• sharrow

    Po loňské nebývalé účasti 12 lidí (pokud se dobře pamatuju) by byla ostuda neudělat zase půlnoční mši v sedle. Nějaký nadšenci?

    0 0
    • heretik  

      V zásadě nejsem proti, ale chtělo by to lepší počasí, loni to byl spíš očistec než nějakej city-terror.

      0 0
      • o5majkl  

        počasí není překážka, ikdyž ruce sem zachránil tak tak :)

        0 0
    • Twister  

      Jsem pro, chci o víkendu popřemýšlet o trase. Dal bych něco přes Pražské parky a skončil na Hradčanech zase sjezdem schodů.

      0 0
      • sharrow  

        Tak to abych přibral sněhový řetězy ne?

        0 0
      • karliner  

        Popravdě by mne více zajímala manifestační jízda přes otevřené osvěžovny a ochutnávky svařáků a grogů než chrcení z parku do parku křížem krážem Prahou, ale stejně se rozhodnu až na poslední chvíli podle momentální nálady, počasí, avizované sestavy, trasy apod., takže můj názor vlastně není vůbec důležitý :-)

        0 0
        • crom  

          je:)souhlasim stebou!udelame vzpouru,osvezovny se chyti uvidis

          0 0
          • teepeex  

            to je pochopitelne i muj pocit

            takhle chci jet pulnocni o stedry den i ja

            0 0
    • o5majkl  

      Ty se chceš zase vytáhnout s nějakym vánočnim tuningem co? :) já jsem pro, akorát to ranní vstávání ná návštěvu u babičky mě asi zabije… :)

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      No chceš dát přímo na Štědrý den? To mi nepřijde úplně ideální. Co spíš den před nebo po?

      0 0
      • sharrow  

        Nojo, jenže zase ta vánoční atmosféra? To bylo loni fakt neopakovatelný

        0 0
      • o5majkl  

        den před máme firemní večírek :-! a den po už budu mít plnej žaludek vánočního cukroví a kachýnky se zelím :D

        0 0
    • teepeex  

      jj, pojedem:)

      tradice se musi dodrzovat

      doufam, ze nebude zase lejt

      schody tentokrat nepojedu, staly me 300 za dva draty do XT:)

      0 0
    • smith22  

      Taky sem chtěl založit podobný vlákno.Loni sme byli taky a super.Ale jezdíme se vyvětrat spíš před štědrovečerní večeří.Zdá se mi to mnohem lepší nápad než potom trajdat někde v noci.Ideální počasí by bylo slunečno a –2 až –5.Doufám, že to nebude tát a nebude z toho břečka.

      0 0
    • Twister  

      Čus, tak co takhle sraz zas o půlnoci na Staromáku pod orlojem. Trasa: Staromák-Letná-Stromovka-Podbaba-Baba-Hanspaulka-Zlatnicí do Šárky-Šárkou ke Džbánu-Hvězda-Ladronka-Strahov-Petřín-Hradčany. Zlatým hřebem bude sjezd Zámeckých schodů (případně Nerudovka).

      Je to cca 20km.

      0 0
      • o5majkl  

        a kdo bude chtít, může si to dát dvakrát :) nejsem proti, ale asi se mi nebude chtít od Ladronky jet dolu, abych si to pak zpátky vyšlápnul nahoru, ale co se dá dělat…

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Nápad se mi začíná líbit, ale nevím, jestli se mi povede do a z Prahy dopravit… Vlaky skoro nejezděj a na kole? No nevím :) Uvidím podle počasí a stavu cest.

        0 0
      • sharrow  

        Nejsem proti, ale neni 20km moc? Když zase budeme fotit a dávat po cestě čaje, tak budeme jezdit do 2 a pak někdy nad ránem courat zimní Prahou… minule jsem už začínal usínat.

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          A navíc zmíněná trasa je minimálně 25km. Na druhou stranu, mě jede první vlak domů až v 5:20 :-)

          0 0
      • crom  

        8-o tak to nejedu,ty jsi fakt extremista!ma nekdo jinej plan,trochu lehci:)

        0 0
        • Twister  

          Ježišmarjaa. Touhle dobou loni jsme dávali každej tejden dvakrát Halouny a teď se budeš bát do Šárky? :)

          0 0
        • jecnak  

          Dneska jsem si dal na silnici 60km :-) Na stedry den tu nejsem, ale mohli bysme jet novorocni od mostu na Cukrak.

          0 0
      • McBlacky  

        tohle je okruh na 2,5 hodiny v průměrných zimních podmínkách :)

        0 0
      • karliner  

        Člověče, to je tak zhruba 30 km, k tomu cesta na sraz a z nemocnice po tlamě na schodech. Tak nějak se mi rýsuje, že se na to asi vykašlu. Ještě by mne zajímal předběžný čas srazu, páč jestli to bude dřív, než kolem 10, tak nepojedu určitě.

        0 0
        • McBlacky  

          my téměř shodně jeli z Vršovic v opačným gardu v sobotu a dalo to 40km přesně a 3hodinky ± minuta :)

          0 0
          • karliner  

            No jasný, Vršovice – Staromák je cca 6 km, podle toho, kudy jedeš.

            0 0
        • Twister  

          Dobrá, dobrá. Tak návrh číslo dvě:

          Sraz o půlnoci na Staromáku – Karlův most – Kampa – Újezd – Petřín – Pohořelec – Nový svět – Hradčanské náměstí – Zámecké schody.

          Trasa cca 5km

          0 0
          • karliner  

            To je mnohem, mnohem lepší :-)

            0 0
          • crom  

            to je malo!pridej;)kluci uzijte si to na max,ja uz sem na tohle linej jak prase.kdybys to tak prehodnotil na denni vanocni projizdku jel bych.jenze navic nema prat pocasi,0+ to je bida

            0 0
          • martin_bakov  

            a ja myslel ze zamecke schody v zime klouzou :)

            0 0
          • teepeex  

            ja tam budu:)

            ma to svoje totiz

            beru litr grogu,

            pendak mozna, rekl bych tak na 80%, ma to kousek cesty

            0 0
          • Twister  

            Ok, takže zatim jede o5majkl, karliner, teepex a asi penďák. Kdo ještě? :)

            0 0
            • StrejdaS  

              Mozna, jeste zitra napisu…

              0 0
            • Thapsus  

              Taky dorazim jestli nebude lejt

              0 0
            • sharrow  

              Jedu

              0 0
            • karliner  

              Jestli bude venku takhle hnusně (nad nulou a mrholení), tak si karlinera škrtni :-)

              0 0
            • o5majkl  

              já to vzdávám… nemít to do Prahy 15 kiláků, tak bych se kousnul, ale v tomhle se mi fakt nechce…

              0 0
              • crom  

                zacinal sem vam to silne nezavidet,jeste ze mate rozum:)

                0 0
                • o5majkl  

                  zase nemusim mít úplně všechno :)

                  0 0
                • Thapsus  

                  Já bych to ještě neviděl tak beznadějně, od západu se už docela ochlazuje http://pocasi.idnes.cz/…, tak by se to ještě mohlo v dobré obrátit a něco nasněžit. A nebo z toho bude náledíčko a je vymalováno.

                  0 0
                  • Twister  

                    Taky bych vynášel soudy tak o desáté.

                    0 0
                    • Thapsus  

                      Jupíííí ! Už sněžíííí :-)

                      0 0
                      • Twister  

                        Jojo, na Chodově už máme nulu a neprší. Když něco padá, tak už je to víc sníh než voda. :)

                        0 0
                        • teepeex  

                          pisnem si vpul jedenacty a kdyztak po 11h vyrazim, mam to na staromak tak 40min

                          0 0
                          • Twister  

                            Kudy pojedeš? Já to vezmu taky kolmo, takže bysme se mohli srazit u Baranďáku na Branický straně. Tak v 23:40. ?

                            0 0
                            • teepeex  

                              tady na zbraslavi porad dest se snehem, nic co by me tesilo

                              asi to pochladim,

                              pokud bychom tam meli cumakovat ve dvou,

                              tak si radsi zajezdim zejtra, treba neco napadne

                              pokud nekdo dalsi vaha, tak piste co nejdriv

                              treba se vzajemne hecnem

                              0 0
          • Twister  

            Jo a jinak. Včera jsem byl pěšmo v Šárce a úplně normálně by to šlo. Sněhu mraky, do tvrda uježděno. O půl pátý tam houkal sýček pod Dívčím skokem. A ty schody ke Džbánu krásně zasněžený, to by byla výzva. :)

            0 0
    • crom  

      jinak 26.12 jedem uz klasiku s Krabem.kdyby se chtel nekdo pridat budu tak kolem 9:30vyrazet od mostu

      0 0
    • o5majkl  

      to oteplení se mi vůbec nelíbí… začínám měknout, ale kousnu se :)

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        3–4°C a lehkýá déšť – klasické štědrodenní počasí :-) Já teda nevím. Pokud mě někdo vezme do Prahy a z Prahy autem, tak pojedu :-D

        0 0
    • smith22  

      Tak u nás je mokro jak sviňa a 8°C.To je tak když se na to celou dobu člověk těší a má představy, že bude mírně zamrznuto nasněženo a pak to tak dopadne.Navíc u nás ještě fouká větr.Radši bych jel ve sněhu než v těchto sračkách.

      Hlavně ty jejich slavný předpovědi sou naprosto kničemu!!!Neumí předpovědět počásí ani den dopředu.Dnes mělo být podle předpovědi 0 až –1°C.Navíc předpověď upravují přesně až onen den.Takhle můžu předpovídat i já když vykouknu z okna :-(

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Sice nevím, odkud jsi, ale včera předpovídali, že bude na celém území od tří do čtyř stupňů, jen na Moravě a na Šumavě až 8°C, takže měli pravdu. Ale je zajímavý, jak se to vždycky na Štědrý den pokazí, to zas jo.

        0 0
    • o5majkl  

      Tak se přiznejte, kdo teda jede… Pokud předtim chcalo a teď je pod nulou a sněží, tak bude ledovka jako prase… Už ráno jak byla ta těžká mlha, tak to klouzalo jak cip.

      0 0
    • sharrow  

      Super zážitek, jenom se pořád bojim myšlenky, že se z toho stává tradice a musím příští rok do toho mrazu znova :-D

      Budou fotky?

      0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Je pravda, že po půlnoici to z okna vypadalo krásně. Ale na sraz bych stejně musel vyrážet už v tý čvachtačce, takže jsem rád, že jsem si užil večer s rodinou :-)

        Ale na fotky jsem zvědavej! Jeli jste Schody? :-)

        0 0
      • Twister  

        Čau, bylo to parádní, jsem fakt rád, že jsme vyjeli. Trasa akorát, dalo mi to 40. Schody jsme nakonec vyměnili za sjezd Kinského zahrady.

        0 0
      • teepeex  

        diky moc, ze jste me vytahli panove:)

        malinovka nejvetsi

        az na tu rajskou, kvuliva letosni nejvetsi kudle z domova na sraz, ale stihnul jsem to o 2 minuty

        jsem rad, ze vznika tradice a ze se nad nama zase slitovalo pocasi:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.