Přiměřená vyjížďka zítra - Praha (jihovýchod)

7 nepřečtených
 • chodec

  Ahoj – vybouchl mi právě parťák na zítřejší vyjížďku. Takže pokud by se někdo chtěl zítra dopoledne projet na MTB v okolí Prahy – směr jihovýchod, tak cca na dvě hoďky nebo jinak dle chuťi, spíše lesními cestami a jinak mimo silnice, tak napište sem nebo mě na mail, domluvíme se. Čas a místo srazu upřesníme dle zájmu a možností. Předběžně počítám se startem odněkud z oblasti Malešic, Strašnic, Zahraďáku, Hostíku, Záběhlic – jak vidíte místo je zatím VELMI flexibilní (jsem ochoten se srážet třeba někde na Bránické cyklostezce, když bude třeba ;-), takže případní zájemci směle do toho.

  Jindra

  • cabbage  

   Čau,
   jihovýchod, 2 hoďky – to bude ideální Točná, ne?;) Přidal bych se, sraz nejlépe někde na kopci, ne u Vltavy(lenost je hrozná věc) záleží kudy pojedeš.. Navrhoval bych Chodov(vede tudy cyklostezka z Hostivaře), přechod pro chodce u obchoďáku v 10:00? Záběhlice a Zahradní město jsou pro mě „Hic sun leones“:-/

   tempo: mírné až velmi pomalé;)

   • chodec  

    No tenhle směr zas moc neznám já (obvykle točím víc na východ), ale co, tak si nechám rozšířit obzory. Jen prosím – je to převážně mimo silnice? Fakt se mi nechce v mraze hlídat auta za zádama ;-)

    Pokud ano, tak čas mi vyhovuje, telefon ti posílám mailem kvůli případným nesrovnalostem při srážení se a jen potřebuji upřesnit to místo – myslíš tuhle lávku? nebo něco jiného.

    amapy.atlas.cz/ma­pa/lavka11

    • cabbage  

     Měl sem na mysli tohle: amapy.atlas.cz/ma­pa/prechod-u-krcaku (sem zvědavej jak bude odkaz fungovat)

     • chodec  

      OK to je kousek od toho (cca kilák), takže to klidně popojedu. Pošli mi to číslo mailem a zítra ráno se budu těšit – jo co ta trasa, vyhneme se provozu?

      P.S. odkaz funguje ;-)

      • cabbage  

       Bohužel, tomuhle se mimo asfalt nevyhneme. zbytek bude silnice jen občas křižovat

       • chodec  

        Pokud je to hlavně o tomhle kousku (cca 3 kiláky přes Kunratice), tak to není problém. Vadí mi hlavně frekventované cesty mezi obcema. Tenhle kus přežiju ;-)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.