pomalé řazení SLX nebo přehazka Shimano XT M780 "Shadow" ???

15 nepřečtených
  • Metrolike

    Nevíte někdo čím to je že reakce změny převodových stupnů je poněkud pomalá na přehazovačce? Řazení je SLX a přehazka Shimano XT M780 „Shadow“ ,v čem bude problém?? přijde mi že je to přehazovačkou,u XT DEORE je to teda rychlejší u SRAM X7 – 9 ještě rychlejší. Má někdo s tímhle zkušenosti?

    0 0
    • royal  

      Dela ti to na stejnym kole, se stejnejma lankama a bowdenama?

      Me „pomalu radila“ prehazovacka v pripade totalne zaprasenejch bowdenu, po vymene radila zase pekne rychle (a lehcejs)

      0 0
    • scret  

      dals novy bovdeny a lanko?

      jinak SLX razeni neni samozrejme uplnej zazrak, ale staci…

      0 0
      • Carlos.f  

        Mám 9speed SLX řazení a XT přehazovačku.

        XT řazení jsem nezkoušel, ale nevím co více bych od toho měl chtít?

        Prostě cvaknu a je to tam.

        0 0
        • JakeF  

          Tak ho schválně zkus… 9sp SLX řazení má takovej plastovej projev, XTčko je tvrdší a člověk ví, že řadí. Ve výsledku převod ti přehodí obojí, ale osobně bych radši dával XT řazení a SLX hazku, než obráceně.

          0 0
          • Pido  

            je pravda že kombinace u 9 sp. SLX řezení a XT hazka neni žádnej šlágr,připadalo mi už od začátku co to mám na kole že je to takovej měkkej chod a teď jsem jel na kole kde byla stejná hazka ale XT řazení a ten krátkej a tvrdej chod byl o dost lepší

            0 0
    • Singlespeed  

      Přehazka XT M780 je desítková. Pokud jsi ji zkombinoval s devítkovým řazením SLX, tak je to opravdu velmi pomalá kombinace ;-)

      0 0
    • Metrolike  

      je to nové kolo Trek fuel ex 8

      0 0
      • Singlespeed  

        Tak si to nech seřídit, kde jsi to kupoval. Nová desítková kombinace SLX+XT řadí převody rychle jak kulomet.

        0 0
        • Metrolike  

          to asi jo,teprve to zajíždím,má to 60km a řadí to takhle od začátku,řazení je dobrý ale ta reakce na to je prostě u přehazky dlouhá …

          0 0
          • Carlos.f  

            Přehazovačka pomalu řadí, když je kladka daleko od kazety. Chce to seřídit tak aby byla co nejblíže, ale zase nekolidovala s kazetou.

            0 0
            • Metrolike  

              tak kladkou to nebude,při nejvyšším kolečku je hladka hned pod ním …

              0 0
    • Ruprt2  

      Normální to není.

      Pokud je to nové kolo, tak šup do zpátky do obchodu.

      PS: A nenech se odbýt větou, vám to řadí líp jak moje ikstéerko

      0 0
    • Polopol  

      Čau, nechci zakládat nové téma, tak to píšu sem. Mám řazení SLX, a když mám zařazený druhý nejlehčí pastorek, tak dolů jde zařadit pouze o dva. I ukazatel přeskočí o dvě polohy. Všechny ostatní převody jdou normálně. Řazení nahoru jde taky normálně. Je to určitě páčkou, ale nevím jestli je opravitelná, nebo jestli mám zrovna koupit novou páčku. Díky za případné odpovědi.

      0 0
    • Krejca  

      Tohle je většinou bordelem v bovdenech,máš ho v celku,nebo dělený?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.