek na výšku přizpůsobí a vidíš prd. Pak internet okno zmaximalizuješ, ale obrázek zůstane malej… Taky je na fóru hodně blbě vidět označení nepřečtenejch příspěvků. No jak už zaznělo spousta tvarů a barev a obsah se ztrácí. Úplně dole pod každým vláknem chybí tlačítko Zpět na obsah. Nejnižíže je toto na úrovni začátku poslední reakce. Je toho víc, ale stejně by už moje nářky nikdo nečetl. I tak se omlouvám za přílíš dlouhej text.

      0 0
      • jirkacv  

        zpet na obsah mas u kazdeho postu ;) ve firefoxu mi blblo odpovidani, ale kdyz sem nastavil odpoved do noveho okna tak v pohode..

        0 0
    • yetti  

      Nebyl bych tak tvrdy. Prakticky jedinou zato vyraznou chybou nove verze je naprosto nevhodne barevne schema. Vim, ze se zde aktivne pochybuje nekolik profesionalnich grafiku a myslim, ze kdokoli z nich, vcetne me ac jsem designer a ne primo grafik, je ochoten adminouvi poradit jak barvy sladit tak aby to byla pro oci pastva a ne vrazda. Vzhledem k jednoduchosti teto zmeny bych to videl jako optimalni reseni, protoze jsem si jist, ze engine stranek je urcite lepsi nez puvodni, pac proc by jinak admin tu zmenu delal ze :-)

      0 0
    • Meduza  

      No a ja bych si zase postezoval na ty obrazky. Mam starou zrudu pocitac, Celeron na 360 MHz. Novej jsem totiz dal mladymu do pokojiku aby mi furt neoxidoval v loznici. Pri otevreni vetsiho obrazku prilozenyho k textu se mi zacina hroutit a pise nedostatek virtualnio pameti nebo co.. Takze stary dobry pop upovy okna tak moc narocny nebyly… Mam si ted kvuli BF koupit novej???

      No a to barevny schema.. Co nejdrive prosim…!!!

      0 0
    • madcat  

      Nový příspěvky nejsou v threadu vůbec vidět, ty očička se strašně jednoduše přehlídnou, pokud jsou v threadu roztroušený na víc místech :-(. V předchozí verzi vzhledu byly zelený a červený brejle, který vidět byly, a ještě myslím byly nadpisy nových příspěvků červeně ne? Nebo si to pletu a byly červený jenom ty brejle? No každopádně tohle je na vyhledávání nových příspěvků hrozně nešikovný…

      0 0
      • jIrI___  

        Tak me se teda zdaji lepsi ty ocicka, nez puvodni minibryle… :-)

        0 0
        • hribik A1  

          ale tie povodne boli vacsie

          0 0
          • jIrI___  

            Ty oci aspon vic bijou do oci nez bryle, ktere byly u kazdeho prispevku a odlisovaly se jenom barvou :-)

            0 0
            • Lišák  

              No právě! Červená/zelená-docela dobrý rozlišení, ne? Myslím, že se tyhle barvy používají na rozlišení určitých věcí docela často ;-)

              0 0
              • gumid  

                Máš pravdu, většinou je používání barvy červené a zelené chápáno docela jednoznačně ve svých významech, což se o „vyblité“ oranžové tak docela říci nedá. Třeba je to nějaký nový směr a B-F bude ujíždět na „pastelových“ barvičkách a blikat jako kolotoč…

                0 0
            • hribik A1  

              ja si myslim ze viac do oci nebiju, skor naopak, pretoze su prilis male, tiez si vsimas v podstate len zmenenu farbu na okraji prispevku (tj. oranzova oproti nicomu – ciernej, modrej, predtym cervena oproti zelenej). ale ono je to aj trochu subjektivne

              0 0
              • jirkacv  

                no a tak nejak se mi to plete kdyz ryhcle prejedu obrazovku se znakem u chlapu, kterej vidim spis nez to oko :)

                0 0
      • Pebe  

        tak klikej na očíčko jako na brýle, funguje to úplně stejně, otevřu vlákno, skočí mi to na první nepřečtenej a potom už jenom klikám ba očíčko.

        A červenej nick byl u posledního příspěvku ve vlákně

        0 0
        • Lišák  

          Ano, to funguje. Ale pokud přes očíčko skočím na další nepřečtený a je jich tam třeba pět a pak jsou některý přečtený, tak je čtu znovu, až si říkám, že tyhle věci už jsem někde četl :-) No a pak si teprve všimnu, že tam očíčko není… S č/z brýlemi jsem tenhle problém nikdy neměl.

          0 0
    • xetron  

      Zdravim. Tak jsem si taky otevřel BF a koukam jak puk…změna…Prvni moment šok druhy moment přijemny…Je to všechno o zvyku a myslim si, že někdy změna neuškodi…Je to sice razantni změna asi jako z W95 na Visty ale ja jsem pro novou verzi. Vždyt se toho zas tak moc nezměnilo

      0 0
      • sosacek  

        Změnilo se toho hodně.Hlavně ve funkcích a možnosti nastavení.Já bych to ale hodnotil jako výraznou změnu k lepšímu – na barvy si pomalu zvykám..

        0 0
    • revish  

      taky se mi novy vzhled nelibi, tlacitko zpet na obsah je zbytecne v pravo, mohlo byt klidne vedle tlacitek „odpovedet“. barevne ladeni taky nepekne, prerusovane carecky majici za ucel usnadnit orientaci v odpovedich mi prijde divne, zvlast, kdyz se sejde hodne odpovedi, to pak bude vsechno takove prouzkovane. Verim, ze se najde spousta lidi, kterym se nove BF libi, ale ja (a mnoho dalsich) bych byl pro aplikaci novych funkci do starsiho vzhledu, ktery na mne pusobil o 100% profesionalneji nez tohleto poutove BF.

      0 0
    • Mamut  

      1.) vyraznejsie farebne odlisit precitane/nepre­citane prispevky 2.) vyuzit sirku obrazovky – vlavo kilo reklam, vpravo 4 obrazky a medzi tym v sakra uzuzckom stlpci samotne forum 3.) neotvarat obrazky v tym pomalym zasedujucim/roz­tahujucim sposobom, radsej v novom okne alebo v povodnom ale normalne. Nic to neriesi, iba to zdrzuje. V Opere sa da samozrejme otvorit v novom okne tahom z obrake smerom dole, ale nie je to ono 4.) reklamy v lavom stlpci su divne roztiahnute – zjavne nesedia proporcie obrazkov 5.) len minimalne sa mysli na ludi, ktori maju nastavene vacsie fonty. Prekryvajuci sa text je uplne bezny. Na nb s 15.4" LCD a 1680×1050 mam ako minimalnu velkost pisma 16 pretoze piexle su male. Pritulka s horsimi ocami ma bezne este vacsie.

      Inak mi to az tak nevadi, farby sa doladia casom. Je super, ze sa to cele pekne zrychlilo, hlavne vyhladavanie. Dik.

      0 0
    • grafik  

      detailek – zmenil bych fotky u vstupu: „nase biky“ – otresny bike „lesenak“ „kola komponenty“ – silnicni prevodnik vymenit minimalne za xtr „lidi“ – casovkarskej chrt za bikera (chrta)
      prece jen se zde pohybuje 90% vyznavacu tlustych plastu a ne ziletek …

      0 0
      • jecnak  

        Myslim, ze kdyz dodas adminovi primo obrazky, tak se zlobit nebude.

        0 0
      • Pebe  

        jsem si dal tu práci z fotek to spočítat ;-)

        XC – 59.2%

        FR/DH – 6.1%

        Trial/Dirt – 1.6%

        Enduro – 6.4%

        Silnice – 11.5%

        Ostatní – 15.2%

        0 0
    • Meesha  

      Na vzhled fora sem si jakztakz uz zvyknul. Co me ale sere sou ty priserny cary co vedou k jednotlivejm prispevkum,divny oko u neprectenejch prispevku (zlaty červený brejle!), pak od kdy sou kluci žlutý a holky červený?! Vsude je hrozne prazdnyho mista, najezdim mysi asi 2× tolik. Tlacitko „Zpet na obsah“ neustale hledam atd. Barevne se mi vic libila a hlavne lip cetla Brozakova varianta, kdyz uz. Zkrátka tuhle změnu neoceňuju.

      0 0
    • goood  

      Bohuzel se musim pridat ke skupine nespokojencu, barevna kombinace nebyla nejstastnejsi volba. Po 5 minutach me z toho boli hlava.

      Jen par poznamek:

      • kdyz uz je design delanej na celou stranku, tak by mozna stalo za to, roztahnout i tabulku s prehledem threadu. Ted je nazev threadu omezen z nejakeho duvodu na 30 znaku, coz je docela malo
      • proc je v kodu u kazdeho prispevku tento div ?

      <div class=„red dnone“>Obsah tohoto příspěvku byl blokován zakladatelem vlákna</div>Zby­tecne to zvetsuje velikost kodu a pritom to stejne neni videt…

      • je to cely hrozne roztahany, spousta prazdneho mista
      • ty cary vlevo od stromu udavajici hloubku prispevku pusobi hrozne rusive
      0 0
      • Martin  

        ty čáry mi vadí taky. možná by nebylo od věci dát do nastavení uživatele příznak, jestli je chce nebo ne

        0 0
    • Smazaný účet  

      Celkove se zmeny nebranim,ale tohle je zatim hodne nedodelana forma,mam pocit ze nejdulezitejsi veci BF se tim uplne vytratily.Asi by nebylo spatny hodit sem moznost nastaveni vzhledu.Kdo chce novy BF at si necha novy a kdo chce stary at si to muze prehodit na stary,tohle je zatim hroznej polotovar.Proc se vubec pred tou zmeno treba o vzhledu nehlasovalo?A ne­predhodily se sem aspon hruby predlohy toho jak to bude vypadat?Jasne kazdej ma asi plnou hubu reci a vypada to ze chci vsechno poplivat,ale me se tohle proste zatim nelibi.

      0 0
    • Zerocool  

      připojuji se, a nechápu proč se musí dělat za každou cenu změny věcí, které jsou naprosto vyhovující, momentálně je pro mě jako uživatele všechno horší než před změnou.

      0 0
    • george.n  

      Hlavni stranka ma snad pouze jinej CSS styl, jinak mi to prijde skoro stejne a vyuziva ty funkce zatmaveni pozadi a ukazani obrazku, kterou primo nesnasim. Novych funkci jsem si zatim moc nevsiml. Kazdopadne me graficke citeni trpi a oci pri cteni take. Nechal bych volbu staryho layoutu jako ve woknech a barevny silenosti pro nadsence.

      0 0
      • george.n  

        A jak rikal Jecnak, je tu strasne moc zbytecnyho volnyho mista, ktery pak celkove brani v prehlednosti v threadech a na malym monitoru je to smrt.

        0 0
    • Sobi  

      Souhlas, nelíbí…

      trochu mi to připomíná XPéčka… barvičky, všechno velké, stínované atd., ale stejně vždy změnim vzhled na klasické WIN.

      Je to dost roztahaný a velký na noťasu jenom pořád scrolluju…

      Nechal bych fakt ten původní…

      :-(

      0 0
      • jIrI___  

        No vidis to. A ja prave kvuli designu presel z XP na Visty Business, ktere jsou jeste mnohem barevnejsi a grafictejsi nez XP :-)))

        0 0
    • coffield  

      Fórum po evoluci je lepší!

      0 0
    • Martula  

      Na vše se dá zvyknout… ale popravdě se mě v tej „spleti“ barev a všeho možného už ani nechce orientovat…neba mě to…

      Jo můj problém, ale najde se náš víc?

      Ale jak říkám, vše je o zvyku… hmmmm

      0 0
      • Lucke  

        napodobne..a hlasovani dopadlo jak? no dopadlo tak, ze by bylo fajn, kdyby bylo tak jako před evolucí:) ono sice to vypadá moderněji, ale má to moc much.. 

        0 0
    • cat  

      Je to hruza, ani sem se sem za vcerejsek nepodival…Inver­tovat barvy a zmenit jejich kriklavost na jemnejsi tony. Ted koukam ze se neda cist sni to, co prave pisu.

      0 0
    • climaxx  

      prosím změnte barvu písma a pozadí. čte se to hodně špatně. zbytek klidně nechte.

      0 0
    • Manas  

      Ted sem si vsimnul – nevim jestli nekdo taky ale, mrknete na hlavicku stranky: „Bike-Forum.Cz – Cyklistikce Forum“.

      Pak stale jeste: „Přdiat do bookmarků“.

      0 0
    • admin  

      Styl je mozno vybrat v liste nahore

      0 0
      • orca.1  

        Děkuji! :)

        0 0
      • jirkacv  

        super, myslim ze je to mnohem lepsi (alespon pro moje oci :) ) Jen bych mozna jeste zmenil barvu precteneho tematu na indexu, z ty puvodni oranzovy mi zase prechazeji oci :) ale to je uz fakt jen drobnost, hlavne ze se da normalne cist :)

        0 0
      • Lister  

        jéééé…no teď už to vypadá skoro jako bajkrofum…no a chybí už jen taková drobnost – aby to fungovalo alespoň přibližně skoro tak ucházejícně jako staré bajkforum…

        0 0
        • Lister  

          No ještě jeden detail – okno pro odpověď je pořád tmavé :-)

          A je záměr že ve světlé verzi se nezobrazují tylinky, které ukazují strom – já jen že bych to tak nechal, osobně je tam nepotřebuji (chtěl jsem být diplomatický a nepsat, že mě štvou a že je tam nechci)

          A ještě jedna drobnost – to písmo mohlo být klidně trošku tmavší nebo jiným způsobem výraznější…

          0 0
          • Lister  

            …jo a vrátil ještě brýle prosííííím :-)

            0 0
            • MlokCZ  

              To ani nemusí, já jsem pořád pro to, co už jsem tu někde navrhoval. Nepřečtené příspěvky označit k tomu oku navíc tím oranžovým pruhem vlevo jako jsou příspěvky vlastní a ty vlastní nějak jinak (a ani nemusí být tak výrazně).

              To je ještě mnohem výraznější než brýle.

              0 0
          • Lister  

            ještě k tomu písmu – v seznamu threadů je ten rozdíl v odstínu písma ještě menší než při čtení threadu a tím se to stává méně čitelným – a ta oranžová se nedá přečíst prakticky vůbec – ještě by to chtělo doladit.....

            0 0
      • přišlapávač  

        dekuju :-)

        0 0
      • Manas  

        Bozi! Jeste aby slo zavrit jednotlivy vetve a bude to ruzovy :-)

        0 0
      • petebike  

        dobre ty ! ja dekuju !

        0 0
      • Meesha  

        parada, taky dekuju! A jeste bych prosil cerveny brejle, bledemodry kluky a ruzovy holky :-)

        A jeste se mi treba nelibi ikona k prilozenymu obrazku v prispevku. Dal bych tam nejakej fotacek ala ikony z Windows.

        0 0
        • jirkacv  

          nevim proc sem cetl bledemodry kulky :D :D

          nechcete toho najendou zas nejak moc? :D Myslim ze treba zrovna ta ikonka je to nejmensi :)

          0 0
          • Habib  

            hehe, ja to cetl uplne stejne :)))

            Ale jinak jak pise Meesha, az budou brejle, tak to bude parada :)

            0 0
          • Meesha  

            jooo, původne sem tam mel napsano „Az Admine nebudes mit co delat…“ ale nejak se to tam pak nedostalo.

            Tak promezame klidne at tam sou bledemodry kulky a ruzova , to je fuk, ale ta zluta a cervena se proste nehodi :-)

            0 0
      • Lišák  

        Sláva Ti Admine! Děkují Ti hlavně moje oči!

        0 0
      • mates555  

        Tak teď už je to paráda…

        0 0
    • petebike  

      jeste tedy, nefunguje mi upozorneni na email – docela jsem to pouzival.. diky

      0 0
    • mechanik  

      Myslím,že starší varianta byla lepší :-)) no ale možná je to o zvyku :-)))

      0 0
    • Lister  

      sice to nesouvisí se vzhledem ale hodím to sem.

      Nebylo u staré verze při založení nového tématu u něj označen počet příspěvků jako 0/0??? Teď tam svítí 1/1 a je to dost matoucí.....

      0 0
      • jirkacv  

        taky jsem koukal, predtim to byl jako pocet odpovedi a ted je to holt pocet prispevku celkem no :) Uz sem si na to zvykl, jak na to prijdes tak je ot hned :) <BR mce_bogus=„1“>

        0 0
      • MlokCZ  

        Mně to naopak teď přijde správný a matoucí to bylo předtím. Je tam jeden nepřečtený příspěvek (ten zakládající), tedy to souhlasí.

        0 0
        • Lister  

          no jo, ale ten sloupeček se jmenuje počet reakcí – takže 1/1 rovná se zakládající příspěvek + 1. reakce :-)

          0 0
    • grafik  

      no nic, budu za rejpala tesil jsem se na volbu stylu, ale ted uz nevim ktery je horsi, proste mi to nejak nesedi, pokud
      neni dodrzena spravna typografie, uprava a prehlednost stranky s prvky, ktere maji zaujmout a ne prebijejici se text/podtlacit­ka/zpet tlacitka/modre listy/oranzove listy, tak to bude porad o krok pozadu za puvodni verzi b-f, ba co vic, modre nastylovani mi pripomina ku*evkse (pardon) phpBB forum, ktere dokaze spustit kazdy bambula …

      0 0
      • Luka  

        osobne je pro me mensi zlo ta svetla varianta, nerve to tak oci…

        0 0
      • Polka  

        Mno praave, kdyby ty tlacitka nebyly obrazkove a transparentni GIFy nebo PNG udelany poradne, tak se to da vsechno poladit stylama, ktery pak adminovi klidne muzem dodat, aby se nereklo. Ale takhle je to vo nicem. btw. to CSSko je mazec.

        0 0
      • Martin  

        ta světlá varianta mi taky moc nesedla…

        0 0
        • jirkacv  

          teda nevim jeslti by me byt adminem uz nenasralo ze se tu kazdymu neco nelibi :D Nejdriv tmava, pak i svetla varianta :D

          0 0
          • Martin  

            jsem jeden z mála, komu se líbí ta tmavá, světlou jsem zkusil jenom ze zvědavosti :-) jako programátor taky vím, jak lidi řvou na každou změnu

            0 0
            • jirkacv  

              jako programator to vim taky, a tak vim ze se to musi nejak pretrpet a chvili je nechat vyrvat, oni si zvyknou :D

              0 0
            • Krys  

              Tiež je mi príjemnejšia tá tmavá. Ale gradient vľavo som dal preč.

              0 0
              • jirkacv  

                ja sme obecne na tmavejsi veci, samy cerny vzhledy windows a kdeceho, ale ta tmava se mi strasne blbe cte, za chvili mi z toho boli oci :) Ta bila se mi cte lip, takze jsem ustoupil ze svych tmavyc zasad a mam tam tu bilou :D (gradient mam taky pryc)

                0 0
                • Martin  

                  já jsem taky na tmavší témata – ve WinXP mám skin Zune, ve Vistě zase Aero Glass nastavené na vzhled Graphite, Office mám taky hozené do tmavých odstínů – méně mě to tahá za oči :-)

                  0 0
                  • jirkacv  

                    jo ted mam taky zune, predtim dlouhooo Royale Noir, pak sem pouzival pack Vista Inspirat.. a v praci sem ted na tom Zune .. doma pouzivam po letech pro zmenu bilej skin crystal clear :)

                    0 0
              • Jirik123  

                taky jsem si bloknul gradient a tlacitko zpet na obsah. hned je ten vzhled o 100% prijemnejsi.

                0 0
                • MlokCZ  

                  To tlačítko zpět je poslední detail, který mi tam také nesedí (tedy kromě brejlí nebo jiného vyřešení zvýraznění nepřečtených) a který nedokážu vyřešit. Vypnout je ho blbý, protože ho pořád používám, ty ho nepotřebuješ?

                  0 0
                  • jirkacv  

                    prave, kdyz sem ho vypl, tak sem byl jak bez ruky hned, takze ho tam snasim :)

                    0 0
                  • Krys  

                    Otváram vlákna v novej záložke, často ich otvorím viac a postupne čítam. Po prečítaní zavriem. Takže to tlačítko v podstate nepotrebujem.

                    0 0
                    • Lister  

                      no takhle to prohlížím taky, ale to tlačítko potřebuji, protože si vždy vyhodím několik nových záložek a vždy když nějakou dočtu, tak ho zavřu a skočím na další a takto postupuji až k poslednímu, kde se vrátím na obsah......

                      0 0
                      • Krys  

                        Obsah mám ako prvú záložku a nikdy ju nezatváram.

                        0 0
                        • Polka  

                          Presne tak!! Nechapu ty jejich postupy. To tlacitko je naprosto zbytecny.

                          0 0
                          • MlokCZ  

                            Jenže pak musíte neustále tu první záložku refreshovat ručně navíc a pak po přečtení těch vláken v nových záložkách, když je zavřu, tak teď nevím, jestli koukám na aktuální seznam nebo zrovna ne a pak se mi stane, že otevřu nějaké vlákno znovu, když se k tomu vracím po chvíli. Prostě se mi to takhle používat nelíbí.

                            0 0
                            • Polka  

                              Zmacknuti F5 nebo ukliknuti na Zpet na obsah je co se tyce ukonu cca to samy. Rozdil je ale v tom, ze to vase tlacitko otravuje na strance mnohokrat.

                              S prohlizenim zalozek nemam problem, doprohlizim, pripadne zareaguji, pozaviram prectene a jsem zpet na seznamu, v kterem bud pokracuji dal na strance nebo hodim F5 a vidim hned kde sem byl, co kde pribylo a podle toho znovu oteviram vlakna do zalozek.

                              0 0
                              • Krys  

                                Presne. Záložky sú fajn vynález.

                                0 0
                              • MlokCZ  

                                O množství úkonů ani tak nejde (tam bys stejně musel přidat zavírání záložek každého vlákna), ale prostě jiný přístup, který ovlivňuje další činnost co zrovna dělám. Mám otevřeno spousty oken dalších aplikací a už někde záložky, které nutně potřebuju k práci. A celkově už je toho dost a větší množství záložek s větším množstvím oken pak dělá chaos, když mezi nimi potřebuju často přepínat (a BF mám otevřené všude pořád, jak doma, tak v práci a jen vždy na malou chvilku juknu v době, kdy čekám na práci počítače, abych mohl dál pracovat – třeba tenhle příspěvek už píšu napotřetí a začal jsem ho skoro před hodinou psát a vždy po pár sekundách přerušil psaní). A když se na malou chvilku vždy po nějaké době vracím, tak při více záložkách ztrácím přehled, u úvodní záložky se seznamem nevim zda je zrovna aktuální nebo ne. Doma je to pak lepší, tam mám času dost, tedy tam i čtu někdy souvisle a ne jen juknout jednou za hodinu na 2 minuty.

                                0 0
                                • Krys  

                                  A máš nainštalované All-in-One Gestures doplnok k Firefoxu?

                                  0 0
                                  • MlokCZ  

                                    Nemam, já na tohle ovládání moc nejsem. Jsem navyklý trvale mít druhou ruku na klávesnici, kterou pořád aktivně zapojuju.

                                    0 0
                                    • Krys  

                                      Tak skús, je to silne návykové. Občas sa mi stane, že sa pokúšam zavrieť okno v PL/SQL Developeri gestom myši. A naopak keď chcem znovu načítať BF stláčam F8 (compile).

                                      0 0
                                      • Martin  

                                        já trpím ve windows v okamžiku, kdy chci dát někde zpět a gesto nefunguje :-) – stejně tak v MS SQL management studiu, když chci zavřít tab… myší gesta jsou silně návyková

                                        0 0
                                  • Polka  

                                    Ja jsem napriklad Gestures ani nikdy nevyzkousel a nevim poradne o co jde. Nesnasim totiz instalaci cehokoliv, natoz rozsireni. Takze mam pouze Web Devoloper Pack a tim to hasne, vic nepotrebuju :-)

                                    0 0
                            • Polka  

                              Jeste doplnim, ze to tak delam na kazdem webu nebo shopu. Uvodni zalozka je uvodka webu, zbytek jsou podstranky. Zatim jsem na rychlejsi a prehlednejsi postup prohlizeni neprisel :)

                              0 0
                              • jirkacv  

                                ja to tak delam vetsinou taky, ale u bf k tomu nemam duvod prave kvuli tomu kouzelnymu tlacitku :)

                                0 0
                              • MlokCZ  

                                Já tohle dělám, když současně nedělám něco jiného a to je pouze sem tam doma.

                                0 0
                      • Jirik123  

                        dělám to stejně. nechápu jak ještě někdo může fungovat s prohlížečem bez záložek.

                        0 0
                    • MlokCZ  

                      Tohle dělám, když jsem na pomalém připojení a sem tam někdy i na rychlém, ale moc to nemám rád. Chci prostě mít vždy přehled o aktuálnosti threadů a ne si je klikat dopředu a pak dávat na tom seznam refresh.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Proc mam pocit, ze s novou verzi B-F jsem jen na pomalem… :(

                        0 0
                        • RomanH  

                          Hmmm, tak ted jsem to zkusil pres CDMA. Admine, prosim, vzhled je hodne dulezitej, ale funkcnost je dulezitejsi. Se slabsim pripojenim je to opravdu nepouzitelne.

                          0 0
                          • jirkacv  

                            me se to zda mnohem rychlejsi nez predchozi forum, hlavne nacitani rozsahlych temat.. a ani se mi to neseka jako styry b-f, ze to jakoby vypadlo :) ale mam 3mbps no

                            0 0
                  • jecnak  

                    Tlacitko bude „na svem miste“

                    0 0
                    • Lišák  

                      Už tam je ;-)

                      0 0
                      • Lister  

                        úspěch…hurám :-)

                        Až teď jsem se dostal k mojemu domácímu počítači a na něm vyzkoušel světlý skin a musím říct že mi nesedí – je až mos světlý, sice bych si mohl stmavit monitor, ale to se mi nechce, protože ho mám nastavení ideálně na cokoliv jiného – hlavně fotky. Takže doma si nechám tmavý skin, už si na něj začínám zvykat.

                        0 0
                      • MlokCZ  

                        Paráda, už to po novu začíná vypadat fakt dobře. V tuhle chvíli bych už určitě nechtěl zpět starou verzi.

                        Teď už mi chybí ta úplně poslední věc a to jiné výraznější označení nepřečtených příspěvků (ať už brýle nebo třeba využití toho levého barevného okraje).

                        0 0
                        • Lister  

                          radší brýle :-) A co mi ještě chybí tak to je poslední příspěvek červeně…jak to bylo předtím, občas se hodí..hlavně když někdo vytáhne něco s historie co jsem nikdy nečetl, tak hned najdu ten inkriminovaný příspěvěk a nemusím odpovídat na původní dva roky starý dotaz......

                          0 0
                          • MlokCZ  

                            Pravda, tahle funkce byla také dobrá a také bych ji uvítal doplnit (i když není tak kritická jako nevýrazně oko).

                            0 0
          • MlokCZ  

            Tmavá mi vadila na oči, světlá je teď dobrá. Ta se mi líbí, pozadí není bílé, ale o něco tmavší, tak to mám nejraději.

            0 0
      • kolečko  

        Teď tahá za oči velký kontrast prvků. Staré fórum bylo celkově sladěné do jemných odstínů a nic nekřičelo, jako ten gradient vlevo.

        http://web.archive.org/…8/forum.html

        Dejte tomu čas na načtení případně F5.

        0 0
    • Meduza  

      Taaaak o moc lepsi, kdyz svetly, akorat jsem to malem nezjistil.. Mozna by ta bila byla lepsi dat jako defaultni, protoze je spousta lidi z tehle narku uz unavenejch a moc to asi necte… Jsem si rikal, jak to, ze vsichni uz maji zpatky bilou, jenom ja furt cumim do cerny :)

      Jeste se primlouvam za brejlicky a nebo to vocicko zvetsit (zvyraznit?)…

      0 0
    • Zerocool  

      celkem mě to tady přestává bavit a to hlavně kvůli tomu, že se to děsně zpomalilo, obrázky jsou od čtvrtiny pod dolním okrajem schované a nejde tím hnout, začíná to být o ničem, pokud se uživatelnost nevrátí k minulému stavu

      0 0
      • Martin  

        co máš za prohlížeč? mě to v opeře ukazuje všechno docela normálně

        0 0
        • Zerocool  

          prohlížeč jsem neměnil a mám ten samý, který jsem měl i před změnou _ Explorer

          0 0
          • Krys  

            Dočasne, kým sa to nevyrieši, skús otvárať obrázky v novom okne. V exploderi je to tuším shift+myšoklik

            0 0
      • Jenca  

        mam ten samy problem uz jsem na nej tady nekde upozornoval.

        driv to delali i tyto odpovidaci okna ale ted co vyskakuji samostatne je to ok

        tak jen vyresit ty obrazky abych si je taky konecne mohl prohlidnout vsechny a kompletne

        0 0
    • Honzas  

      Taky bych měl jednu připomínku (třeba už to tu někdo psal, ale nemám sílu to číst celý). Když si chci otevřít fotku (jakoukoliv), tak se mi zobrazí v dolní půlce obrazovky horní půlka fotky. Což znamená, že dolní půlku fotky nevidim a ani si ji neumim přesunou nikam jinam.

      0 0
      • Howgh  

        Otevři fotku v novém okně – je to v pohodě.

        jináč – dobrá byla možnost hromadného blokování, ale přestala fungovat…

        0 0
    • Peslezedirou  

      Když se změní admine barva tak je to už good, jenom mi chíbí červené brýle.

      0 0
      • revish  

        jeste by si to mohlo zmenenou barvu pamatovat at to nemusime porad preklikavat :o)

        0 0
        • jirkacv  

          me si ji to pamatuje :)

          0 0
          • Lister  

            no ono si to spíše pamatuje ten počítač…pokud přejdeš k jinému tak tam budeš mít zase tmavý skin – to by chtělo doladit.

            0 0
            • jirkacv  

              no to jo, ale to mi nevadi, neprechazim zas mezi tolika kompama :)

              0 0
    • Lister  

      ještě prosím zmenšit to logo nahoře…je to šíleně veliký a zabírá to zbytečně místo i na velkém monitoru – v kombinaci s neblokovanou reklamou je to doslova nepoužitelný…

      0 0
    • Seppy  

      nešlo by udělat například galerii bez postdat? když dáte vyhledat bajky kategorie FR/DH a projizdite je, tak pri zpet porad narazite prave na postdata, je to otravny a myslim ze to jde predelat…

      0 0
      • MlokCZ  

        A proč to takhle děláš a zbytečně zatěžuješ server a sebe zdržuješ? Pokud otvírám cokoliv po vyhledání, tak vždy do nové záložky, tedy původní seznam máš pořád k dispozici.

        0 0
        • Seppy  

          sebe urcite nezdrzuju, pokud neni naka super spicka tak na nic necekam a ze nepatrne zatizim server me fakt hodne tizi… myslim ze tvoje reakce byla hodne zbytecna ale prosim… opravdu nepotrebuju vsechno otvirat do novyho okna abych ho hned zas zaviral, od toho tam taky treba to tlacitko zpet je, je to pohodlnejsi a o zvyku…

          0 0
          • MlokCZ  

            To je standardní způsob práce s vyhledanými výsledky kdekoliv na internetu otvírat do nové záložky (ne nového okna).

            To co chceš je principiálně nemožné, mezi tím, co se vracíš zpět se mění obsah vracených informací a je vždy nutné dotaz znovu zavolat. Proto se to řeší jak jsem psal a od toho tam tlačítko zpět rozhodně není.

            0 0
            • jirkacv  

              tak zase nemuzes chtit po kazdym na netu aby se choval tak jak popisujes, spousta non-IT lidi tohle stejne ani nevi :)

              0 0
              • MlokCZ  

                Proto je tam ta hláška o postdata, aby je to upozornilo, že to bude muset dotaz znovu zavolat, ale máš pravdu, že ten postup s otvíráním do nových záložek hodně lidí nezná a je někdy těžké vysvětlovat proč se to tak chová a že to jednoduše jinak zařídit nejde.

                0 0
    • Radek Broz  

      DíKY!

      Za světlou verzi, za nenápadnější tlačítka, za „zpět na obsah“ zpět na svém místě.

      Už jen zvýraznit brýle a postupně zoptimalizovat rychlost (kvůli tomu bych řekl, že jsi s novou verzí vůbec začínal) a je to dokonalý.

      0 0
      • Polka  

        Tady by to chtelo zacit kopat od zakladu ;-)

        0 0
      • Neddy  

        Mě se teda toto barevné provedení ani trochu nelíbí… modrá, bílá a šedá… to k sobě moc nejde. Minimálně by to chtělo jiný odstín modré.

        Ale s původní verzí stránek jsem byl spokojen, vše bylo přehledné… a že nebylo stínování prvků? Nevadí, to pouze brzdí načítání stránky… V jednoduchosti je síla!

        0 0
    • Radim_2  

      Nejenom že je to hnus fialovej, velebnosti. Hlavně to pořádně nechodí přejedu lištou dopředu a když se vrátím některý text chybí, celé se mi to rozpadá. Zobrazení fotek to je kapitola sama pro sebe.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Na starém B-F mi vadilo akorát to, že nešlo blokovat více příspěvků najednou. Když jsem vlezl poprvé na toto, chvíli jsem na něm z vyděšení ještě zůstal, a taky ze setrvačnosti, že jem si zvykl sem chodit. Když jsem se teď po několika dnech vrátil, čekal jsem, že se něco změní, ale stále narážím na problémy, které jsem na starém B-F neměl ani jako nový uživatel. Nehledě na to, že když jsem si odskočil na webu na jakoukoliv jinou stránku s normální grafikou, obrovsky se mi ulevilo.

      Byla tady s vámi chvílemi docela legrace, ale takhle mi nezbývá, než bloknout celé B-F :-(.

      0 0
  • chico*

    to proč v mé první reakci nic není, je jen další důvod, proč chci taky starý vzhled atd., Vylil jsem si srdce sáhodlouze co mi vadí a nic,nezobrazeno. Tak na to kašlu a doufám, že se to nějak doladí, jinak souhlas se zakladetel threadu.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse