Praha neděle 2.11. pohodová vyjížďka i pro dámy

52 nepřečtených
  • Eli

    Bylo by škoda nevyužít pěkné počasí (i když možná s ranní mlhou). Sraz v 10:00 hod. pod Barrandovským mostem na branické straně. Kam se pojede, doladíme na místě, ale něco kratšího a nenáročného podél Berounky nebo směr Cukrák, 50 km by mohlo bohatě stačit, tak se toho nebojte a doražte, bajkerky! Zúčastní se Rádius, který po dnešních 100 -  120 km na Křivoklátsku to jede v rámci rekonvalescence. Sraz tam má i Bajkr, tak to můžeme kousek propojit.

    0 0
    • _guru1  

      Tak tedy bajkerky?? Budu tam.

      0 0
    • Teddy  

      Bajkerka nejsem, ale budu tam taky :-)

      0 0
    • hms  

      ráno nemůžu, ale mohla bych se připojit po obědě, dejte mi vědět kde jste.

      0 0
      • Eli  

        o.k., napíšem v jaké hospodě bude oběd.

        0 0
        • hms  

          mam nebikerský dotaz proč tam nemám taky červenou postavičku?

          0 0
          • 4xMM  

            Ahoj, myslim ze to je tim, kdyz vyplnis v profilu/nastaveni zda jsi kluk nebo holka :-)!

            0 0
            • hms  

              díky, už se podařilo :-) tak se vás zítra pokusím dojet

              0 0
              • 4xMM  

                Ja taky trochu uvazuju ze bych se pripojila az pozdeji (pokud rano nebudu stihat apod.) - teda jestli se pojede nekam zhruba nasim smerem… Dam Ti kdyztak vedet, OK? Ze bychom treba mohly jet spolu, hledat ostatni… :-)

                0 0
    • padlos  

      Za bych jel taky? Uvidim rano jestli se probudim tak brzo :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      zkusím se přidat…dneska jen 20km…ale běhu :-)

      0 0
    • Manhack  

      ted jsem juknul do vlakna, ach jo mohla byt fajn nedele :-)

      0 0
    • padlos  

      Pekna vyjizdka, bajker se s nami nemazlil, ale byla legrace, fakt jsem si to uzil az na ten defekt. Dekuji uz se tesim na priste.......

      0 0
    • Teddy  

      Děkuji všem vyjížďka byla super i když jsem jí srabácky nedojel celou a v Dobřichovicích se trhnul. I tak to dalo 85km a jeden přetržený řetěz a ztracená zátka řídítek po jednom pádu. Zde je pár fotek.

      0 0
    • bajkr  

      Super to bylo doufám že jsem vás moc netrapil a líbilo se ;o)

      Tak zas příště :o)

      0 0
      • _guru1  

        Kdepak, netrápil. Byla to taková pohodová vyjížďka pro dámy :-).

        0 0
        • bajkr  

          držela ses statečně a lehké to nebylo :o)

          ještě par takovejch pohodovek a budeš nas ve sjezdech předjíždet ;o)

            
          0 0
        • padlos  

          Jojo pro damy, bych chtel videt jak vypada vyjizdka pro pany a kdyz bajkr nerika, ze to je v pohode. :-D

          0 0
    • Eli  

      Díky všem za účast, velmi povedená vyjížďka. Ráno na srazu 10 bajkerů/ek, v Dobřichovicích nás dojely Hanka s Miriam čisté a plné síly.

      Díky Bajkrovu vrozenému talentu jet tudy, kudy ještě  nikdo nejel, jsme projeli Modřanskou roklí a zbraslavskou náhorní plošinou místy, kde by nikoho nenapadlo jezdit na kole!!!

      Po druhém malém pivě mi přišlo líto jet vlakem, tak jsme to vzali s HMS, Miriam, Zdeňkem a Járou podél řeky se zastávkou v pekárně, kde paní pekařka právě přinesla pekáč teplých buchet.

      A co na to plukovník a Jan Tleskač?

      0 0
      • Teddy  

        Ještě že jsi si dala to druhé malé. Co bychom si bez tebe počnuli? Děkujeme a příště Ti objednáme piva rovnou 2 :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        bolí mě haxna…ale na tom nenese podíl vyjížďka, když jsem se rozbil ještě než jsem dojel na sraz :-) vyjížďka byla super, pracuju na blogu…

        0 0
        • Eli  

          haxna je zdokumentovaná, za chvíli bude na webu.

          0 0
          • Smazaný účet  

            to je taky nápad, fotit Serží nohu! Dyk tam vůbec neni poznat, jakej jsem roztomilej! Jak si potom mám najít ženu, co? :-)))

            0 0
      • hms  

        byly to koláče, po dnešní projížďce jen podle vody jsme  jak bludičky vyjely ještě na letiště na Točnou, ale pak rychle domů, škoda, že není déle vidět :-)

        0 0
      • zdenek.2  

        Pěkná vyjížďka, jenom škoda,že nebyla mřížka, týden jsem na ni myslel :-)))

        0 0
    • Eli  

      pár fotek zde:

       

      http://jakubikova.rajce.idnes.cz/…obrichovice/

       

      hoďte sem profil trati.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Super to bylo !!! Užili jseme si spoustu zábavy ve sjezdech i výjezdech a k tomu všemu bezva oběd :-)

      Ten  závěrečnej sjezdík kdy jsem se já a Serža nekontrolovatelně sesouvali svahem po listí byl fakt parádní :-))

      Díky všem aktérům a zas někdy na Bajku.

      0 0
      • Smazaný účet  

        úplně souhlasím, bylo to fakt super…ty hupíky kdy jsem zatáčky projížděl jak McRay smykem… :-)

        díky Eli, že to svolala a Bajkrovi, že nás povodil!

        0 0
    • chodec  

      Taky díky za svolání a možnost příjemného povožení. Je mi líto, že jsem se musel utrhnout u Vltavy – Tak nějak jsem počítal s těmi avizovanými cca 50 km (jenak proto, že jsem se ještě slíbil věnovat rodině a druhak proto, že to byla má první jízda po 2 měsících marodění s antibiotikama, tak jsem se cejtil jak padavka). Nakonec jsem měl po návratu domů i s tím předčasným od­tržením hezkých cca 60 km. Jen mi bylo líto, že jsem musel dezertovat poté, co jsme projeli ty pasáže, které už trochu znám a blížila se místa o nichž jsem jenom slyšel. No nic snad příště. Díky.

      P.S. profil můžu poslat, ale s ohledem na mou zkrácenou variantu bude jen k té Vltavě (společná část končí sešupem do Břežanského údolí k Vltavě). Takže pošlu jen pokud by se nenašel lepší exemplář nebo měl někdo výslovně zájem.

       
      0 0
      • Smazaný účet  

        výškový profil úplně nejvíc HC varianty mám na blogu stejně jako fotky :-)

        http://serzovo.spaces.live.com/

        0 0
        • Pebe  

          ten sjezdím pod sloupy s napětím se jmenuje Staňkovka

          0 0
          • Smazaný účet  

            blog updated :-) díky

            0 0
            • padlos  

              Ajťák se v Tobe nezapre :-D

              0 0
            • McBlacky  

              na slickách jsem Stankovku jel jen jednou. Bohužel jsem v tý pasáži přes tři klády do zatáčky zaparkoval do stromu :)

              ale zase až bude led, už budeš mít náskok v baletní technice :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                ale ono by se to dalo, nebejt tam to lupení…jenže jak jsem sjel nějakej ten schod z klády, tak se mi to rozjelo a pak i když jsem brzdil, už se nic nedělo a jelo to furt :-) Předvedli jsme tam s Radiusem pěkné „synchronizované smykování“ pod jednou z těch klád :-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.