Praha - Velikonoční vyjížďka 2008

39 nepřečtených
  • Thapsus

    Kdo zítra nebude honit děvčata s pomlázkou, nebo naopak bude před pomlázkou prchat, může s námi vyjet na pohodovou vyjížďku směr Halouny nebo Hostím. Sraz na branické straně pod barandovským mostem v 11 hodin. P.S. Branický řezník řádí v Itálii, mírné tempo je zaručeno ! :-)

    0 0
    • cabbage  

      KLdyby vám nevadil jeden notorický flákač na fullu…

      0 0
    • Elwing  

      chtěla jsem sice koukat celý den na pohádky, ale když dám do kupy kolo… šlo by to ;)

      0 0
    • Stumpa  

      Já bych se s dovolením také přidal.Když nejede ten řezník,tak to snad zvládnu. Jenom,aby ho nenahradila ta mořská potvora.

      0 0
      • RK  

        a nevešlo by se ti do batohu na otestování to přebytečné sedlo?

        0 0
        • Stumpa  

          Jasně, beru ho. Doufám,že klapne trochu počasí.Ted to venku vypadá dost divně.

          0 0
          • Thapsus  

            zítra by mělo být snad bez srážek, ty hlásej jenom místy. Teplo ale rozhodně neužijem, hlásej max kolem 4 stupňů. Ale vyjeli jsme už ve větší zimě :-)

            0 0
    • Darkson  

      kdyby bylo počasí jak na fotce…

      0 0
    • kleky  

      Už jsem s váma dlouho nebyl, takže se rád opět připojím.

      0 0
    • laufdeck  

      branickej řeznik řadi v itaii to j jnom dobře konečne se jendou pojede v klidu doufma že pojde i treker jeho trn v kole byl kuriozní :D:D:D

      0 0
    • petebike  

      bude snezit, jako poslednich 14 dnu, proto jdu na silnicku :-) bike jeste nemam :-(

      0 0
    • Eli  

      Já pojedu, i když kosa bude vražedná, tak doufám, že mě Elwing nenechá ve štychu a pojede taky!

      0 0
    • Teddy  

      Dneska to bylo super, čekal jsem horší počasí ale nakonec bylo docela hezky. Jo taky pro příště vím že si musím sebou vzít jednu brzdu navíc (tip pro gramaře i s jednou brzdou se dá jezdit).

      0 0
      • Archer  

        „Brzdiiiiiii!“ :)

        Pěkná vyjížďka, mam 85km. Kolo už jsem zase umyl a naleštil :)

        0 0
      • cabbage  

        jo, v sobotu sem jezdil jen v přední(zadní zavzdušněná k nepoužitelnosti) a nic moc.. ale moh sem naorzdíl od tebe zastavit – to tvoje dobržďování před kládou a výraz v obličeji si budu ještě chvíli pamatovat;)

        0 0
    • kleky  

      Pánové a dámy děkuji za pěknou vyjížďku. Zde je mé fotoalbum, tentokrát a s popisem, ale Thapsusových kvalit to zdaleka nedosahuje. kleky.net/foto/08bi­kevelikonoce/

      Fotky vaších strojů v plné kvalitě vám zpřístupním za pár minut.

      0 0
    • Stumpa  

      Vyjíždka byla super a nechyběla ani kulturní vložka.Trochu mě z hupíků přeskakuje koleno,ale snad to přejde. Ocenuji výkon na jedné brzdě. A tady je trocha fotek z vlastní zahrádky : stumpa.rajce.id­nes.cz/24.3.2008_Ve­likonocni_Halou­ny/

      0 0
    • Thapsus  

      Tak a jsem zase poslední :-(. Moje fotky s reportem jsou tu:www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
      • Archer  

        Pekny fotky, diki!

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Slečně vpředu by podle polohy rukou bodly rohy. Ale chápu, na vlajdy „se nehodí“. ;-)

        0 0
        • Elwing  

          ne dík, rohy jsou na mě moc nebezpečný

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Že Ty máš blbý vzpomínky z dětství na nějakou kozu, býka nebo krávu? :-)

            Znám lidi, co to mají přesně naopak – rohy vozí jen jako zarážku, pojistku proti sklouznutí rukou z konce řidítek. Nebolí Tě zápěstí, lokty, ramena, krk nebo kolem lopatek? Tak jak na fotce si můžeš ulevit jen na asfaltu nebo na hladké lesňačce. V terénu to asi nejde. A určitě jezdíš hlavně v terénu. Ale pokud nemáš bolesti, nemáš proč to řešit. Mě to jen uhodilo do očí, ber rohů bych nevydržela, měla jsem je i na vlajdách. Chňápu, že někteří bezroháci problémy nemají.

            0 0
            • Elwing  

              no parohatce jsem nikdy nějak zvlášť nemusela ;) vůbec nechápu, jak jsem to na té fotce držela, ale třeba na rovině si ty ruce na řidítka dám, jako bych tam měla rohy. Nebezpečný jsem myslela tím, že když jsem rohy vozila, tak se mi několikrát stalo, že jsem se někde chytla… doteď když jedu třeba blízko sloupu/stromu, tak si vzpomenu proč je nevozím :-)

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Jo, asi dvakrát jsem za rohy chytla nějaký roští. neškodně. A jednou pruty a hodila tlamu. Ale stejně je beru jako pozitivum. Na krosovým kole jsem rohy neměla. A na asfatus e držela jako Ty – jak na fotce tak i na koncích řidítek. Ale po pár minutách, nejdéle deseti, to bývalo značně nepohodlný. Navíc když jsem nečekaně vymetla díru, bylo to o hubu. V tom může být bike díky odpružení lepší.

                0 0
    • McBlacky  

      jsme se museli u paviána minout fakt těsně :) my to protáhli až na Kuchynku a po TB zpět. Od Stožce cca 10cm sněhu, nikde nikdo a teplota lehce pod nulou – docela to namrzalo všude na kole…

      0 0
    • Martinaa  

      jako vždy velmi pěkné fotky a zábavné čtení :) A Eli – ten zajíc byl fakt dobrej :) už se těšim na Dva kopce

      0 0
    • Elwing  

      Ještě jsme si vybrali dobře, dneska bych nevyjela :) ale zdařilá moje první vyjížďka. v holešovicích u beziny, kde jsem si myla kolo, jsem potkala jednoho bajkera, a když jsem mu řekla, že jsem byla na Brdech, tak na mě vyvalil oči :)

      0 0
      • zac  

        kde mejes kolo? jak cim? to me zajima! dik

        0 0
        • Elwing  

          no za prvé moc kolo nemeju. ale včera na tom byl takový nános bahna, že jsem to nějak řešit musela. Nikdo nebyl doma, takže možnost mytí kola před barákem odpadla, tak jsem šla vyzkoušet vapku na benziňe u Vltavský. Proběhlo to dobře, až na to, že ten týpek, co tam myl svoje kolo, ho nejdřív leštil kartáčkem, pak vapkou (samozřejmě s cyklostarem), pak zase kartáčkem a pak mi vysvětlovat, že když nenamažu řetěz a kdoví co ještě, tak se asi propadnu do bikerskýho pekla… Prostě sem to ostříkala a šlus… Nic pro leštiče :)

          0 0
          • Archer  

            Me treba na vapku uz nezbyli sily, tak jsem jel rovnou domu, strcil kolo do kupelny, a umyl :) Zasadne pravidlo – nesplachovat vsechno naraz, ale postupne, abych nezacpalo trubky.

            Nejvetsi sranda byla, ze olej z reteza byl uplne pryc jeste v Brdach (nikdy nepouzivejte Finish Line Dry Teflon Lube na dlouhe vyjizdky), takze v kupelne nezustala ani smouha, nemusel jsem ji potom vubec cistit, stacilo oplachnout..

            0 0
      • petebike  

        denska ? bylo relativne hezky :-D

        0 0
    • Eli  

      Ahoj, jsem na tom v práci tak blbě, že nemůžu moc psát soukromé věci. Skupinové foto dodám večer. Jinak jsem se super vyjela, sluníčko, sníh a bláto, docela romantika :-) dobrá příprava na Přes dva kopce.

      0 0
    • Eli  

      nalívám pár fotek.....

      0 0
    • Eli  

      Thapsus v akci

      0 0
    • Eli  

      U stožáru

      0 0
    • Eli  

      v pubu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.