• Smazaný účet

  Ahoj všem, moc se předem omlouvám za tohle téma, ale nevím kam se obrátit ( samozřejmě sem zkusil i rodiče či známé, bez úspěchu ). No k věci. V létě se jedou závody na silničních kolech, jak jsem zjistil klasické treking být nemůže a tak sháním nějaké kolo v dobrém stavu za rozumnou cenu. Tady na BF se dnes objevilo krásné po renovaci za 5 tisíc kaček. Jelikož jsem v insolvenci, zbývá mi neceých 12 tisíc a když poplatím povinné výdaje, jsem tak akorát na limitu abych přežil do další výplaty. Teď v lednu bych mohl dát hotově 2500–3000,–Kč, ale zbytek bych musel až další měsíc, což se asi nepovede domluvit. Proto bych měl prosbu, zda by někdo nepůjčil ten zbytek oproti OP a cokoli bude potřeba podepsat, nebráním se tomu. Pro kolo bych si ihned v termínu na kterém se domluvíme dojedu. Ještě jednou se moc omlouvám za toto téma.

  • Carpathia  

   Nebude lepší si ty 3000 odložit bokem 3× po sobě a v březnu si můžeš koupit o něco lepší bazarovku za 9K? Do léta ti pořád bude zbývat fůra času a trénovat zatím můžeš i na trekingu.

   • scalar  

    Přesně tak, silničku teď nepotřebuješ, jezdit na čem máš (spousta cyklistů v zimě používá do sraček stará nebo levná kola), pošetři a na jaře si kup něco slušnějšího, co Tě posune.

    Nemyslíš doufám tuhle jebku:

    https://www.bike-forum.cz/…ajnu-colnaga

    • nooski  

     Fuj to je kekel

     • scalar  

      Ten držák přehazky bude Ernestův majstrštyk :-)

    • Smazaný účet  

     No, tohle sem myslel. Takže nic moc? :-)

     • Aww  

      To má reálnou hodnotu mnohem nižší. Do trojky bys měl být schopný sehnat něco z levných v pohodě silniček z devadesátek, Fort, Rozzo, Bareš, něco takového, na 2×7 nebo 2×8, občas i s dualy. Nech si kousek peněz bokem na pláště, řetěz, špalky a cokoliv se namane. Ohlídej si velikost, a neukvap se.

  • DejfSejf  

   Přesně jak píšou hoši na zimu není třeba kupovat silniční kolo, počkej do jara a něco našetři… A třeba požádej ostatní o pomoc s výběrem je to běžná praxe!

   • Smazaný účet  

    Takže, zcela jednoduše teď trénovat na tom co mám, peníze bokem a koupit kolo až třeba měsíc před závodem? :-) Vlastně to dává smysl… Asi sem se moc unáhlil a vzal to moc hrr :-D

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce