Téma reakcí autor poslední
nejblizsi cykloshop 2/2 PC 6.8.12 23:11
Zarážání hory - Vlkoš 7/7 TeryPV 6.8.12 15:08
Bílanský MTB Víkend 2/2 Buf 28.8.12 14:18
Kola Remerx Fast Disc 29" 19/19 Biker Šafrán 15.3.17 13:25
Rada se stahovákem 5/5 d.urb 8.8.12 10:48
KEEN sandále 64/64 Labusch 30.6.15 09:47
bobovka 0/0 honzour 6.8.12 08:16
Velikost rámu 9/9 skinyman 7.8.12 06:34
Ram GT 0/0 Revolucionar 5.8.12 22:43
Hlavové složení rozměr 18/18 dothy 21.8.13 16:44
Košík na lahev 64/64 Smazaný účet 9.9.20 20:58
Kde koupit Novatec ořech 5/5 ezau 31.1.15 17:01
Problém s jízdou na silničním kole 119/119 Casper 14.8.12 20:19
Hardtail do 15-18 000 9/9 Smazaný účet 5.8.12 23:02
29,test 3/3 Milvus888 5.8.12 22:46
Krkonoše - Janské Lázně 2/2 Jára.V. 5.8.12 20:44
sedlo spiecialized romin - skusenosti 8/8 jozko78 26.7.13 14:46
Jak urychlit hojení kolena a dalších ran 55/55 artorie 9.3.19 16:47
jaký stojan 3/3 hagi 30.8.12 21:12
Kolo do 15k- Cannondale Trail SL 4 2012 ? 35/35 Marty47 28.2.13 10:51
MTB trasy Boháňka-Skála - Hradecko 3/3 Korbelos 5.8.12 17:43
Setkali ste se už s divočákem v lese ??? 215/215 bbng 10.8.12 15:11
Tak se prej někdo rozsekal na Lipně 19/19 Smazaný účet 5.8.12 16:51
Dětská kola 24" a 20" - hmotnosti, komponenty, posed atd. 74/74 Mark-H14 15.8.14 20:52
Rada 7/7 milous85 5.8.12 14:18
Trek 8500 54/54 zetze 19.8.12 10:55
ráfky Trek 6000 4/4 Jack_DC 6.8.12 18:54
trate 8/8 Jared 6.8.12 09:59
Transbrody 2012 42/42 Martin_Transbrody 2.10.12 22:17
Trestik 43/43 Jared 5.8.12 21:57
Hutchinson Python NG (bezdušák) 2/2 HROOLI 4.8.12 20:43
Pomoc...Bikeri Ostrava-poruba. 0/0 Válec 4.8.12 20:30
poskládání MTB do 8000 Kč 3/3 tompos 4.8.12 23:07
Jaké kolo? 3/3 Esrape 4.8.12 15:34
OH London 2012 325/325 Tomisek17 13.8.12 13:51
Fulcrum RM3 63/63 charon666 3.10.16 22:29
Upgrade starší silnice, kompatibilita 9 a 10 rychlostí 3/3 jonti 4.8.12 12:08
Chtel bych poradit s kolem 2/2 milous85 4.8.12 14:38
Nove prevody nebo koupit silnici? 137/137 bbng 5.8.12 21:27
Jaké brzdy? 74/74 vojtas*1 4.8.12 20:44
Jaké tuhé 29er výplety na 89kg? 13/13 Lofty 4.8.12 18:54
Integrovaná jednopalcová hlava 0/0 JMT 3.8.12 21:02
SRAM X.5 trigger - problemy 1/1 obda 3.8.12 20:25
Rachtajici prehazka po vymene retezu 19/19 kubaf 3.8.12 21:53
Prasklý šroub Epiconu co dole drží tlumící patronu 14/14 Chroman 5.8.12 21:42
Odreniny od bowdenu 29/29 LuckyRider 20.8.12 07:40
pomoc při výběru destiček 4/4 Lukas534 4.8.12 17:54
Sedlo Selle Italia SLR Team Edition - Carbon 4/4 brozelin 3.8.12 16:47
Technický dotaz - Brzdové destičky GT 4/4 Ajvo1 3.8.12 18:27
PEDOM.cz - jaké máte zkušenosti ? 13/13 alfie 10.5.23 22:54