Problémy s kazetou Shimano XT (M760)

5 nepřečtených
  • Oakey

Zdravim lidi, při svym brouzdání a shánění optimální kazety sem taky zabrousil na stránky mtbr.com a narozdíl od tohodle fóra tam na model M760 docela nadávali, hlavně na měkký horní kolečka, který údajně docela rychle ztrhali. Nejspíš to podle mě bude asi i rozdílnou verzí dodávanou do Evropy a do USA, ale máte s něčim takovym osobní nebo zprostřednovanou zkušenost? Ale i přesto by na tom nová M770 měla bejt ve všech ohledech líp, ne?

0 0
    • roud  

M770ku chci kupovat na léto tak doufám že něco vydrží a nebál bych se toho vozí jí spoustu lidí a jak si sám říkal sou tu jen pozitivní ohlasy :O)

0 0
    • Pavel100  

skoro každý tady chválil XT kazetu M760 a že by si tu na ni vyloženě někdo stěžoval bych řekl že ne

0 0
    • petebike  

me se parkrat povedlo u XT kazety ohnout treti pastorek /od shora/ ale vzdy sem to nejak narovnal a jezdil dal, a v pohode…vzdy to bylo zpusobeno nejakym klacikem ktery sel mezi retez a kazetu a silou se to proste ohlo, ale jinak XT kazety vydrzej i 10 retezu /vyzkouseno/

0 0
    • marapara  

Doufám, že mě to nebude pravda. Dostal jsem na vánoce kazetu XT M770 11–34. Nasadím ji asi na jaře na fulla, tak jsem zvědavý.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.