problém s bezdrátových tachometrem Sigma 1200plus

14 nepřečtených
  • spartann

    Zdravím,

    po roce používání tohoto tachometru mi z ničeho přestal ukazovat rychlost během vyjíždky. Dneska jsem vyměnil baterku ve snímači a stále to nefunguje. Snímač i magnet mám snad dobře nastavený – slyším cvaknutí a občas problikne zelena kontrola na snímači. Zkoušel jsem přiložit i tachometr ke snímači a furt to neukazuje.

    Nevíte v čem by ještě mohl být problém? díky za rady

    0 0
    • Mychal  

      Mám jiný bezdrát od Sigmy a taky pořád problémy, když dojde baterie a vymění se. Zpravidla pomůže, když vyměním ještě i baterii v tachometru souběžně s výměnou baterie v čidle. Když to nepomůže, neztrácet naději, je možné se to i tak po několika km nebo dokonce vyjížďkách přeci jen „chytne“..

      0 0
    • Smazaný účet  

      1200+ má funkci šetření baterie, po cca pěti minutách nečinosti se musí aktivovat ručně tlačítkem…

      0 0
      • spartann  

        to vím, že tachometr se vypíná po nečinnosti, měnil jsem teda baterku jenom ve snímači, v tachometru se zdá v pořádku

        0 0
        • ˘Ö˘ Krab  

          Na 1609 je na snímači rychlosti ještě i resetovací tlačítko na hrot propisky. Zkus i to, mohlo by se podařit znovu spárovat s přijímačem. 3× zelené probliknutí při startu je signál o stavu baterie.

          0 0
          • spartann  

            žádné reset tlačítko na snímači jsem nenašel, tak jsem do tachometru dal novou baterku a rozeběhlo se to, je to zajímavé…těžko říci, jak tam byla vybitá

            0 0
    • Deathwing  

      zkus vyndat i baterku v tachometru aby ho to po aktivaci vyhledalo.

      Podobna vec se nam stala u bezdratovyho teplomeru, nejdriv se musela dat baterka do cidla a az potom do hlavniho teplomeru aby to naslo to cidlo

      0 0
    • Zdeněk HK  

      U mé jiné Sigmy byl problém v kontaktech na tacho nebo držáku. Nebyl kontakt, tak tacho nevěděl, že má měřit. Než jsem pořídil nový držák, tak jsem ho nacvakával opačně.

      0 0
    • DADMTB  

      Obnovuji téma:

      Nemá někdo vysílač pro Sigma 1200+?

      Přestal vysílat, neproblikne jen v něm cvaká (cvaká i bez baterie). Baterií jsem vyzkoušel několik.

      0 0
    • Pessinger  

      Ahoj, mám stejnej problém, po roce klekl a nejde rozběhnout sigma 1200 wireless… Koupím asi obě nové baterky a uvidím

      0 0
      • danielh  

        Bezdratove cyklocompy zasadne nekupuju, protoze se chci vyhnotu vsem temhle problemum. Kabel nicemu nevadi a mam 100% jistotu ze to jede spolehlive bez vynechavani.

        0 0
    • couffy  

      Sigmu bezdrát nebrat,válí se mi tady asi 3 různé druhy,rok fungovaly a pak si dělaly co chtěly.Na MTB jsem přešel na drát a v poho.

      0 0
      • Pessinger  

        Taky mám doma ještě drát asi ho nazuju když nepůjde. Prej v manuálu výdrž baterie tři roky :-) používám teď přes mobil Runtastic ale jsem hodně fixsovanej na aktuální rychlost a total odo

        0 0
      • Pentaroth  

        Mam Sigmu 1200plus asi 3 roky a nemam problem. Ani s led svetlem. Cidlo a magnet mam vyse na vidlici. Vsjo funguje :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.