Převodník 34 zubů na XTR 9000

17 nepřečtených
  • jack

    Zdar – mám tyhle kliky a chci převodník 34 zubů,ale kulatej – docela problém – něco doporučte – originál nějak nejde sehnat.

    0 0
    • Markony  

      Je to tenhle : https://www.koloshop.cz/…dnik-34-zubu-(AS).html

      0 0
    • milan.v  

      Nemáš zač…

      0 0
    • jack  

      Nechci šišku a jestli si myslíte , že sedí ten Sting tak ne.

      0 0
      • antuch  

        Sedi jakykoliv, co je na slx nebo xt… Akorat se musi zvetsit diry na srouby… Sam tak vozim predelany sting 2 roky a zadny problem.

        0 0
    • jack  

      A jak jsi tam dak ty šrouby – mě to nesedí,protože ten převodník XTR má u těch děr takové prolisy.

      0 0
      • antuch  

        Ja nevim, musel bych mrknout… Ale XTR prevodnik je specificky, je to duta vec… Sting a ostatni jsou jen hlinikovy plech… Slx a xt jsem nezkousel, ty maji taky prolisy.

        Kazdopadne zadny problem nebyl…

        Zanovny XTR 36 z. Mam jeste doma

        0 0
      • Tina  

        Mám skladom Garbaruk. Ak máš záujem, napíš mi SZ.

        0 0
        • jack  

          kolik by ten Garbaruk vyšel – jsem z Ostravy.

          0 0
      • creater  

        Ty prolisy jsou na originál převodníku proto, protože ten převodník je prohnutý a aby se ozubení dostalo do správné polohy, tak jsou tam prolisy, antuch má pravdu, pasuje jakýkoli neoriginální převodník na slx, xt, jen se musí zvětšit díry. Originál SLX a XT nepasuje, protože ten má také prolisy, ale menší a ty „packy“ na xtr do nich nevlezou. Já jezdím B.O.R. 36z, stejný je Raptor od Superstar Components https://www.superstarcomponents.com/…specific.htm nebo ten Garbaruk od Tiny je taky super :-) njinak originál 34z je třeba v Německu běžně skladem, ale za raketu…

        0 0
    • antuch  

      Jinak mam doma origo prevodniky na 2×11, jete asi 50 km… Kdyby nekdo chtel… :-D

      0 0
    • tonik666  

      Vykopávám, někomu by se mohlo hodit.

      Mám kliky XTR 9020 a doteď jsem jezdil převodník OneUp, který se montoval bez krytek a normálními šrouby M8, protože měl v sobě závit. Už bohužel nejde koupit.

      Mám doma nakoupené Garbaruk převodníky, ale zjistil jsem, že ty jsou bez závitu, zrada. Krytky už nemám a kupovat nové za 2000 se mi nechce (navíc jsou to gramy navíc). Takže jsem hledal řešení a snad jsem našel – tyto šrouby Massi z Tradeinn. Našel jsem k nim i nákres zde, dle kterého by měly pasovat na Garbaruk bez problémů.

      Další alternativou jsou tyto z Alíka, ale nechci čekat a nelíbí se mi červená barva.

      šrouby na XTR

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.