Potřebuji pomoc složit dámské mtb do 15000,-

19 nepřečtených
  • kozin

Zdravím, chci pořídit mtb pro přítelkyni do 15000,– a po přečtení zdejších vláken, že vyjde lépe kolo složit než kupovat kompletní v krámě jsem se přiklonil na tuto cestu. Pro mě není problém si dát kolo dohromady, ale nevyznám se ve kvalitě komponentech. Proto bych Vás zkušenější cyklisty chtěl poprosit o pomoc s výběrem jednotlivých částí na kolo. Přítelkyně má 162 cm, 55 kg a jezdí čistě rekreačně nebo rodinný výlet, předem děkuji za každou radu.

0 0
    • palo7  

chceš skládat sám? Pokud ano, tak spíše bazarové věci, protože se nedostaneš se asi nedostaneš na ceny velkoodběratelů a tím se skládačka moc nevyplatí. Do 15.000 by to mělo být osazení Alivio, vzduchová vidlice Raidon a kola Remerx. tak si pohledej jestli to dokážeš nakoupit

0 0
    • scota  

A máš stojan a základní nářadí?

0 0
    • MiKED  

rada – oslov zdejší stavitele a oni Ti to za těch 15k postaví… :)

0 0
    • oddie  

Pro ženu 163cm jsem takhle skládal nejdřív zimák, použil jsem k tomu bazarový Author Outset 15", vyhodil nefunkční vidlici, dal jiné kliky a řazení… Teď skládám Dahon Cadenza, opět bazar, koupený s mj. mechanickýma kotoučovkama, dostane především jiné kliky a řazení. Pro takhle malou postavu by ty kliky měly být dost krátké, problém je, že konfekční se ve 165mm dělají jen ty dražší. Já použil Al kliky na čtyřhran s jednoplacku 32z z Číny.

Pokud to chceš nové a ne dodělávat bazar, oslov Scalara, pokud budeš kupovat díly za maloobchodní ceny, nedostaneš se ani zdaleka na to, co ti poskládá on – také vyzkoušeno, na stejně velkou postavu od něj máme taky jedno kolo, za podobnou cenu.

0 0
    • michomin  

Kozíne, přímo zde na fóru v bazaru je dost dobrý kolo pro prcka :http://www.bike-forum.cz/…dlice-alivio

Nevymejšldj kraviny a kup to, líp nenakoupíš.

0 0
    • puka  

Něco takového?

0 0
    • kozin  

Dekuji za vase rady. To skladani neni zas takova sranda.

0 0
    • kozin  

Co říkáte na tohle http://www.sterba-kola.cz/…/mtb-ht-2015#… ?

0 0
    • kozin  

Zaujalo me, ze tam je vzduchova vidlice a celkem to osazeni mi prijde docela dobry za tech 15, ale podle reakci to asi zas tak dobry nebude.

0 0
      • michomin  

Řekl bych, že bude ta 15 dlouhá. Pro ženskou 162 cm bude nejspíš nejlepší to kolo na BF v bazaru za dobrý peníze. Blbý je, že ty nevíš co vlastně chceš a ve velikosti také plaveš.

0 0
      • oddie  

Jako že devítkové Alivio a kliky s octalinkem?

0 0
    • kozin  

Proc myslis, ze ta 15 bude velka?

0 0
      • michomin  

Není podstatné, co si myslím já, je podstatné, co si o velikosti toho kola myslíš ty. Takže, myslíš si, že to kolo bude pro tvou malou přítelkyni velikostně akorát?

0 0
    • kozin  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • pačes  

https://www.cyklobazar.cz/…l-sl-f4-2011 asi bych neváhal

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.